Продавам: nba-bulgaria.com

useret

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам САЙТ + ДОМЕЙН

Сайтът е: nba-bulgaria. com

Домейнът има още 9 месеца.

Обновяванетона сайта е лесно. От админ панел се добавят,редактират и т.н. новини, коментари и анкети. Има и форум. В последните седмици сайтът не работи, затова и няма посещения.

Ако има желаещи пишете ЛС :)
 
Re: Продавам: nba-bulgaria.com САЙТ + ДОМЕЙН

useret каза:
Сайтът е: nba-bulgaria. com

Домейнът има още 9 месеца.

Обновяванетона сайта е лесно. От админ панел се добавят,редактират и т.н. новини, коментари и анкети. Има и форум. В последните седмици сайтът не работи, затова и няма посещения.

Ако има желаещи пишете ЛС :)
аз се интересувам силно ама искам да знам колко уникални праиш на ден и каква е цената все пак :wink:
 
До колкото виждам имаш максимално 10 уникални на ден.. Като цяло дизайна на сайта не е зле.. харесва ми, виждам и адсенс.. (каква е печалбата ти за месец?). Домейна на сайта също е добър но посещаемоста адски малка.. какви пари му искаш?
 
Сайтът прваше по около 60 уникални,но спрях да го поддържам затова сега няма посещения. Форумът също беше започнал да се развива,но по същата причина запустя. Цената на сайтът и домейна е 100лв.
 
И аз имам интерес, но ми се вижда много пари. Домейна никак не е хубав, поне за мен. Изхождам от тезата, че NBA и България са две крайно не съвместими думи.
При сериозен коментар и евентуално без домейна, бих го купил!
 
Pin2 каза:
Изхождам от тезата, че NBA и България са две крайно не съвместими думи.
При сериозен коментар и евентуално без домейна, бих го купил!

И аз съм на това мнение :wink:
 

Горе