Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

momcheto

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Условия:

- валидни за цял свят
- за нови акаунти
- само 1 купон за 1 акаунт
- без нужда от дебитна карта.

БЕЗ НИКАКВИ ТАКСИ, КРЕДИТНА ИЛИ ДЕБИТНА КАРТА!

за ваучери от 50
1x 50 €-> $11
2x 50 €-> $15
3x 50 €-> $19
4x 50 €-> $23
5x 50 €-> $26
6x 50 €-> $28
7x 50 €-> $30
8x 50 €-> $32
9x 50 €-> $34
10x 50 €-> $35
Правилно! Получавате реклама на обща стойност 500 евро само за $40.


за ваучери от $50
Цени на едро:
1 x $50 - > $5
2 x $50 - > $8
3 x $50 -> $9
4 x $50 - > $10
5 x $50 -> $12
6 x $50 - > $16
7 x $50 -> $18
8 x $50 - > $20
9 x $50 -> $23
10 x $50 - > $25

Правилно! Получавате реклама на обща стойност $500 само за $25.
Побързайте!

Искате готово заредени акаунти? Дадено. Срещу долар на всеки ваучер.

Действия:
1. Плащате през PayPal.
2. Получавате инструкции.
3. Получавате код(ове), съответно готовия акаунт.

Всичко за максимум 2 дни.:wink:


Време е да ми пишете, какво ще кажете?

Можете да видите отзиви за услугата, като последвате долния линк.

Линк към старата тема тук.


за ваучери от $65
Цени на едро:
1 x $65 - > $6
2 x $65 - > $11
3 x $65 -> $13
4 x $65- > $16
5 x $65 -> $18
6 x $65 - > $20
7 x $65 -> $23
8 x $65 - > $25
9 x $65 -> $27
10 x $65 - > $30
 
Последно редактирано:
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Има ли възможност да ти се поръчва направо реклама? Идеята ми е един ваучер(акаунт) - 1 реклама до изчерпване и какви ще са цените?
Примерно ще ти поръчам 3-4 различни кампании, ще таргетирам хората, ти ги действаш, всеки ден пращаш отчет?
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Има ли възможност да ти се поръчва направо реклама? Идеята ми е един ваучер(акаунт) - 1 реклама до изчерпване и какви ще са цените?
Примерно ще ти поръчам 3-4 различни кампании, ще таргетирам хората, ти ги действаш, всеки ден пращаш отчет?

И така работя. Няма проблем.
$1 за контрола на един акаунт.
Поздрави!
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Нека колегата ти отговори ( между другото аз мога да издавам виртуални карти на други имена " валидността им е 6 месеца " срещу заплащане ) Перфектни са за ползване на адуордс .
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Нека колегата ти отговори ( между другото аз мога да издавам виртуални карти на други имена " валидността им е 6 месеца " срещу заплащане ) Перфектни са за ползване на адуордс .

За какво са ти тези виртуални карти?

Тази услуга, която предлагам не изисква никакви дебитни или кредитни карти.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

И аз се интересувам като Тео, само дето тази услуга ще ми трябва за края на месеца или началото на другия
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

И аз се интересувам като Тео, само дето тази услуга ще ми трябва за края на месеца или началото на другия

Като дойде моментът пиши на лично.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Някакви варианти за $105 или 100€ примерно има ли?
Че тези от по $50 много бързо свършват.....
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Въпрос към някой който е ползвал тези безплатни ваучери.
Преди време рекламирах един сайт с AdWords, сега ако го рекламирам отново с безплатен ваучер, но от различно ИП и другите данни, дали ще имам проблем с Гугъл.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Въпрос към някой който е ползвал тези безплатни ваучери.
Преди време рекламирах един сайт с AdWords, сега ако го рекламирам отново с безплатен ваучер, но от различно ИП и другите данни, дали ще имам проблем с Гугъл.

Не мисля. Какво значение може да има за Гугъл ай пи-то... Тези ваучери се дават, за да те зарибят и да ползваш този акаунт в бъдеще. Затова има възможност за 1 добавяне на ваучер. Оттам нататък, какво значение има IP-то.

