Продава се: Продава се: ПРОДАВА СЕ УЕБСАЙТ ЗА БМВ ОБЯВИ

hking

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Продавам нов уеб сайт за обяви за автомобили изцяло насочен към феновете на марката БМВ. Сайта е на няколко дни, но е доста перспективен вземайки в предвид, че България се слави с втория по големина фен клуб на БМВ след Германия.
Идеята за сайта дойде, т.к аз и останалите фенове и търговци публикуваме всекидневно във фейсбук и по форумите нашите обяви и неудобството, когато трябва да намериш обява сред стотиците е голямо.
Исках да бъде създаден специализиран сайт за обяви само за БМВ, но понеже не съм програмист и сам не мога да подържам сайт за всичко плащам на хора, които да го правят и не смятам, че мога да развия проекта.

Затова реших, че някой може да припознае себе си в този проект и да има интерес га до развие.

Сайта е www.bmwobiavi.com

Цената е, колкото да си покрия разходите за направата му 100лв
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Продава се: уебсайт+ фейсбук страница 37000+ фена

Колко пари му търсиш?

Незнам, чакам предложения над, които да мисля! Т.е има такива над, които мисля и ще се радвам на още преди да бъде взето окончателно решение!
Поздрави!
 
От: Продава се: уебсайт+ фейсбук страница 37000+ фена

Чакам купувач в петък! Ако сделката отпадне, ще пиша! До тогава благодаря за интереса!
 
От: Продава се: уебсайт+ фейсбук страница 37000+ фена

Човека не дойде да на уговорената среща! Ако някой има интерес към офертата да заповяда. Страницата много засили рийча напоследък, имам публиакции с по 5-6К
 
От: Продава се: ПРОДАВА СЕ УЕБСАЙТ ЗА БМВ ОБЯВИ

Ако може и на мен повече информация на ЛС - има ли някакви посещения и линк към фб страницата.
 
От: Продава се: ПРОДАВА СЕ УЕБСАЙТ ЗА БМВ ОБЯВИ

Цената е 100лв само за сайта. Страницата е продадена. Запазена е страница във фейса bmwobiavi.com
Поздрави
 
От: Продава се: ПРОДАВА СЕ УЕБСАЙТ ЗА БМВ ОБЯВИ

След като го продадеш пак ли ще се отдадеш на неудобството да публикуваш обяви в различни форуми и страници.... за един приятел питам . Искренно се надявам останалите фенове на марката да не са толкова плоски и евтини в опитите си да изкарат джобни за газчица. Иначе съвсем ще изгубя надежда за немското автомобилостроене.
 
От: Продава се: ПРОДАВА СЕ УЕБСАЙТ ЗА БМВ ОБЯВИ

След като го продадеш пак ли ще се отдадеш на неудобството да публикуваш обяви в различни форуми и страници.... за един приятел питам . Искренно се надявам останалите фенове на марката да не са толкова плоски и евтини в опитите си да изкарат джобни за газчица. Иначе съвсем ще изгубя надежда за немското автомобилостроене.

Така и не разбрах, с какво съм те убидил, че да се**ш темата? Може би администрираш страница, няма лошо жив и здрав! Само ако обичаш спазвай добрия тон т.к това, какво бих направил, за колко го продавам, каква кола карам си е моя работа! Злобни коментари и подхвърляния са присъщи за жалки хора, пичовете казват право в очите, това което не им "отърва".
Поздрави и успех!
 
От: Продава се: ПРОДАВА СЕ УЕБСАЙТ ЗА БМВ ОБЯВИ

Отново ще помоля за повече информация за сайта на ЛС. :)
 

Горе