Продавам Uro4e.Com - PR 3

visi0n

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет,
започвам нов проект и няма да имам време да се грижа за www.uro4e.com. Домейна е регистриран на 2008-05-07 и изтича на 2009-05-07.

Всичко по сайта е авторско и не е ползвано нищо безплатно, освен форума. Има си админ панел от където може да се оправлява целия сайт. Демо ще давам само на тези, които имат интерес, защото да не стане мазало. Сайта наистина има бъдеще стига да се грижи някой за него...

Цената, която ми казаха да му търся е 290 лв някъде.

Очаквам сериозни предложения.
Ако имате някакви въпроси с радост ще отговарям.

Email: [email protected]
Skype: gainward_5
GSM: 0883529145
 
От: Продавам Uro4e.Com - PR 3

Здравей !

Интересувам се от скрипта на сайта. Та да си дойдем на думата :) него продаваш ли го ?
 
От: Продавам Uro4e.Com - PR 3

Хостинга е предоставен от Fcolor.bg. Отностно само скрипта, аз след това няма какво да правя домейна, никакво време няма да ми остане...
 
От: Продавам Uro4e.Com - PR 3

Това е нов сайт :) Продадох преди само сайта без доемйна и хостинг и неисках да го оставям празен ;)
 
От: Продавам Uro4e.Com - PR 3

Смени дизайна ако не се лъжа и използваш същия скрипт както стария. Докажи на заинтересованите хора това че ако някой би го купил ГАРАНТИРАШ че сайт с такива скриптове няма да има... не е добре да се лъже така могат да те осъдят. Зависи само на човека на който си го продал кво ти е искал :)
 
От: Продавам Uro4e.Com - PR 3

Рабира се че неползвам същия скрипт. Който е заинтересован лесно мога да му докажа че е така. Този е супер по-оптимизиран и със страшно повече функции.
 
От: Продавам Uro4e.Com - PR 3

Искам да съобщя че продавам и само системата вече за 140 лв, защото намерих вече какво ще правя домейна.

Поздрави...
 

Горе