Продавам HAT.BG - Премиум 3 буквен домейн

Домейна харесва ли Ви?

  • Да

    Votes: 5 35.7%
  • Не

    Votes: 9 64.3%

  • Общо гласове
    14

Транслитерация​

От тук може да проверите как правилно се превежда (транслитерира) името ви на латиница или някое населено място, географско понятие и пр. Транслитерацията от български към латински букви се извършва според Закона за транслитерацията обнародван на 9 март 2009 г.

Я виж как правилно се транслитерира контейнери :D
 
3 години - не се ли намери някой навит да го купи...

Домейна не е лош като за 3 буквен - образува дума поне, ама като може просто да регнеш подобно на него, или бранд - нормалната цена за мен е 200лв някъде. Колко пари му искаш?



@Sky ти си по .бг домейните, кво мислиш за това :D
 
3 години - не се ли намери някой навит да го купи...

Домейна не е лош като за 3 буквен - образува дума поне, ама като може просто да регнеш подобно на него, или бранд - нормалната цена за мен е 200лв някъде. Колко пари му искаш?



@Sky ти си по .бг домейните, кво мислиш за това :D
аз бих му дал 100 лв. ще го направя блек хат или вайт хат форум след това ще го оставя и @Blinky ще го вземе и ще го възстанови хаахахх
 
150 лева може да му вземе с по голям късмет, иначе ще го плаща 5-6 години и ...
 
Имаше няколко оферти като тези около 200лв отказани, а имаше 1 офета от 1000лв, но човека се отказа, защото имало регистрирана фирма ХАТ ЕООД или ООД беше.

Иначе да виси си, но не ми пречи. Тогава иначе продадох и hookah.bg за 400лв, а човека още нищо не го е направил.
 
Имаше няколко оферти като тези около 200лв отказани, а имаше 1 офета от 1000лв, но човека се отказа, защото имало регистрирана фирма ХАТ ЕООД или ООД беше.

Иначе да виси си, но не ми пречи. Тогава иначе продадох и hookah.bg за 400лв, а човека още нищо не го е направил.
От две-три седмици сърчвам за домейни и не е истина на колко готини домейни регнати за някаква фирма се натъкнах.
 

Горе