Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

SpitFire

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Домейна не е ползван и няма никаква информация на него. Идеята когато го регистрирах беше да направя подобен на bg-mamma форум и сайт само, че да не се ограничава в границите на BG а за цяла Европа. Форум/сайт за майките и жените от цяла Европа в, който да си дават съвети да обсъждат разни неща и т.н. Идеята е добра, но в момента имам много друга работа и не мога да се занимавам и с този домейн, а в момента спешно ми трябват пари и реших да го продам.

Ако домейна бъде взет от някой с достатъчно умения и познания съм сигурен че, ще му носи добри печалби, така че очаквам по сериозни предложения. Благодаря Ви!
 
Чудесна идея! Браво! Кажи все пак някакъв минимум, от който да започват сериозните предложения.
 
От: Re: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Ирония ли усещам в коментара ти ? Ако да значи е излишен! Както и да е чакам предложения, защото за пръв път продавам домейн, не ми се е налагало до сега.
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Къде видя безумно предложение ? Някъде да съм споменал цифра? Да съм казах искам 10000000000 за този домейн? Просто не ми трябва и искам да го продам, какво лошо има в това? Никъде не съм казал купувате домейна правите копие на БГ-Мама и до два три месеца сте милионери. Инвестицията на живота Ви!!! :D

Сега може ли да спрете с тъпите коментари?
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

статистика: на ден се изоставят средно по 20 000 домейна.
сам се сети
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Идеята когато го регистрирах беше да направя подобен на bg-mamma форум и сайт само, че да не се ограничава в границите на BG а за цяла Европа. Форум/сайт за майките и жените от цяла Европа в, който да си дават съвети да обсъждат разни неща и т.н.
Трудно ще бъде успешен такъв проект, с оглед на различните култури, езици и т.н

Все пак - успех с продажбата.
 
От: От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Къде видя безумно предложение ? Някъде да съм споменал цифра? Да съм казах искам 10000000000 за този домейн? Просто не ми трябва и искам да го продам, какво лошо има в това? Никъде не съм казал купувате домейна правите копие на БГ-Мама и до два три месеца сте милионери. Инвестицията на живота Ви!!! :D

Сега може ли да спрете с тъпите коментари?
Приятелю,
опитваме се да ти кажем, че идеята и домейна са под всякаква критика, и дет се вика някой ще го вземе, само ако даваш пари с него...
Ама ти си знаеш.
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Ако домейна бъде взет от някой с достатъчно умения и познания съм сигурен че, ще му носи добри печалби, така че очаквам по сериозни предложения. Благодаря Ви!

Ако Левски беше с ботуши...

Един нов домейн сам по себе си не носи печалба...
Носи печалба съдържанието му... домейни много... ама съдържанието е кът :)
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Ако Левски беше с ботуши...

Един нов домейн сам по себе си не носи печалба...
Носи печалба съдържанието му... домейни много... ама съдържанието е кът :)
Е нали Гугле носеше печалба?!
Какво съдържание та подгонило сега?

Въртиш са кат фурнаджийска лопата нещо...
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

май си мечтаеш за дръжка на лопата в задника а?

къде в тая тема видя гугле ?
КАК ЩИ ВКАРА ГУГЪЛ ПЕЧАЛБА АКО НЯМА СЪДЪРЖАНИЕ САЙТА БРЕ АУДИО МУТЕ?
ИЛИ ЩИ СА ИЗКЕФИ НА ДОМЕЙНА И ЩЕ ТИ НАТИРИ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ В ПРАЗНИЯ ДОМЕЙН С ГОЛЯМ ПОТЕНЦИАЛ ?
КВА Е ТАЯ АТАКА БРЕ? АЗ НЕ ЗНАЕХ ЧЕ ДЕБНЕШ ДА МИ СЕ ИЗРЕПЧИШ...
ОК И АЗ ЩЕ ТЕ ДЕБНА ЗАНАПРЕД :)

МАЙ СЕ ИЗЛОЖИ С ТАЯ РЕПЛИКА А? МАЙ ОТ ЗОР ДА КАЖЕШ НЕЩО И СЕ ОАКА?
ти май наистина обърка какво да кажеш усети ли се?
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

АБре то аз даже не знам за какво идеше реч у темата - прочетох само твойто докато чакам да ми са източат ени работи :wink: .

Викам чакай да го провокирам леко може изпусне още нещо весело... :lol: .

Абе неска никой не ми оценява чуството за хумор... :(
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Според мен всяка идея, включително тази е много добра, стига някой да си седна на Д-то и да я реализира. Така хвърчаща във въздуха не струва нищо!
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Аз пък си мислех, че амоун като види
Идеята когато го регистрирах беше да направя подобен на bg-mamma форум
и ще напише някой як пост за кравите, ама на... нещо тая тема върви на зле ;)
 
От: Продавам www.euro-mamma.eu СПЕШНО!

Абе незнам за кравите,но троловете нещо започнаха да намаляват последно време тука и това не ми се нрави:).
 

Горе