Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

WildBeast

New Member
Днес получих писмо от Google с ваучер за AdWords (снимка) и няма какво да го правя, затова реших да го продам на някой нуждаещ се само за 20лв. Ваучерът е валиден до 15.05.2011г. и е на стойност 60лв., а след тази дата ще падне на 45лв.

Продавам го за 20лв. с плащане чрез PayPal или банков превод.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 50лв.

Само за 50 ;) ;) . Свери цените пич... цената попринцип е доста по-нисичка за ваучерчета.
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 50лв.

Днес получих писмо от Google с ваучер за AdWords (снимка) и няма какво да го правя, затова реших да го продам на някой нуждаещ се само за 50лв. Ваучерът е валиден до 15.05.2011г. и е на стойност 60лв., а след тази дата ще падне на 45лв.

Продавам го за 50лв. с плащане чрез PayPal или банков превод.
Томи, не си уцелил форума :D :) Цените варират между 10-20 лева за такъв ваучер ... :)
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 50лв.

и 10 лева са му много. :)
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 50лв.

Само за 50 ;) ;) . Свери цените пич... цената попринцип е доста по-нисичка за ваучерчета.
Разгледах останалите теми. Свалям цената на 20лв., вие сте.

Томи, не си уцелил форума :D :) Цените варират между 10-20 лева за такъв ваучер ... :)
Кофти работа :/...
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

Аз за 20лв. давам ваучер за $100. Ще трябва още да свалиш цента :)
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

Аз за 20лв. давам ваучер за $100. Ще трябва още да свалиш цента :)

Да не отварям нова тема, да те питам - и аз получих 2 ваучера, но ще ги ползвам. Нямам профил в адвордс, та мога ли и двата да ползвам в 1 нов профил или ще трябва да правя 2?
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

Искам само да попитам ЗАЩО цените на тези ваучери са толкова ниски? Не ви ли стига, че ще вземете такъв ваучер на по-ниска цена, отколкото от Google, ами и искате да ви го дадат за цена от 10 или 20лв...
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

тео, не. Можеш да използваш само 1 ваучер в 1 акаунт. За да можеш да използваш друг ваучер трябва да регистрираш но adwords акаунт и да го активираш с нова карта (не използвана в друг акаунт до сега).

WildBeast, точно това по-горе определя цената на ваучера, но не само това. Ако питаш мен да ги продавам за 100лв. най-добре. Ама не става така.
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

тео, не. Можеш да използваш само 1 ваучер в 1 акаунт. За да можеш да използваш друг ваучер трябва да регистрираш но adwords акаунт и да го активираш с нова карта (не използвана в друг акаунт до сега).

WildBeast, точно това по-горе определя цената на ваучера, но не само това. Ако питаш мен да ги продавам за 100лв. най-добре. Ама не става така.

Благодаря за инфото :)
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

Това за картата не е вярно, аз активирах три ваучера с една карта. Различни IP само.
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

Това за картата не е вярно, аз активирах три ваучера с една карта. Различни IP само.

Няма значение IP-то рано или късно ще ти баннат картата
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

Една „карта“ какво ? За кредитна/дебитна карта ли става въпрос ?

И задължително, ПРЕДИ да регистрираш кода (на нов акаунт, след като „не можело“ 'n' кода да се регистрират на 1 AdWords акаунт, поради не знам каква причина), трябва да си въвел детайли за кредитната/дебитната карта ли o_O ?
 
От: Продавам Google AdWords ваучер на стойност 60лв. за 20лв.

да, по 1 ваучер в акаунт. След като се добави кредитна/дебитна карта може да се осребри ваучера.
 

Горе