Продавам 4 сайта за обяви

XXX

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам 4 сайта за обяви. Понеже съм скромен и стеснителен пич, ме досрамя да напиша "Мрежа от сайтове"...

Сайтовете са както следва :
www.malki-obiavi.com
www.bg-obiavi.com
www.top-obiavi.info
www.obiavi.in

Системата и на 4-те сайта е "XZero Community Classifieds", скрипта струва 79 долара, но не съм го купувал, който иска, може да си го лицензира. Двата водещи сайта са malki-obiavi и bg-obiavi, от тях се формира основната част от приходите.

А приходите са : По около 1.2 - 1.8 евро средно на ден от Адсенс, т.е. около 400-600 евро годишно. Приходите от СМС-и са 30-40 лв./мес., и около 350-450 лв. годишно. Имах и няколко банера на строителни фирми, които донесоха още към 180-200 лв./мес., но в момента няма платена реклама. Иначе, банерите вървят доста добре на цени около 30-40 лв./мес. Цифрите са за всичките 4 сайта заедно...

В общи линии сайтовете са оставени на самотек, да си вървят сами, както се вижда, почти еднакви са, не са им правени оптимизации, не са рекламирани, не са и нек`ви дизайнерски писъци или суперкрасавци, но хората интензивно си пускат обяви, някои си пускат СМС-и, и Адсенс-а също си върви...Всичките 4 сайта имат също VIP линкове с SMS и вградена система за VIP обява с SMS.

Домейните са регистрирани в : bg-obiavi.com и malki-obiavi.com са регистирани в СУПЕРХОСТИНГ (преместих ги от godaddy.com), top-obiavi.info си е в godaddy, а obiavi.in в www.dynadot.com

Забележка : Не съм непоръбен тинейджър, който иска да изкара некой лев от въздуха, нямам зор за пари, нито пък искам да продам "на всяка цена", ако се намери грижовен стопанин - добре, ако не - здраве да е, сайтовете не ми пречат щото не ми пука за тях, нито пък ми трябват парите, които все пак изкарват...

В тая връзка, моля уважаемите дежурни безмислени празноглави коментатори, и уважаемите дървени философи, да не ми обясняват кое какво е, наясно съм какво продавам, и не са ми нужни тъпи, злостни и безмислени коментари, щотооооо...мхмхмх...не е хубаво така ....че мое да мина от "тъмната" страна.... :!: Моля, оставете комплексите в килера и бъдете добронамерени, весели и усмихнати, така, както (засега) съм и аз...

Та така значи, всички въпроси и предложения, получени на ЛС с цена над 1500 лв., ще бъдат обмислени и ще им бъде отговорено. Ако не се продадат, офертата затваря след 1 седмица. А пък ако някое предложение ме грабне отведнъж, ще бъдат продадени и по-рано. Под "продадени" разбирам парите в ръцете ми...
Не ползувам скайп и др. подобни, контактувам по телефон или лично.
 

Прикачени файлове

  • 2.jpg
    2.jpg
    71 KB · Преглеждания: 58
  • 1.jpg
    1.jpg
    84.9 KB · Преглеждания: 62
  • 4.jpg
    4.jpg
    163.3 KB · Преглеждания: 58
  • 3.jpg
    3.jpg
    154.3 KB · Преглеждания: 53

Горе