Продава се: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

pamir

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте, продавам EN сайт на финансова тематика с PR4 - radaproaudit.cz

Текстовете са уникални. PR не е реален, останал e по инерция, затова и цената е ниска.

Цена - 40 лв.

Ако имате интерес, пишете ми на [email protected]
 
От: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

Здрасти, в случая за да разбереш това, са необходими някои познания за това как Гугъл формира PageRank и как го показва. В най-общи линии, този PR който Гугъл показва е отпреди известно време - от последния ъпдейт, който беше примерно преди година. Затова реалня е по-нисък, защото през тази година сайта е изгубил част от външните линкове.

Видимия PR на сайта е 4, а не 0. Можеш да го видиш както на гугъл тулбара, така и с някой SEO интрумент, като например нашия на http://seovisia.com/seo_pagerank_check.php
 
От: От: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

А между другото, съвсем случайно видях твоя проект за подпомагане на завръщането на българите от чужбина - back2bulgaria.com - поздравления за идеята.
 
От: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

аз проверявам с това http://checkpagerank.net/
сутринта ми даде 0 , сега ми дава 4 .

Извинявам се за подвеждането

Каква е историята на домейна , защо е с такъв висок PR ?

Иначе мерси , но практиката показва , че българите които си търсят работа и не са си намерили са мързеливи , а чуждите работодатели , които са в България са големи скрънзи и доста бързо проемат лошите български практики , но това си е друга тема :)
 
От: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

Това е бивш домейн на чешка служба, има натурални линкове и затова е с висок PR.
 
От: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

Колко струва годишно поддръжката му и къде. В България няма кой да поддържа чешки домейн
 
Последно редактирано:
От: Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

Колко струва годишно поддръжката му и къде. В България няма кой да поддържа чешки домейн

Здрасти отново, домейна няма нужда от поддръжка. Има само годишна такса за пререгистрация, която е 28 лева на година. Ако имаш интерес за повече подробности, пиши ми на мейла.
 

Горе