Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

dekemvri

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Страницата е с български почитатели - 330 000+. Жени 58%, мъже 42%. Линковете се публикуват на стената на страницата, като излизат и в потока от информация на феновете.
Отлична възможност за всички, които имат сайтове за колективно пазаруване, новини, забавление, Lifestyle и др.

цена на 1 линк = 15 лв в час по ваш избор. За пакети линкове има отстъпки
.

За повече подробности пишете на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Офертата важи до края на август:)
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

И мен ме интересува.
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Правите ли отстъпка при предплащане на линкове на месец напред?
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Някакви впечатления от кликаемост и т.н. Веднъж платих за подобен тип реклама и мога да кажа, че не постигна и 1 процент кликаемост спрямо броя на потребителите! Според мен това не е никаква оферта, а и 15 лв. са страшно много пари за това нещо! Максимум 5 лева, но както знаете потока с новините е направен така, че тази новина може да не се покаже въобще и да бъде от "Новите" или там както се казва! Някой ако е поръчал да сподели какво се е случило!
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Понеже изказах мнение и затова ли ме нататрузи с червен картон! Смешния ти бизнес ли провалих! Написъл съм съвсем грамотно моите впечатления и искам да предпазя хората! А като ти е толкова добра услугата дай някакъв пример да видим, пусни една статия и след това дай линкове да видим колко от посещенията са дошли от групата ти! Ей големи хейтъри бе!
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Само ти ли искаш да даваш червени репутации, ние не може ли да даваме? С твоята репутация по-добре се скрий, само измамниците имат такава репутация, къде си тръгнал да предпазваш хората, а от теб кой да ги предпази?

16:21 си написал олигофренско мнение, 16:22 си ми дал негативна репутация и си ме напсувал. Знаеш ли как ги обичам такива като тебе?
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=20189&page=1

Ами не пускай поне две теми, ето я предишната ти тема, защо си пуснал нова? Да може да я вдигнеш ли? Аха ясно, а виж ми и-традера дали някого съм излъгал, и червената репутация не ми е затова че съм измамник мошеннико, а затова че езика ми е по остър! Разбра ли декември! Хайде чакаме отзиви за огромните ползи от тая реклама! И като предприемач искам да те попитам грубо какъв процент кликаемост се очаква от тези стотици хиляди потребители. Все пак 15 лв. не са малко, дай по-подробна информация! Бъди точен!
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

На невъзпитан човек като теб не съм длъжен да отговарям, но ще го направя. Втората тема е пусната, защото заглавието на старата не е актуално вече. Дълго време вдигах старата тема, но все пак нещата са се променили с времето и е съвсем логично да пусна нова тема, за да сме максимално коректни с хората.
А за острия език .. и AMOUN има остър език, ама му виж репутацията. Ти си тотален измамник, а сделките изобщо няма и да ти ги гледам, надали са за повече от 10 лв.
БАН за теб!
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Не те разбрах ама карай. Само ми кажи как разбра че съм тотален измамник! Аз мога да кажа същото за теб! Не е ли така? И какъв бан? И не мойте, а твойте сделки са за 10 лева и са само и единствено от тези линкове във Фейсбук! Така че какво ми се палиш! НЕ мога да изразя мнение ли? НЕ е ли форум това?
 
Последно редактирано:
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

На krasimir_770 основното му занимание днес е да спами и да оставя червени репчета....комплексите са страшно нещо
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Не приятел, изразих мнение!
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Зависи какво си пуснал. От толкова голяма страница съм имал и по 5-6 и дори 10 хиляди посещения на един линк, особено ако хората посетили линка използват фейсбук лайк бутона и се разпространи. Иначе за това, че 15 лв. е много - абсолютно относително е и зависи от това, което искаш да рекламираш. Сигурен съм, че ако си поръчаш 200 линка за един месец, колегата може и да падне на 5 лв. :)
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Зависи какво си пуснал. От толкова голяма страница съм имал и по 5-6 и дори 10 хиляди посещения на един линк, особено ако хората посетили линка използват фейсбук лайк бутона и се разпространи. Иначе за това, че 15 лв. е много - абсолютно относително е и зависи от това, което искаш да рекламираш. Сигурен съм, че ако си поръчаш 200 линка за един месец, колегата може и да падне на 5 лв. :)

Потвърждавам всичко казано от redrum :)
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Искам и аз да погледна страницата.
 
От: Продават се рекламни линкове във Фейсбук страница с над 330 000 фена

Имам интерес, бихте ли ми изпратили страницата на ЛС. :)
 

Горе