Продавам AdWors Ваучер

Wicz

Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Ваучерът е на стойност 50.00 лева.
пишете вашите предложения за цена !



Ваучера е за нови акаунти крайният срок за активиране е 22 април !
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Последно питане някой иска ли го ? или да го активирам !
 
От: Продавам AdWors Ваучер

То и аз имам подарък ваучер от хостинга, обаче хич нямам намерение да го активирам и да се занимавам с него. Тук във форума някой беше казал, че уж подарък 50 лв, ама не било съвсем безплатно.
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Абе търся да го продам щото не ми треа пак и незнам как да го активирам кажете неква цена над15 кинта и ви го давам..
 
От: Продавам AdWors Ваучер

То и аз имам подарък ваучер от хостинга, обаче хич нямам намерение да го активирам и да се занимавам с него. Тук във форума някой беше казал, че уж подарък 50 лв, ама не било съвсем безплатно.

И аз се чудих и маях защо не става номера,а то като активираш ти иска и кредитна карта и се мъчи да дърпа май от нея...Не знам и аз,но нещо не е наред с тия ваучери.
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Първо - цената ти е много висока, аз продадох за по малко от ден 100 лв ваучер за 25 лв. Второ - не е задължително да дърпа от карата Ви може да се нагласи да дърпа направо от самият ваучер. Единственото условие е да използвате нов акаунт при регистрацията. Т.е. не можете да зареждате вече използван ваучер. Това е като цяло потърсете във форума и ще видите че думите ми са верни :)
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Не съм напълно съгласен - активирал съм ваучера,кредитната карта е добавена,но не ми дава да платя от салдото си,трябва първо да направя минимален депозит от 20 лева за да ми тръгне кампанията...
 
От: Продавам AdWors Ваучер

10 $ струва активацията на Adwords-a задължително трябва да имате кредитна карта, защотото тези 10 $ немогат да ги вземат от ваучера и те така
 
От: Продавам AdWors Ваучер

С 2 думи тос ваучер мога си го завра някъде...
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Подарявам го някой ако иска да пише лично...
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Давам 3$ ако имаш PayPal акаунт че по друг начин не знам как да ти платя :)
 
От: Продавам AdWors Ваучер

пиши ми в скайп щи го дам безпари стига да не е свършил... защото немам ацц в пейпал скупе ми е Wiczzz
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Мерси пич, ваучера е активиран !
:D
 
От: Продавам AdWors Ваучер

нп... опитах да го продам нестана поне да се използва...
 
От: Продавам AdWors Ваучер

Модератори, админи... Заключете темата ! Ваучера вече го подарих :)
 

Горе