Продавам AdWords ваучери/акаунти

От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Здравейте на всички.

В момента нямам време да търся фейсбук ваучери, а ги изчерпах всичките. Когато успея да отделя време, ще пиша допълнително, но в другата тема, тая е за AdWords.

Поздрави.
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Моя грешка - не съм прочел правилно темата :)
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Здравей,

Ваучерите сигурни ли са?
Шитам защото съм вземал преди и ми блокират adwords акаунта още на следващият ден.

Поздрави!
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Здравей,

Ваучерите сигурни ли са?
Шитам защото съм вземал преди и ми блокират adwords акаунта още на следващият ден.

Поздрави!

Еми ако си правиш 10-ти акаунт ще го блокват. Риск винаги има за съжаление... Най-сигурното е да си платиш, колкото си изразходиш. :)
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Всъщност е втори акаунт, а първият не съм го ползвал от години.
Но след като въведох кода, на следващият ден ми изписа:

"Your Google AdWords account has been suspended because your billing information in this or a related account could not be verified"
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Ето какво ми отговориха:

Dear Advertiser, Thank you for your email.

We've reviewed your account and found that it unfortunately doesn't comply with the following promotional credit requirements:

- The promotional coupon is non-transferable and may not be sold or bartered.
- One promotional credit per customer.
- A promotional code can only be used in the territory where it's originally
distributed.

Явно кода е бил за друга страна а аз писах БГ.
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Ако предлагаш освен ваучерите (или ако някой предлага), и цялостно изпълнение, аз ще предоставям нови домейни (при нужда от смянаа, смяна дизайн) - моля напиши на лично.

Естествено целта е вложения бюджет да излиза колкото се може по евтино в сравнение с директно купуване от AdWords.
 
От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Напоследък все по-често от Adwords затварят акаунти, които използват закупени ваучери. Не искам да нарушавам добрия тон на темата, но моля внимавайте. При акаунтите, които бяха затворени, няма никакви други нарушения на правилата, а и от Google изтъкнаха като причина именно закупените ваучери. С много мъка отново могат да се рекламират сайтовете, чиято реклама беше спряна.

Не използвайте повече от един Adwords акаунт, не рекламирайте едновременно от повече от един акаунт даден сайт и общо взето не използвайте често реклама чрез закупени ваучери за един и същ сайт.
 
От: От: Продавам AdWords ваучери/акаунти

Напоследък все по-често от Adwords затварят акаунти, които използват закупени ваучери. Не искам да нарушавам добрия тон на темата, но моля внимавайте. При акаунтите, които бяха затворени, няма никакви други нарушения на правилата, а и от Google изтъкнаха като причина именно закупените ваучери. С много мъка отново могат да се рекламират сайтовете, чиято реклама беше спряна.

Не използвайте повече от един Adwords акаунт, не рекламирайте едновременно от повече от един акаунт даден сайт и общо взето не използвайте често реклама чрез закупени ваучери за един и същ сайт.

Мерси, че ни светна. :)
 

Горе