Продавам adsense акаунт

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте, продавам ацц-то си в адесенс понеже не ми се занимава с мудната им процедура по-тегленето на кинтите. До сега не са теглени пари от акаунда понеже не е достигнал необходимата сума. В момента има 40 евро - сменяме емайла пращате си на ново ПИН код и така. Пишете на Лс колко пари давате, ако проявявате интерес.


<br /><br /> Домейн Име | URL: nqma<br /><br />Приблизителна Цена: nqma<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: nqqma<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: epay.bg, paypal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: асдасд<br /><br />Приблизителна Цена: асдад<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: С Лиценз за Домейна<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Приходи: адасд<br /><br />Начини на Плащане: асдасд<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продавам adsense акаунт

Хубаво ще се смени имейла, ама имената става ли?
 
От: Продавам adsense акаунт

Хубаво ще се смени имейла, ама имената става ли?

Не съм пробвал, но едва ли ще има някаква забрана за смяна на името. Това е 3-то ацц което продавам.
 
Адсенс акаунтите не могат да се продават/прехвърлят. Възможно е да се смени името, но има много голям шанс да закрият акаунта после.
 
От: Re: Продавам adsense акаунт

Адсенс акаунтите не могат да се продават/прехвърлят. Възможно е да се смени името, но има много голям шанс да закрият акаунта после.

Именно и аз бях останал с подобно впечатление и за това попитах
 
От: Продавам adsense акаунт

Такова чудо като смяна на собственика на адсенс акаунт може да се случи, само ако акаунта е фирмен и фирмата си смени собственика.
За акаунти на физически лица просто забравете.

Прочети какво става при закриване на акаунта, дали тия 40 евра ще си ги получиш или ще отидат за благотворителност
 
От: Продавам adsense акаунт

Такова чудо като смяна на собственика на адсенс акаунт може да се случи, само ако акаунта е фирмен и фирмата си смени собственика.
За акаунти на физически лица просто забравете.

Прочети какво става при закриване на акаунта, дали тия 40 евра ще си ги получиш или ще отидат за благотворителност

Както казах вече - това е трети акаунд които продавам. Не мога да разбера какъв е проблема в смяната на собственика. Master please teach me

П.С Всяко едно поле в профила се редактира -.-
 
От: Re: Продавам adsense акаунт

Адсенс акаунтите не могат да се продават/прехвърлят. Възможно е да се смени името, но има много голям шанс да закрият акаунта после.

Това от личен опит ли е ? Или си го прочел някъде ? Питам понеже мога да изровя темите в които съм продал предните си два акаунда успешно без след това да са имали проблем хората.

Мнението ми не е агресивно, не знам защо, но имам чувството че изглежда така :)
 
Ами чакай да видим, сигурно ще да е в Google AdSense - Terms and Conditions?
Би трябвало да си го чел, когато си си правил акаунта :).

18.10 Нямате право да продавате, възлагате или прехвърляте което и да е от правата Ви, произтичащи от настоящия Договор. Всеки опит за такова действие може да доведе до прекратяване на настоящия Договор от страна на Гугъл, без Гугъл да носи отговорност. Независимо от горното, Гугъл има право по всяко време без предизвестие да прехвърли настоящия Договор на всяко свое дъщерно дружество. Гугъл контролира дъщерни дружества - юридически лица по целия свят. В определени случаи тези дружества ще Ви предоставят услуги от името на Гугъл. Вие приемате и се съгласявате, че тези дъщерни дружества ще имат правото да сторят това.

Подобни текстове могат да се намерят на още няколко места. Например: http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=160202

How can I change my payee name?

Though our Terms and Conditions don't permit transfers of account ownership, we do allow you to update your payee name to fix misspellings or to make adjustments for changes such as marriage, death, or company mergers.

Ако смениш цялото име, както и пощенския и мейл адреси, някак си няма да изглежда като поправка на правописна грешка.

Не казвам, че задължително ще закрият акаунта. Говори се, че хората си купуват така акаунти и си ги ползват успешно. Но все пак има голяма вероятност да го направят.
 
От: Re: Продавам adsense акаунт

Ами чакай да видим, сигурно ще да е в Google AdSense - Terms and Conditions?
Би трябвало да си го чел, когато си си правил акаунта :).



Подобни текстове могат да се намерят на още няколко места. Например: http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=en&answer=160202



Ако смениш цялото име, както и пощенския и мейл адреси, някак си няма да изглежда като поправка на правописна грешка.

Не казвам, че задължително ще закрият акаунта. Говори се, че хората си купуват така акаунти и си ги ползват успешно. Но все пак има голяма вероятност да го направят.

Е колко да е голяма, като вече имам 3 продадени акаунда. Значи приемаме, че мнението ти не е изградено от лични наблюдения, а предположения. Виж те наглеждат милиони акаунди и вероятността по-скоро е малка от колкото голяма. Както и да е ако ви закрият акаунда ще Ви върна парите.
 
Ама ти наистина ли мислиш, че го правят ръчно това наглеждане :)? И смяташ, че се продават на ден милиони акаунти? Аз мисля, че я има 1000 на ден с такава промяна, я няма. Не са решили, не са те отрязали (за момента).

Мнението ми е изградено на голите факти. Хората са го написали черно на бяло. Не знам ти какво приемаш, купувачите си имат глави на раменете, да си мислят. Има и Google за справка - истории и за успешни продажби, и за изгорели акаунти - колкото желаеш.
 
От: Re: Продавам adsense акаунт

Ама ти наистина ли мислиш, че го правят ръчно това наглеждане :)? И смяташ, че се продават на ден милиони акаунти? Аз мисля, че я има 1000 на ден с такава промяна, я няма. Не са решили, не са те отрязали (за момента).

Мнението ми е изградено на голите факти. Хората са го написали черно на бяло. Не знам ти какво приемаш, купувачите си имат глави на раменете, да си мислят. Има и Google за справка - истории и за успешни продажби, и за изгорели акаунти - колкото желаеш.

Факт е, че са го написали, а колко се изпълнява - вече гадаеш, гадаеш и колко акаунда се продават дневно. Разнищихме въпроса които си повдигнал и както казах вече - аз гарантирам (връщам парите Ви и реален риск няма).
 

Горе