Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Предлагам рекламна позиция в горната част (header) на българско прокси. Не е анонимно, ползва се предимно от българи, живеещи в чужбина. 500 000 импресии месечно. Рекламата е във вид на текстов линк (до 200 знака, dofollow), ползващ css на страниците (съответно с по-висок CTR) или банер с размери 728x90 (по избор на рекламодателя). Подробности и статистика - на ЛС.

Предлагане на позицията - на търг. Начална цена - 10 лева на месец. Стъпка - 5 лева. Купи сега - 300 лева. Приключване на търга - 31.12.2009, 23:59. Печели последно обявената цена, ако няма "купи сега".

* * *

тук ще внасям информация за приключилите и започнали търгове:
1. За януари 2010 търгът приключи. Предварително позициониране на рекламна мрежа.
2. За февруари 2010 - наддаването приключи. Спечели mr_flower с 55 лв.
3. За март 2010 - Предлагане на позицията - на търг. Начална цена - 50 лева на месец. Стъпка - 5 лева. Купи сега - 300 лева. Приключване на търга - 28.02.2010, 23:59. Печели последно обявената цена, ако няма "купи сега".
 
Последно редактирано:
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Офертата продължава да е валидна за февруари 2010. Статистика за последната седмица - графика
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

bg-proxy.jpg
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Обновена е диаграмата за първата седмица на януари.
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Валидна е за февруари, да.

Идеята бе да се стимулира интерес към офертата с примамлива цена, така че печелившият рекламодател ще е само един (а той ако иска ще може да ротира различни свои обяви там). Т.е., ако някой напише началната цена 10 лева (никой досега не е написал бид в самата тема, така че официално предложение досега няма) и никой не го наддаде до края на този календарен месец, то ще спечели търга. Ако пък някой прецени, че рекламната позиция си струва и евентуално има риск да се появи силна конкуренция към края, то може да се възползва от опцията "купи сега".
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

.. Пускам и диаграма за статистиката от последните 30 дни, за да се види по-добре движението на трафика:

strana-month.jpg
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Искам да сложа мой банери при теб?Пиши на скйап:bestlapp да се разберем ?
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

С това темпо, с което върви наддаването, нищо чудно и да спечелиш :)

Ще поема риска и ще се постарая да не бъмпвам темата, ако няма директни питания, че ми стана интересно дали ще успее да се развие сама.
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

15лв от мен !
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

25лв... за банер или текстова реклама иде реч?:D
 
От: От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

25лв... за банер или текстова реклама иде реч?:D

Реч идеше за промотиране на малки текстови обяви (около 10 думи), понеже имат по-висок CTR, но тъй като през януари там вървят банери 728x90, то не е проблем, ако и за февруари рекламодателят предпочете да постави графичен банер с тези размери, а не текстова реклама.
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Дай малко повече информация на лично.Благодаря предварително.
 
От: От: От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Реч идеше за промотиране на малки текстови обяви (около 10 думи), понеже имат по-висок CTR, но тъй като през януари там вървят банери 728x90, то не е проблем, ако и за февруари рекламодателят предпочете да постави графичен банер с тези размери, а не текстова реклама.

И аз ще помоля за повече информация на лична бележка.

Благодаря предварително,
Лил
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Дай малко повече информация на лично.Благодаря предварително.
И аз ще помоля за повече информация на лична бележка.
Благодаря предварително,
Лил

Ще ви помоля да уточните каква информация ви интересува, за да не се налага да пиша художествени разкази на лични. Необходимата (според мен) информация съм я пуснал вече в темата, а ако имате конкретни въпроси или уточнения, то ги задайте или на ЛС или тук, ще отговоря също така конкретно.
 
От: Продавам 500000 импресии месечно в хедъра на българско прокси

Има промяна по посочените в заглавието на обявата данни - импресиите вече са над 700000 на месец, уникалните - към 5000 средно на ден.

Статистика към 19:00 EET днес:

bg-proxy-2301.jpg
 

Горе