Продавам Patuvai.com

sueka

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Направих сайт, лично моя изработка, но нямам време да се занимавам (поддържам), а и нямам необходимите умения и време да пиша авторски статии и следя новини. Затова реших да го продам. Patuvai.com, регистриран преди около 6 месеца не помня точно. Портал за туризъм. Прави по 30-тина уникални посещения на ден, ако се въвеждат статиите в svejo и piron се стига дори до 100. PageRank-a беше 3, но след като изтрих преточените от др сайтове новини падна до 2. Предавам всичко - домейн, хост, Source код, както и въпросните scriptove за преточване на информация 8), ако ви трябват. Има възможност за въвеждане на всичко и администриране. Регистрираните потребители в момента са 127, като на всеки е записано ИП-то да не кажете, че съм само аз :). Дизайна малко куца защото също е мое дело, а явно това не е моето призвание. Сайта работи на bg/eng. В гугъл са индексирани 689 страници. Сайта е писан на php,javascript, ajax, html. Хостинга му е 5 лева на месец, а домейна 10тина лева на година. Цената е по договаряне, като може с/у допълнително заплащане да добавям още неща за евентуалния нов собственик :).
 
Последно редактирано:
От: Продавам Patuvai.com

polux, не мога да ти пиша лично, защото ми иска 5 поста минимум, а не ми се спами безидеино. Дай някакъв скайп, майл за контакт да ти пратя оферта.
 
От: Продавам Patuvai.com

тея маски са отвратителен кич на иначе долугоре хубавия сайт ...
изобщо на цялата шапка нещо и куца иначе сайта ми харесва

със статии в свежо всеки сайт може да стигне и до 1000 на ден без зор - важното е от гогле колко прави ?
винаги ми е било малоумно като чуя
САЙТ АИМА ГОЛЯМ ПОТЕНЦИАЛ АКО НЯКОЙ СЕ ЗАЕМЕ С НЕГО
да разбира се
всеки сайт има голям потенциал ако им кой да се заеме снего :)
та каква е цената за иначе приятното сайтче?
 
От: Продавам Patuvai.com

Ами да кажем 500 лева

P.S. Забравих да добавя, че сайта има готови банери правени от дизайнер, но пак заради постовете не мога да дам линкове те са в patuvai.com/images/banners , а файловете са :

120x240.jpg
234x60.jpg
392x72.jpg
468x60.jpg
 
Последно редактирано:
От: Продавам Patuvai.com

прочети си пак първото мнение ... хубаво го прочети !
и ми кажи кое в него ще ме накара да дам 500 лева за подобен сайт ?
30 -те униклани на ден ?
куция дизайн ?
или силната индексация в гугъл ?
ИЛИ КОПИРАНИТЕ СТАТИИ КОИТО ГИ ИМА НА ДЕСЕТКИ ДРУГИ МЕСТА ЕДНО КЪМ ЕДНО ?
човече това са 500 лева?
според мен повече от 100 е лудост да му искаш а аз лично не бих дал повече от 50 ЛЕВА
 
От: Продавам Patuvai.com

Ако някой се захване сериозно да му качва статии и да го развие, със сигурност ще се получи чудесен сайт.
Аз лично го харесах много и дано си намери подходящия собственик.
ПП В една друга оферта видях, че сайт на 100% copy-paste се е продал вече за 550лв, а този поне е хубав и смислен, но дано успееш да му вземеш парите, които искаш.
Успех с продажбата.
Супер си е сайтчето.
 
От: От: Продавам Patuvai.com

Ако някой се захване сериозно да му качва статии и да го развие, със сигурност ще се получи чудесен сайт.
Аз лично го харесах много и дано си намери подходящия собственик.
ПП В една друга оферта видях, че сайт на 100% copy-paste се е продал вече за 550лв, а този поне е хубав и смислен, но дано успееш да му вземеш парите, които искаш.
Успех с продажбата.
Супер си е сайтчето.
Да но другия се ранква добре за нещо което има много стабилен офлайн пазар.
 
От: Продавам Patuvai.com

Знам ли.Ако го хване сериозен човек може и да го дигне.
Пък и повече ми харесва от безсмислени сайтове, в които има само тагове и откраднат дизайн.:)
Купувача ще си прецени плюсовете и минусите.
П.П И тук има възможност за пряка реклама на тур.агенции и всякакви билети и др.услуги, ако се развие.
 
От: Продавам Patuvai.com

АБЕ КАКВО ВСЕ ПОВТАРЯТЕ АКО ГО ХВАНЕ СЕРИОЗЕН ЧОВЕК
СЕРИОЗЕН ЧОВЕК КОЙТО И САЙТ ДА СТАНЕ ЩЕ ГО ВДИГНЕ ...

сериозен човек и asdasdasdsa.hit.bg да хване пак ще го развие
говорите глупости
аз не искам да купувам надежди а РЕЗУЛТАТИ !
 
От: Продавам Patuvai.com

Amoun не съм казал, че нещо трябва да те накара да дадеш 500 лева, нито пък съм споменал, че ако някой се захване сериозно има потенциал. Казах колко уникални има и колко достига г/д с добавяне на статии в свежо. Отностно индексацията, то тя зависи от броя статии новини и т.н. Имам готов скрипт, който обхожда всички пътеписи,статии и т.н. и ми генерира сайт мап-а за гугъл(не че е нещо мн сложно де), та ако се добавят нови неща в сайта то лесно може да се индексират ...
Отосно цена, то мога и малко да сваля от 500 лева, но все пак 50 лева на фона на труда ми и писането от 0 на всичко в нотепад ... Но всеки сам за себе си може да направи извода до колко пари би могъл да даде.
 
От: Продавам Patuvai.com

Сайтчето е хубаво, то само за дизайна му някоя фирма може да ти вземе 300 лв. Пък остави и че е работещ сайт с ПР. Проблема е само един, че си в България :) и 500 лева не са дневната надница, а месечна да не говорим, че за спестени пари може да е и 6 месечна. Иначе идеята е интересна и както спомена някои по-късно има преспективи за добри реклами. Успех с продажбата
 
От: Продавам Patuvai.com

Развий си сайта сам.
Нали знаеш, че тук купувачи за над 100-200лв трудно се намират.
А за цени от този порядък не си струва да го даваш.
Тарикати много, но и сайта струва повече от 100 лв.
 
От: Продавам Patuvai.com

повече глупости от мен изговорихте:)

знаеш ли кога ще вземе 500 лева за тоя сайт ?

когато аз взема 5 000 за моя...
 
От: Продавам Patuvai.com

отворих само една "статия" - отдолу се мъдреше "Dnevnik.bg".

Може ли да ме ориентирате какъв е смисълът от копи-пейст начина за правене на сайтове. Зех да се замислям дали не съм изтървал някой особено тарикатски начин за печелене на големите пари...

ъпдейт: като е пействано, 'майсторът' толко е бързал, че не е забелязъл липсата на сякво форматиране на текста...
 
Последно редактирано:
От: Продавам Patuvai.com

Като сме почнали да наддаваме, от мен 130лв :)
 

Горе