Продавам namama.net

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам namama.net

Хей Izida , точно днес се чудех на кой е този сайт .... писах ти на ЛП :)
 
От: Продавам namama.net

Izida
цената според мен е ок. Но цялостната концепция ми е много объркана. Имам чуството, че е направено само за да си поиграеш с последно нашумелите cms-и. Не ми се връзва социалната мрежа да е на хоумпейджа, по-скоро логичното е тя да е като субдомейн. Особено толкова тясноспециализирана. Аз бих сложил блога на хоума и да навържа социалната и форума с rss отстрани или под темите, но това е мое виждане.
Да не си помислиш, че се заяждам нещо :) Просто се опитвам да разбера защо така си го структурирала проекта. Не намирам логиката, а оттам и ми е трудно да си представя какво би правил човек с този сайт ако го купи.
Ще се радвам ако споделиш твоите виждания, но и ще разбера ако не го направиш, все пак се опитваш да го продадеш :wink:
 
От: Продавам namama.net

icakis, абсолютно си прав, но първоначално направих мрежата, затова и името е такова. После създадох блога и форума, като не ми остана време да ги доразвия.
Всичко е въпрос на подредба и може много лесно да се заменят базите данни.
Целта беше да доразвия нишата, в която работя.
Реално, ако се обмисли концепцията и се работи в нова посока, може да се постигне много. Всичко е въпрос на време и желание :)
 
От: Продавам namama.net

Кач пара му зе ако не е тайна :)

поздрави, айбиемчо
 
Статус
Not open for further replies.

Горе