Продавам Adwords ваучери

mymall

New Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Продавам Google AdWords ваучери:

Поръчки до 10 ваучера цените са следните

- 50$ AdWords ваучер = 5.5$ ~ 7.8лв.(Ориентировъчна цена в лева - варира спрямо курса на USD)
- 75$ AdWords ваучер = 8.5$ ~ 12лв.(Ориентировъчна цена в лева - варира спрямо курса на USD)
- 100$ AdWords ваучер = 10$ ~ 14.3лв.(Ориентировъчна цена в лева - варира спрямо курса на USD)
- 120$ AdWords ваучер = 14$ - НОВО!!! УНИКАЛНИ ВАУЧЕРИ!

При поръчки над 10 ваучера цените са следните:

- 50$ AdWords ваучер = 4.5$ ~ 6.5лв.(Ориентировъчна цена в лева - варира спрямо курса на USD)
- 75$ AdWords ваучер = 7.5$ ~ 10.7лв.(Ориентировъчна цена в лева - варира спрямо курса на USD)
- 100$ AdWords ваучер = 9$ ~ 12.8лв.(Ориентировъчна цена в лева - варира спрямо курса на USD)
- 120$ AdWords ваучер = 14$ - НОВО!!! УНИКАЛНИ ВАУЧЕРИ!

Начин на плащане: PayPal, Банков превод, Epay.bg

За контакти и поръчки: E-mail: [email protected] или ЛС или Skype: adwords.voucher

--------------------------------------------------------------------------------

ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ (FAQ)

1. Мога ли да заредя ваучер в стар AdWords акаунт?
- ДА, стига той да не е по-стар от 14дни. Ваучерите, които предлагам са валидни само за нови акаунти, не по-стари от 14 дни.

2. Мога ли да заредя повече от един ваучер в акаунт?
- Абсолютно НЕ. Може да се използва само по един ваучер в акаунт.

3. Мога ли да създам повече от един акаунт?
- ДА, можете, но има изисквания, които трябва да спазвате! За тях прочетете в точка 5

4. Мога ли да рекламирам един и същ сайт многократно с ваучери от различни акаунти?
- ДА, можете. Няма проблем.

5. Какви са изискванията, които трябва да спазвам, за да създам повече от един акаунт?
- Всеки акаунт трябва да бъде създаван с различно IP. За предпочитане е дори адресите да са от различни точки. Използвайте различни мрежи!
- Нужна ви е различна дебитна/кредитна карта.
- Различна лична информация(Име, телефон, адрес, град).
- Различен браузър + изчистване на всякакви данни от него.

6. Получавам ли гаранция за валидността на ваучерите?
- ДА, получавате 48часа гаранция за валидността на ваучерите. Ако има някакъв проблем с ваучера, той или се заменя, или се връщат парите на клиента. Гаранцията включва единствено проблеми свързани с валидността на ваучерите и тяхното зареждане в акаунта.


Ако имате допълнителни въпроси или проявявате интерес към офертата:

За контакти и поръчки: E-mail: [email protected] или ЛС или Skype: adwords.voucher
--------------------------------------------------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: Продавам Adwords ваучери

След като начина на плащане е през PayPal, защо си дал цените в лева?
 
От: Продавам Adwords ваучери

Цените са дадени в USD.

Дал съм ги и в BGN, но са приблизителни, просто информативно. Иначе плащания приемам само в USD или EURO
 
Последно редактирано:
От: Продавам Adwords ваучери

Заинтересуван съм от обявата.
Може ли ЛС с повече подробности ?
 
От: Продавам Adwords ваучери

Днес купих човека е много точен всичко е ок
 
От: Продавам Adwords ваучери

И аз купих и съм доволен :)
 
От: Продавам Adwords ваучери

Здравей,
Има ли все още ваучери и имам следния въпрос.
При положение че, ваучерите стават само за нови акаунти, проблем ли е да се регистрират примерно 10 нови акаунта в google, да се заредят с ваучери, но всичките кампании да са насочени към един и същ сайт. Има ли опасност от бан или проблеми за сайта от страна на google.

Мерси
 
От: Продавам Adwords ваучери

Здравей,
Има ли все още ваучери и имам следния въпрос.
При положение че, ваучерите стават само за нови акаунти, проблем ли е да се регистрират примерно 10 нови акаунта в google, да се заредят с ваучери, но всичките кампании да са насочени към един и същ сайт. Има ли опасност от бан или проблеми за сайта от страна на google.

Мерси

Здравей,
имам налични ваучери.
Няма проблем да си създадеш 10 различни акаунта и да си рекламираш сайта, но има някой особености и някой правила, които трябва да се спазват.
Едно от тях е, че за всеки акаунт ти трябва различна дебита/кредитна карта.
Опасност, че сайта ти може да изяде бан -няма. Единствено ти затварят акаунта и ти изгаря ваучерът и депозитът, т.е губиш около 20$

Ако имаш някакви други въпроси, питай :)
 
От: Продавам Adwords ваучери

Възползвахме от услугата и сме изключително доволни. Получихме изчерпателни отговори на всички наши въпроси и нужните ваучери в обещаното време.
Благодарим за точното отношение.
 
От: Продавам Adwords ваучери

Възползвахме от услугата и сме изключително доволни. Получихме изчерпателни отговори на всички наши въпроси и нужните ваучери в обещаното време.
Благодарим за точното отношение.


Благодаря за хубавия коментар! :)
 

Горе