Продава се: Продавам EN сайт с 4650 уникални статии

trader

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Статиите вече са 4850.
Продадено
Имам още 5000 статии във всякакви ниши, някой ако има интерес да пише.
Мога да правя и сайтчета с по 50 статии за одобрение за гарантиран адсенс акаунт.



Здравейте, продавам сайтчето http://tips.fm. Беше съвместен проект от мен и един професор по история от Америка. Сайтчето е информационно-образователно, не е монетизирано и не популизирано. Идеята на професора беше да се пълни със статии и след това да се мисли за печелене на пари. Но ... професорчето се изгуби някъде, може и най-лошото да е станало, а аз имам проблем с очите и трябва да намаля висенето пред компа.

Малко цифри платени за направата. Работата не я смятам, тъй като аз правех всичко.
Домейн премиум - 7000$
Вбюлетин суита - 250$
Статии - около 10000$

Цената, която му търся е 5000 лева. Останаха още стотина статии, които ги давам бонус. Купувачът получава всичко - домейн, лиценз за вбюлетин и всички статии, като има и форум с над 2000 поста, които също са бонус. Сайтчето има съвсем натурални линкове от 105 домейна. Потребителите нарастват, но ми писна да се занимавам. Тия 5000 лева може да се избият само с продажбата на 1 линк в статия или афилиейт програми. Изходящи линкове няма.

Ако попадне в добри ръце може да стане доста силен сайт. Успех и дано някой ме отърве от тая глупост.
 
Последно редактирано:
От: Продавам EN сайт с 4650 уникални статии

Забравих да спомена, че сайтчето върви и с одобрен адсенс акаунт.
 
От: Продавам EN сайт с 4650 уникални статии

Има некакви, незнам доколко са верни

1.jpg
 
От: Продавам EN сайт с 4650 уникални статии

Много добро сайтче!

Успех с продажбата ...
 
От: Продавам EN сайт с 4650 уникални статии

След като няма интерес, мога да си позволя да пусна някаква промоция. Например годишен линк в статия за 5 лева или банер 250-250 в някой от блоговете за 10 лева. Банер 250-250 в целия сайт в сайдбара, без форума за 50 лева. Банери в хедъра и футера за целия сайт също за 50 лева на година.
 
От: Продавам EN сайт с 4650 уникални статии

Малко да дигна с една промяна.
 
Българска работа, ама циганска с тоя сайт. Некъв нашенски льольо да вземе да го копира целия. И сега момчето, на което продадох статиите, си иска парите обратно. Днес писах на суперхостинг за кражба. Чакам отговор. Дайте някакви съвети как да оправя тая бъркотия. Крадецът е tipsfromme-com=
 
Колега, имам интерес към следното:
Мога да правя и сайтчета с по 50 статии за одобрение за гарантиран адсенс акаунт.
Ако офертата е актуална, моля лично съобщение с повече подробности и цена!
 

Горе