Продавам MyFriends

killar4eto

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добър вечер на всички.
Тази система беше написана за съзтезанието в Монтана 2010 което беше явих се и спечелих 9 място от 48 от цяла България.
Понеже не ми се иска да отиде на вятъра искам да я продам на човек, който може да я развие. Всичко в системата е писано лично от мене!!
За какво служи системата:
- Ще го обясня на бързо. Тя е нещо като facebook, само не е набутана с ajax и java, че да не може да отлепи, както е при face.., та идеята беше съучиници, колеги да споделят приятели, музика, видео и учебни материали. Да допълня системата сама разпознава дали е YouTube или Vbox7 клипчето :). Искам да я дам на някой, който найстина ще успее да я доразвие и да си изкара някой друг лев...

Цена: 150лв (според мене е добре, и пак казвам ВСИЧКО е писано от мен лично!)

За контакти:
Пратете съобщение, майл: [email protected] или skype: killar4eto1992

Ето ви демо: http://killar4eto.sytes.net/demo/ - Може по - някой път да е offline :)
Ето и моето портфолио: http://killar4eto.sytes.net/ - Още се разработва... :oops:

Надявам се да има човек, който ще я развие, ако трябва ще помагам с нещо :wink:
 
Последно редактирано:
От: Продавам MyFriends

Никаква информация не даваш за това как е написана, с какво API разполага, ползва ли темплейт система (ако да, каква), как стои въпросът с модулирането, какви функции има, какво може да се управлява от администрацията...
 
От: Продавам MyFriends

Никаква информация не даваш за това как е написана, с какво API разполага, ползва ли темплейт система (ако да, каква), как стои въпросът с модулирането, какви функции има, какво може да се управлява от администрацията...


От администрацията може да се управлява абсолютно всичко, даже има и Web Check (система която проверява дали всички файлове са на лице без да са "пипани")
Темплейт система не ползвам..., но може да се допише не е проблем :)
Системата си има инсталация следваш стъпките и си готов :)
Ето малко повече инфо:

Сайта се дели на два вида: on session и not session.
Ако имаме not session, всеки гост на сайта има достъп до:
v Файлове (слушане на музика, гледане на клипове, и теглене на материали без право да добавя коментар или файл)
v Търсачка (има право да търси файл)
v Регистрация (да направи своя регистрация)
v Помощ (да прочете основното за сайта)
При on session, всеки потребител на сайта има достъп до:
v Файлове
v Търсачка
v Помощ
v Форум (споделяне на мнения)
v Потребители (показване на регистриране потребители или търсене на такива)
v Чат (глобален чат с всички потребители на сайта)
v Екип (бърза връзка с екипа на сайта)
v Топ 10 потребителя (потребители с най – много качени файлове)
v Съобщения (писане и четене на съобщения)
v Добави файл (добавяне на нови файлове)
v Добави реклама (добавяне на реклама за един месец, благодарение на жетоните)
v Профил (редактиране, изтриване на профил)
v Групи (създаване и присъединяване към някоя група)
v Апликации (добавяне на апликации от Facebook)
v Анкета (гласуване по даден въпрос)
В сайта има три основни ранга(титли):
ü Администратор
ü Модератор
ü Вип потребител
Всеки ранг има своя зона, Администраторска, Модераторска и Вип, като имат различни модули към тях.
 
От: Продавам MyFriends

наистина похвално,че имаш знанията да изградиш такъв сайт, но нещо не ми грабва окото(явно ще му трябва ajax и java) => не може да ми бръкне в джоба, за да извади 220 лв. Може би за 50 бих я взел.
 
От: Продавам MyFriends

наистина похвално,че имаш знанията да изградиш такъв сайт, но нещо не ми грабва окото(явно ще му трябва ajax и java) => не може да ми бръкне в джоба, за да извади 220 лв. Може би за 50 бих я взел.

Виж сега знам, че е криза и така на татък, но цената е твърда. Изгубил съм повече от 20 дена или повече от 480 часа работа над сайта... Пък и лесно може да се добавят нови модули или да се пренапишат старите и да се сложат ajax & java скриптове... За това казах, че искам да я продам на човек, който има възможност да я развива. Аз също имам тази възможност, но имам още 8 проекта които правя и нямам толкова време... :X
 
От: Продавам MyFriends

Понеже кризата пречи и повечето хора не могат да си позволят 220лв ще я намаля на 150лв. За контакт ЛС, емайл или скайп :) :)
 
Re: От: От: Продавам MyFriends

kupuvam etabulgaria @ gmail com

ее, колега, изкупи целия форум. остави и за нас нещо.

а всъщност само искаш да направиш 10 поста, нали?
 

Горе