Продавам storetoday.info. Сйте за продажби на темплате,ВИЖЖЖ

Gotovski

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам storetoday.info. Сйте е готов за продажба на ебоокс, темплате, скриптс, и др работи. Хварлете едно око.

Има около 10+ Уникални на ден.

Домайна е в годади.

Цена - $50

цялата датабасе с сичко е около 700мб :)

или добре офферта.

Плащане с пайпал.

Сащо така готов сам да го заменя за некой др сйте.

Готов сам и да хоствам сйте; за $2 на месец :).
 
Тези 700мб какво включват? ебоокс, темплате, скриптс, и др работи?

Ако е така, как седи въпросът с авторските права на предлаганите стоки?
 
И ти си купил правата на всичките ибуукове, изработил си сайт и после ги продаваш за $50? И аз трябва да повярвам, че ти си кръгъл идиот? Кажи си уловката къде е? Да не ги продаваме през твоя акаунт тия книги?

А хостингът какво включва? Какви са машините, с каква версия на PHP/MySQL? Колко място и колко трафик включват тия $2? Кажи, че ми е интересно.
 
georgimateev каза:
И ти си купил правата на всичките ибуукове, изработил си сайт и после ги продаваш за $50? И аз трябва да повярвам, че ти си кръгъл идиот? Кажи си уловката къде е? Да не ги продаваме през твоя акаунт тия книги?

А хостингът какво включва? Какви са машините, с каква версия на PHP/MySQL? Колко място и колко трафик включват тия $2? Кажи, че ми е интересно.

лол сички тези скриптове дето са на сйте ги има каде ли не ги продават с ресел ригхтс хората и мастер рессел потарси мойто момче. И кво аз сам идиот ок МС :) ти си най сжесниат тука.

Кво вклъчва хоста вий сам:

hastyhost.com
 
х

georgimateev каза:
Не съм искал да те обидя. Просто не ми изглеждаш на човек, който ще свърши работа за един ден и после ще чака да му дадат $50 за нея.
не ти тряя взимане даване с него ;) не го гледай какъв изглежда - все иска да прецака някой
 
Re: х

CrAzY-MaST каза:
georgimateev каза:
Не съм искал да те обидя. Просто не ми изглеждаш на човек, който ще свърши работа за един ден и после ще чака да му дадат $50 за нея.
не ти тряя взимане даване с него ;) не го гледай какъв изглежда - все иска да прецака някой

Крази маст не сам ти ;). Между другото колко пати ти казвах да ти пу6на домайна ? а ти се вартеше ? преди лятото говоря и август си идвам и ми викаш пушни ми домайна ? хух ти не си чесниат ;) не аз.
 
1-во научи се да пишеш добре, че ми писна да се мъча да разбера какво пишеш и какво искаш да кажеш
2-ро не занимавай хората с твоите/моите проблеми ами си виш ЛС-то и не ме занимавай мене
3-то продалжавай да си въртиш далаверките, които са съмнителни на много хора ;)
 
За мен всичко е доста подозрително , излиза че да си купиш целият сайт по-евтино от книгите вътре и темплейти ,ли к'вото има . 50 долара са 35 евра или 65-70 лева само един темплейт струва повече мисля .Но ако си банкротирал и нямаш пари за хляб може и да е нормално да продаваш сайт за 50 долара и то онлайн шоп :)
 
тои ги е купил от аукцион или от производителя в някои случаи на някаква цена с мастер ресел раитс укомплектова ги с домеин и пробва да ги шитне като търнкии бизнес добавя и малко безплатен хостинг и след време почва да билва и за това. Модела е съвсем легит и лошо няма но това ще върви със сео трафик в уебмастрските форуми ще се продва по трудно .... :|
 

Горе