Вече съм ползвал стотици акаунти с ваучери и никога не съм имал проблем.
 
Последно редактирано:
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Някакви варианти за $105 или 100€ примерно има ли?
Че тези от по $50 много бързо свършват.....

Мога да ти предложа и по $105, но цената е $10. Като в нея се включва готов акаунт, с имплантиран ваучер.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Не мисля. Какво значение може да има за Гугъл ай пи-то... Тези ваучери се дават, за да те зарибят и да ползваш този акаунт в бъдеще. Затова има възможност за 1 добавяне на ваучер. Оттам нататък, какво значение има IP-то.

Вече съм ползвал стотици акаунти с ваучери и никога не съм имал проблем.

Имах предвид че преди така ми баннаха един акуант с 105$ долара в него. После ми писаха че съм нарушавал техните правила... неможело да имам повече от един акуант...
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Имах предвид че преди така ми баннаха един акуант с 105$ долара в него. После ми писаха че съм нарушавал техните правила... неможело да имам повече от един акуант...

Според мен не е от IP-то. По-скоро си въвел еднакви имена, тел. номер ... някаква информация, която да ги насочи...
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Ако си купя примерно за 50$ реклама, мога ли да я активирам примерно след 1-2 месеца ?
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Ако си купя примерно за 50$ реклама, мога ли да я активирам примерно след 1-2 месеца ?

Логиката е следната: ваучерът има валидност, но когато е имплантиран в акаунта, преди изтичането му, няма как да изчезнат парите. Следователно, ако си активирал акаунта навреме, не би трябвало да има проблем.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

дублирам си въпроса и тук:

имам действащ АдУърдс активиран с ваучер от ГоДеди
(само за нови акаунти)

проблем ще ми направят ли от Гугъл ако купя от теб нов ваучер и го вкарам допълнително?

или по-добре да купя от теб направо с готов акаунт и да прехвърля кампанията след като свършат парите на моя акаунт?

-------------------
понеже имам засега само 1 фирма за реклама - затова ако нещо нарушавам правила на Гугъл искам да знам предварително - те ще се усетят че 1 и същ домейн рекламирам а и нямам желание да сменям айпита
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

дублирам си въпроса и тук:

имам действащ АдУърдс активиран с ваучер от ГоДеди
(само за нови акаунти)

проблем ще ми направят ли от Гугъл ако купя от теб нов ваучер и го вкарам допълнително?

или по-добре да купя от теб направо с готов акаунт и да прехвърля кампанията след като свършат парите на моя акаунт?

-------------------
понеже имам засега само 1 фирма за реклама - затова ако нещо нарушавам правила на Гугъл искам да знам предварително - те ще се усетят че 1 и същ домейн рекламирам а и нямам желание да сменям айпита

Аз дублирам отговора ;) :
Ще ти отговоря така: имал съм едновременно една и съща кампания от различни акаунти. Дума по дума, буква по буква. Излиза тази с най-висока оферта, а другите в последствие се пускат, когато салдото от първата стане 0.

Това мога да кажа от моят опит с Адуърдс.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

добре а с IP-адресите трябва ли да ползвам втория акаунт от друг адрес или няма страшно?

(значи варианта с добавяне на втори/трети и тн ваучер към стария акаунт не става правилно ли разбрах?)
 
От: От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

добре а с IP-адресите трябва ли да ползвам втория акаунт от друг адрес или няма страшно?

(значи варианта с добавяне на втори/трети и тн ваучер към стария акаунт не става правилно ли разбрах?)

От едно айпи съм влизал и ползвал десетки ваучери.
Само 1 ваучер на акаунт. Няма друга опция.
 
От: Продавам adwords ваучери - уродливо ниски цени!!!

Писах и в http://www.webmasterbg.org/showthread.php?p=118972#post118972

Та:
KOMAPA каза:
Извини ме, но не разбрах - ще получа 1 акаунт с $500 или 10 акаунта с по $50?

Иначе - да интересувам се :)

Явно всъщност ще получа данни за 10 акаунта с по $50 - така ли?
 
Последно редактирано:

Горе