[Продавам] 50$ Facebook ваучери

mymall

New Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Продавам Ваучери за Facebook

Здравейте,

продавам Facebook AD ваучери на стойност 50$

ПРОМОЦИЯ НА ВАУЧЕРИТЕ ЗА ФЕЙСБУК

Поръчки до 10 ваучера:
- Цена: 6$ за ваучер СТАРА ЦЕНА: 8$

Поръчки над 10 ваучера:
- Цена: 5,5$ за ваучерСТАРА ЦЕНА: 6,5$

Поръчки над 100 ваучера:
- Цена: 4,5$ за ваучер

Начин на плащане: PayPal, Банков превод, Epay.bg

За контакти и поръчки: E-mail: [email protected] или ЛС или Skype: adwords.voucher

--------------------------------------------------------------------------------

ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ (FAQ)

1. Нужна ли ми е кредитна/дебитна карта, за да активирам ваучер ?
- За да бъде активиран ваучер е нужна кредитна/дебитна карта или PayPal акаунт.

2. Каква е таксата за създаване на рекламен профил?
- Таксата, която Facebook взема е в размер на 1,01$. Тези пари автоматично ще бъдат изтеглени от вашата кредитна/дебитна карта или PayPal акаунт.

3. Мога ли да заредя нов ваучер в стар рекламен профил ?
- НЕ, ваучерите могат да се използват само в нови рекламни профили, не по-стари от 14дни.

4. Има ли разлика между рекламен профил и фейсбук профил?
- ДА, има разлика! Рекламните профили се създават от тук: http://www.facebook.com/advertising/

5.Мога ли да използвам повече от един ваучер в един и същ рекламен профил?
- НЕ, не можете. За да използвате повече от един ваучер ще са ви нужни и повече рекламни профили, следователно и повече кредитни/дебитни карти или PayPal акаунти.

6. Мога ли да рекламирам един и същ сайт/група с повече от един ваучер?
- ДА, може!

7. Нямам повече кредитни или дебитни карти, а искам да използвам още ваучери!?
- Тогава се свържете с мен, мога да ви предложа изгодно виртуални кредитни карти, които имат валидност 1 година.

При всякакви други въпроси, можете да се свържете с мен на E-mail: [email protected] или ЛС или Skype: adwords.voucher

--------------------------------------------------------------------------------

Начин на плащане: PayPal, Банков превод, Epay.bg

За контакти и поръчки: E-mail: [email protected] или ЛС или Skype: adwords.voucher
 
Последно редактирано:
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

UP

Промоция!

Новите цени са валидни до 21.03.2011г. или до изчерпване на количествата!


Изчерпани промоционални количества!
 
Последно редактирано:
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Извинявай за невежеството ми, но за какво по-точно се ползват тези ваучери?
За реклама във фейсбуук?
И да кажем например с тези 50$ ваучер каква реклама може да се постигне (като продължителност)?
 
От: От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Извинявай за невежеството ми, но за какво по-точно се ползват тези ваучери?
За реклама във фейсбуук?
И да кажем например с тези 50$ ваучер каква реклама може да се постигне (като продължителност)?

Няма проблем, ще обясня :)

Ваучерите могат да се използват за реклама на абсолютно всичко във фейсбук(стига нишата, която ще се рекламира да е позволена в правилата им)
Могат да се използват за събиране на фенове на определена група, за промотиране на сайт или някакъв конкретен продукт. Хубавото е, че може да се направи много фино таргетиране на групата, до която ще достигат рекламите.
Продължителността на рекламите много зависи от цената, която се определя за клик. Ваучерът може да бъде изразходван за няколко часа, може и за седмица :) Зависи от целите и възможностите.

Надявам се да съм помогнал :)

Поздрави
 
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Коректен е човека, вече два ваучера закупих от него
 
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Здравей,
Има ли все още ваучери и как мога да разбера дали има пускана активна кампания в моя профил.
Мерси.
 
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Здравей,
Има ли все още ваучери и как мога да разбера дали има пускана активна кампания в моя профил.
Мерси.

Здравей,
имам останали 2 бройки(от промоцията) 50$ ваучери. Ако до сега не си ползвал услугите на Facebook, за да рекламираш сайт, група, страница и каквото още се сетиш, значи нямаш активен рекламен профил. Ако ако вече си ги ползвал, трябва да си направиш нов профил и от него да стартираш рекламната кампания.

Надявам се да съм помогнал с отговора си. :)
 
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

НОВА ПРОМОЦИЯ! Валидна до изчерпване на количествата!

Повече информация на първа страница/
 
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Ваучери имам неограничени количества.

Можете да се свържете с мен на ЛС.
 
От: [Продавам] 50$ Facebook ваучери

Здравей,

интересувам се от закупуването на FB ваучери. Може ли малко повече информация за това какво представляват тези виртуални кредитни карти, има ли някакви такси за откриване? Искам да използвам повече от един FB ваучер, с които да рекламирам един единствен сайт.

Приблизително за 50 долара колко клика следва да очаквам?

Благодаря предварително.​
 

Горе