Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Репутация от мен, заслужи си го с последното мнение. Явно си разбран човек. Пожелавам ти само успехи!
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Каква репутация е заслужил . Трябваше да му набият 10 човека акъл в главата .
Ботнет мрежите са мрежа от заразени компютри .Обикновенни троянци и remote вируси , просто клиента може да държи много и да направи с няколко клика , едно действие от всичките .
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Оказа се разбран, за разлика от останала пасмина. Зареди това си заслужи репутацията. Не знам дали съм прав или крив, но за мен, човек който покаже поне малко желание за развитие и признае грешката (както в случея стана) е достоен да бъде част от форума , а и да се работи с него. Тънка е границата, но поне този път виждам светъл лъч. Не казвам, че оправдвам предишните му коментари, за тях дори мислех да му лепна червена точица. Това поведение е просто недопустуемо, но се оказа разбран човек, виждаш. Всички сме почнали от някъде, а и всички сме правили грешки.
Вижте, за пореден път го казвам, тук сме за да обменим опит. Ако искаме да се хейтваме има други теми и форуми.
Разбирам пефектно, че Васко не се държа както трябва в предишните си мнения, но нали за това сме тук? Този форум не е само раздел пазар. Аз лично бях изненадан от това, че човека се опита да разбере написаното и по някакъв начин призна грешката си. Това определено е в негов плюс и за това получи репутация.
Който не е съгласен с мнението ми да ми блъска червените точки!
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Оказа се разбран, за разлика от останала пасмина. Зареди това си заслужи репутацията. Не знам дали съм прав или крив, но за мен, човек който покаже поне малко желание за развитие и признае грешката (както в случея стана) е достоен да бъде част от форума , а и да се работи с него. Тънка е границата, но поне този път виждам светъл лъч. Не казвам, че оправдвам предишните му коментари, за тях дори мислех да му лепна червена точица. Това поведение е просто недопустуемо, но се оказа разбран човек, виждаш. Всички сме почнали от някъде, а и всички сме правили грешки.
Вижте, за пореден път го казвам, тук сме за да обменим опит. Ако искаме да се хейтваме има други теми и форуми.
Разбирам пефектно, че Васко не се държа както трябва в предишните си мнения, но нали за това сме тук? Този форум не е само раздел пазар. Аз лично бях изненадан от това, че човека се опита да разбере написаното и по някакъв начин призна грешката си. Това определено е в негов плюс и за това получи репутация.
Който не е съгласен с мнението ми да ми блъска червените точки!
Благодаря!
 
От: От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Във FAQ/Help на сайта на playinator пише следното:

Q: Is Playinator Safe to Use? Will my Videos be Safe?
A: The Security of our software and clients is a priority for our team.
We guarantee that Playinator has no adware, spyware or other malware components.
Also, all of your videos will be safe from getting banned/deleted, since from version 4.0 of Playinator, we've started using real visitors that view your videos.
Proxy servers and other "tricks" are no longer used. From now on, you will be able to check your YouTube account (The "YouTube Insights" section) and see the traffic from Playinator being reported as valid visitors (mostly from North America and Europe) - this doesn't happen when using bots and proxy servers.

Мислите ли че може да има вирусче а да твърдят че няма?
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Това, че твърдят, че клиповете ти ще бъдат в безопасност, т.е. няма да бъдат затрити или флагнати в никакъв случей не е гарант, че всичко е легално.
Както се опитахме да ти обясним по-горе, генерираните прегледи са от хора, т.е. машини които вършат тази дейност по зададена команда. Най-точното определение (според мен) за такъв вид прегледи е марионетен тип. Някой дърпа конците, друг печели.
Не си разбрал точния принцип след като задаваш този въпрос. Номера е такъв - някой си намира дупка в сигурноста в дадена ОС, създава троянче и го разпространява из тези които имат такава пробойна. В последствие създава и софтуер който да ръководи тези зомбирани машини. Едва ли има вируси в системата за която си платил - ти просто ставаш кукловода, не куклата. Проблема е в това, че ставаш съучастник в нарушаването на не един и два закона.
Съжелявам ако те разочаровам (или си го разбрал още в предните мнения), но софтуера за който си платил е угромна грешка.
А за принципа на работа на тази програма - автора и сам показва за какво иде реч с различните видове абонаменти. Парите които плащаш са определни на базата на това колко машини ще получиш да ти "гледат" клиповете.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

дам..и когато много ип-та "почнат да гледат едни и същи клипове" тогава идва червения флаг на гугъл - ютуб..това просто ще е временно..както всички бързи пари правени по нелегални начини.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Интересна ми е темата. Покажи някакви резултати.
Вярно $1 е нищо ако работи, но от къде да знаем???
 

Горе