Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

d3velop

New Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Продавам сайта www.dontstopmusic.net.
Малко числа >> тук

Приемам вашите предложения на Л.С или на имейл [email protected]

Системата е изцяло авторска както и дизайна писана от мен! Човекът който го вземе ще получи Архив на файловете + БД + Безплатно прехвърляне на негов хостинг+ домейна ;-)...

Хайда пращайте вашите предложения и без излишен спам по темата ако може!
Благодаря!

Крайна дата за приемане на предложения: 22.1.2011.
До тогава не получа ли оферта която отговаря на мойте очаквания (който са в рамките на разумното разбира се!), се сваля от продажба!
 
От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

Колкото и да е некоректно, не можах да се сдържа да не постна отговора на момчето на молбата ми да ми шаре Аналитикса и да ми каже какви приходи има сайта:
Analystic си има сайта.
Сайта има приходи в зависимост ти какви реклами ще си сложиш.
Кажи колко предлагаш за да знам дали има смисъл да ти пращам аналистик ;-)

Признавам, логиката е желязна, приходите наистина са такива каквито си ги направя. Може и по милион на месец да вадя.

Успех и на купувачите и на продавача :) хах, признавам хилих се 10 минути на това горе :)
 
От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

@bedio Понеже получавам доста ПИТАНИЯ само... Analystic пращам на който найстина има интерес. а не просто пита е така....
Има отключен брояч на Histats който може да намерите на този адрес: http://www.histats.com/viewstats/?sid=1255300&act=4
Приходите на сайта бяха от гугъл но ги махнах заради НАП. Сега има 1 банер за благотворителност 1 продаден на началанта страница и 1 етаргет!
Уникалните посещения минават 4000 на ден!

И точно с горното ти мнение ще добият представа за "човека"

пп. @bedio в отговор на последния ти Имейл:
Neshto si se oburkal :) pravqt se po obratniq red neshtata.

Predpolagam si umno mom4e, ta kaji mi, kak da ti predloja neshto bez da vidq procenti na poseshtaemost ot G, za koi klu4ovi dumi, ot koit geogravski raioni. A puk bez da mi kajesh prihodi, heptem.

Imam rezon nali ? :) haide sega mi share analitiksa s toq mail, 4e batko da pogledne... ak one - ne se habi da mi pishesh, o4evidno shtom po4vash po toq na4in, bukel nqmash predstava za kakvo ide re4... lek den...

Ще ти шарна Analystic-a ако аз преценя. Процентите на посещения можеш да видиш тук
пп2. Земи се научи да пишеш имейлите на кирилица! Малко несериозно ми се виждаш при положения че имаш интерес покупка на сайт... Така ми приличаш на 14-15 годишен "Батко"..

Хайде и без излишен спам ако може!
 
От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

Не е спам, искам аналитикс и приходи. Ок, щом искаш да ти предложа нещо, давам ти 200,000 лева, това достатъчно ли е като коментар, за да получа аналитикса и инфо за приходите ? Разбираш ли колко е безсмислено искането ти "предложи нещо, за да знам има ли смисъл да ти пращам аналитикс", как очакваш каквато и да било сериозност, като ти почваш с рогата и глупостта напред. А колко съм сериозен, тука хората знаят...
 
От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

Подходих така с теб заради начина по който си беше написал първия имейл (Стори ми се някак си несериозно)... Затова получи такъв отговор.
Даже ей сега ще получиш един analystic и да приключваме темата...
А и другото което коментара ти "добиете представа за човека отсреща" излишен защото съм работил с хора от форума и те знаят що за човек съм и как си изпълнявам услугите който предлагам, както хората са казали каквото повикало такова се обадило.... Твоят първи имейл ми се стори несериозен затова ти отговорих така несериозно!
 
От: От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

Zdravei, imam seriozen interes kum saita koito prodavash. Nachalnata mi cena e 390lv. sobstvenik sum na newshub.bg, predpolagam che kato go vidish shte se ubedish che sum seriozen. Ochakvam predlojenie ot teb. Toshko.
 
От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

Е аз и за това го поствам, да не се хабите
 
От: Продавам dontstopmusic.net | Сайт за музика

Можеш ли ми пратиш на ЛС ценоразпис на рекламните ти спотове.
Поздрави
 

Горе