Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

boianx

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам вече развит игрови сървър на Mu Online - Сървъра е пуснат Септември месец
По посещения има около 2000/2500 уникални на ден
около 20 хиляди импресий
сървара генерира
-------------------------
Импресий 2 196 294
Кликове 9 553
Пари за 5 месеца 1 360,44 US$
-------------------------------
Какво се продава?
1. Сървър ( 2 GB Рам, Видео карти и т.н. Всичкия нужен софтуер SQL, Уеб-Сървъри, Хардуерен Firewall и много други. )
2. Сайта, Играта и домейна


Какви са Ви задълженията?
Всеки ден се влиза за 5 мин мин за да се почистват логовете от сървара

Цената е 3500лв
цената е страхотна като се има напредвид че за 1 година се избива и почва да се рабоди на печалба



GSM: 0886/14-10-10
 
Нали се сещаш, че доста хора искат, но просто нямат парите ;) Изчакай, все някой ще ти го купи :) На мен лично много ми хареса инфото и ако имах парите нямаше да се поколебая.

бтв, защо продаваш сайта + сървъра и прочие ... ?
 
@boianx ще може ли да дадеш още малко информация ( офертата ти ми е интересна, парите не са проблем, но никога не съм се занимавал с такова нещо )
Как стои от законна гледна точка ( софта купен ли е ), фирма ли си или не?
В момента къде стои ( интересуваме скороста на интернета ) - у вас, някаде другаде и примерно, ако го взема каква скорост ми трябва?
Каква е машината и на колко време е?
А и ще можеш ли да кажеш кой е сайта ( играта )?

Можеш да ме потърсиш и на скайп: ................

Благодаря предварително!
Поздрави, Александър
 
Последно редактирано:
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

подновяване цена по договаряне мога да предоставя банкови постъпления за 1 год...черно на бяло написани транзакции
 
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

И аз имам интерес.Може ли да ми пратиш малко повече инфо на ЛС ?
Същите неща каквито е питал и alexer

Поздрави
 
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

какво забрави да спомене момчето: MuOnline сървърите са нелегални, и живота ви + email-а се стерсират през първата година, през втората почвате само да мислите да не ви спипат/хакнат отнякъде . а, и интернетът ви трябва да е доста бърз, от страна на ъплоуда, сървърът харчи доста.
 
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

какво забрави да спомене момчето: Muonline сървърите са нелегални, и живота ви + email-а се стерсират през първата година, през втората почвате само да мислите да не ви спипат/хакнат отнякъде . а, и интернетът ви трябва да е доста бърз, от страна на ъплоуда, сървърът харчи доста.
Искам да спомена че МуОнлине Сървърите са безплатни програми...сървъра е защитен
Машината е достатачно мощна.....
и нека пишат само заинтересовани
 
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

Здравей, съгласен ли си а3 да го наглеждам? Или даваш ли го на изплащане? :)
 
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

Пари за 5 месеца 1 360,44 us$
-------------------------------
Цената е 3500лв
цената е страхотна като се има напредвид че за 1 година се избива и почва да се рабоди на печалба
след 1 година може никой да не играе mu, ще има нови игри, ще излязат и още и печалбата ще намалее.

тоя сървър нали трябва да се поддържа, да му се плаща интернет и ток или колокейшън, да му се ъпдейтва софтуера - това не става без пари и време. извадено ли е това от печалбата?
 
От: Продава се Игрови Сървар на МуОнлине

Вече мина 1 година и още се играе самоче вече нямам гоогле а СМС Система :)
 

Горе