Продавам bulshop.eu

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Продавам bulshop.eu. Сайта е със система xoops и модул за обяви. Направен е така, че е платен с кредити, които потребителите получават като изпратят sms. Имало е няколко sms-а до сега, но като цяло не съм се занимавал въобще и има малко посещения. Ако някой го иска да казва, защото домейна изтича скоро и няма да го подновявам. Пускам го на таен търг, пишете колко давате и готово, ще го дам на този с най-висока оферта. Няма ограничение, можете да дадете и 1 лев ако искате. На края ще дам списък кой колко е предложил.

Сайта се дава без хост, той е на мой сървър и който го вземе ще трябва да си го прехвърли, макар че не е проблем да седи и при мен известно време, стига да си подновите домейна. Пишете ми на ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: bulshop.eu<br /><br />Приблизителна Цена: 100<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: до 20.11.2011<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: 1<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Начини на Плащане: paypal, epay, банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />

Край на търга до 19 август - петък в полунощ.
 
От: Продавам bulshop.eu

2 предложения има вече за тоя сайт, естествено няма да кажа какви са :)
 
От: Продавам bulshop.eu

Остават броени часове до края. Всички са напрегнати и с нетърпение очакват да видят кой ще е победителя :)
 
От: Продавам bulshop.eu

Това бяха предложенията, по реда в който съм ги получил:

er0s $2
er0s $3.5
Maverick 3.59лв
nadalavera 50лв
er0s $6

nadalavera може да ми пише, за да се разберем за плащането и прехвърлянето.
 
От: Продавам bulshop.eu

Сайта още не е продаден, ако някой го иска да предложи някаква цена, че му остава малко и няма да го подновявам. ако го иска някой да ми пише с предложение за цена, ще изчакам няколко дни и ще го дам на този който предложи най-много.
 
От: Продавам bulshop.eu

Имаш лично, моля върни дали е одобрено предложението :)
Мога да платя по банков път или PayPal
 

Горе