Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

angel99

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена. Феновете са главно жени между 18-24 години.

Цена 200лв.

Приемам плащане чрез ерay, paypal и банков път.
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Лс ако може да ги погледна. Процента точно колко е?
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Може ли на лично страничките?
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Ще дадеш ли инфо на лично?
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Ако може страниците на лично! Сериозен съм !
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

За какво пускате теми, като не давате страниците?
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

За какво пускате теми, като не давате страниците?

Еее, не е така де :) Страничките ги показва все пак седмица след като поискаш, но после никакви реакции!? Гледам, че и в предишни обяви за продажба на странички нищо не е писано почти - продадени ли са, не са ли...явно не са щом няма трейдър...Започвам да се чудя за трупане на мнения ли са тези теми, за спамене ли или просто си "проучва" пазара колегата...Имах такъв случай тук преди месец-два: един потребител беше пуснал тема, че продава страница, свързахме се и в скайп, а там ми каза, че не се продава, а само проучва колко би и взел :lol::mad: може и същият да е бил, не помня
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена. Феновете са главно жени между 18-24 години.

Цена 200лв.

Приемам плащане чрез ерay, paypal и банков път.

Току-що ти отговорих на личното за другата ти обява, намери ме най-накрая в скайп-а, който ти дадох колега
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Здравейте, ако може едно ЛС със страниците и статистика, ако още е актуална офертата.
Имам интерес!
 
От: Продават се две български фейсбук страници с 20000 фена.

Траях си много време , но сега му лепнах червена репа на тоя ангел99 ! Поне в две негови теми по 2 пъти му писах на лични, че и в темата, че имам интерес и искам да се свържем в скайп за договаряне и т.н. и никакви реакци! Ако има нещо лично към мен - да ми го каже , а не да мишкува! Явно има за какво да мишкува де! Аман от такива!
 

Горе