Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

vlasti

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам следните домейни, подходящо за Хърбал екстази (Rasta Weed, Hops Hash) програмите на Cashburners.com,
Домейни:

Buylsd.net
Buymdma.com
BuyCocaine.net

Expiration date: 03 Aug 2012

Както и домейн +сайт:
Buy-herbal-ecstasy.com - до 04-07-2013
Сайта е с леко преправен дизайн на готовия темплейт, само за тази година без никаква оптимизация съм направил 150$ от продажби от него, при положение че правеше по един клик на ден.
Продавам ги не за друго, ами просто не ми се занимава с тия хапчета вече. Парите които искам за тези сайтове са минимални и могат да се умножат хилядократно с малко работа..

Обща цена за всичко - 100$ или 160лв . Приемам кеш (от София съм), пощенски запис, банков трансфер, след седмица може и paypal :)

EDIT: Сайта buy-herbal-ecstasy.com не излиза по търсачките, понеже днеска видях че един друг сайт от моя хостинг ми е объркал всичките останали сайтове с един редирект и просто 4 месеца не са се отваряли. Доста тъпо.
 
Последно редактирано:
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

Аха, пусни някакво доказателство за поръчките от кешбърнерса ( от тракинг )
 
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

Пусни и цени поотделно
 
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

картинка <<< Ето това е статистиката ако съм те разбрал правилно. Едната продажба от favstore е в последствие от тоя сайт, понеже те нали им пращат рекламни брошурки някакви.
Цени по отделно не знам какво да ви кажа :))) За 3те домейна 50$ и за домейна + сайт още 50$..
Ама според мен идеята е да се навържат и 4те понеже с малко оптимизация ще изкочат на първо място заради имената, а на тия думички има някакви търсения на месец. Примерно като се влезе в BuyCocaine.net да има обяснение нещо от сорта на "You can not buy illegal drugs online, even if you find somewhere you will definately be cheated or busted.. so try this LEGAL herbal alternative.." и т.н. Мисля че схващате идеята ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

Понеже сега разгледах как се прави бизнес тука, искам да добавя (хем и да ъпна) че давам първо паролите и после чакам парите на хора с положителен iTrader ранк. На другите... преди да видя кеш нищо не давам:)
 
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

Нова цена - 70 Евро за всичко, или 135лв. По надолу няма да падам :)
 
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

Последен ъп, че явно никой тука вече не работи с cashburners ;)
 
От: Продавам 4 домейна подходящи за Cashburners (herbal ecstasy)

Добър ден търсия да закупия саит за обяви изгодно.Ако някои може да помогне нека ми пише на личен за да се разберем благодария предварително.
 

Горе