Продаване на снимки онлайн

Ами зависи със сигурност има хора които правят пари и от това но не познавам никои бизнес има във почти всичко въпросът е колко е трудна нишата и какви са комисионните
 
coolice каза:
Ами зависи със сигурност има хора които правят пари и от това но не познавам никои бизнес има във почти всичко въпросът е колко е трудна нишата и какви са комисионните

Тука комисионни не се получават, а се плащат на този който ти продава фотографиите (става въпрос за фотографии, а не за снимки).
 
lyust каза:
Папарашките снимки например се плащат добре от медиите, както електронни така и печатни.

Понякога цифрите може да са просто огромни :) Лично аз се сещам за снимки от по 100 000$ и тн...
 
MacTeP каза:
lyust каза:
Папарашките снимки например се плащат добре от медиите, както електронни така и печатни.

Понякога цифрите може да са просто огромни :) Лично аз се сещам за снимки от по 100 000$ и тн...

А в Бг какво/кого ще снимаш, че да изкараш големи пари ? :)
 
AxCx каза:
MacTeP каза:
lyust каза:
Папарашките снимки например се плащат добре от медиите, както електронни така и печатни.

Понякога цифрите може да са просто огромни :) Лично аз се сещам за снимки от по 100 000$ и тн...

А в Бг какво/кого ще снимаш, че да изкараш големи пари ? :)

Тук вече ме хвана на тясно :)
 
AxCx каза:
MacTeP каза:
lyust каза:
Папарашките снимки например се плащат добре от медиите, както електронни така и печатни.

Понякога цифрите може да са просто огромни :) Лично аз се сещам за снимки от по 100 000$ и тн...

А в Бг какво/кого ще снимаш, че да изкараш големи пари ? :)

Има кой да снимаш :) Напоследък доста световни звезди идват в България да снимат, да огледат терен, за някоя сделка или проста на разходка :) Също така имаме и много красиви и евтини жени, които могат да се снимат :wink:
 
разбира се че се печели

здрасти
занимавам се с фотография и пускам снимки в някои сток сайтове. продал съм известно количество снимки, въпроса е, че трябва постоянство и следене на търсенето

можеш да видиш тука
Fotolia
Istockphoto
 
Re: разбира се че се печели

здрасти
занимавам се с фотография и пускам снимки в някои сток сайтове. продал съм известно количество снимки, въпроса е, че трябва постоянство и следене на търсенето

а долу-горе на какви цени си продавал, съвсем ориентировъчно?
 
...
За фотолията цените започват от 33цента.

Ясно :) Значи не става въпрос за фотография, а за снимки. За 33 цента мога да снимам буре в мазата с GSM ...
 
Та в крайна сметка, някой може ли да даде някое добро решение как да изкараме допълнително някое долърче от фотографските си умения... аз не разполагам с кой знае какъв апарат, но все пак е цифров и имам що годе интереси в тази област. Има ли някой добър вариант?
 

Горе