Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Статус
Not open for further replies.

testkiwi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Продава се бизнес с приход за последните два месеца около 10 000-15 000 лв./м.

Възможност за увеличаване на прихода пропорционално на рекламата. Много от Вас имат трафик, с малко реклама печалбата стига до 1000лв. на ден без почти никакъв труд. С купен трафик от форума съм правил 2500 лв. за ден, така, че можете да сметнете и сами.

Давам подробности само на лично или на живо. Цената, която искам е 60 000 лв. кеш.

Потенциала е голям, както и е възможна работа в чужбина, като прихода ще се вдигне в пъти гарантирано. Давам пълно ноу-хау и нужните контакти. Всичко е напълно легално.

Много ще го сметнат за шега, но ще отговарям само на абсолютно сериозни запитвания, как ще отсея сериозните от несериозните се питате - много просто: пращате ми на лично снимка на минимум 30 к на масата и говорим по бизнес, както и ще преценя човека според форумното му присъствие или по други признаци, защото не ми се занимава с глупости.

Поздрави.


Един: НЕ Е сайт за групово пазаруване :D
 
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Трийсетте бона само на стотачки ли да бъдат или може и на по-дребни?
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Важното е да не си говорим празни приказки, както се говори в 95% от времето тук, когато някой иска да купи или продаде нещо. Но има 5% сериозни хора, които имат трафик, средства и определено може да се заинтересуват от това, което предлагам. Може и бартер за автомобил + остатъка в пари или ще се договорим евентуално.
Продава се, защото това е страничен бизнес като цяло, но може да се изкарат бързо доста пари при подходящ трафик, инвестирано време и инициативност. 2500 лв. на ден не знам кой от форума може да спечели без да си мръдне фактически пръста. Ако има такъв, нека си каже :)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Кауфланд ли искаш да те купят, или да ти пращат снимки на купчина банкноти, събрани от нета? Защото помисли малко кой с ИНТЕРНЕТ бизнес ще държи 30К в брой. С което сам си докарваш несериозни запитвания / коментари.

Прати ми, моля, подробности на ЛС. Интересува ме точният предмет на дейност на проекта ти (с или без URL, ако това те притеснява), история на бизнеса, доказуемост на цитираните приходи и, не на последно място, печалба. Защото дотук ти говориш за приходи, а не казваш нищо за разходите. Иначе почти всеки бизнес има голям потенциал.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Четa обявaтa Ви но нещо си противоречи. Искaте комуникaция със сериозни инвеститори a дaденaтa от вaс информaция е не сериознa. Простaтa мaтемaтикa покaзвa следното: Aко нa ден печaлбaтa Ви е 1 000 лв. a месецa имa 30 дни то печaлбaтa нямa дa е 10 000-15 000 лв. нa месец a ще е 30 000 лв. Товa нa годишнa бaзa ще рече 360 000 лв. Aко зa еднa годинa ще спечеля по вaшите смеки 120 000 лв. не бих го продaл зa 60 000 лв. пък кaмоли aко генерирa 360 000 лв.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Да не би да продаваш бизнеса с вирал сайтовете като bgshare.net ? :)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Да не би да продаваш бизнеса с вирал сайтовете като bgshare.net ? :)

Ти пък от къде всички ги знаеш какво продават, бахти агента си..

По темата аз също търся да купя бизнес, но исканата сума е прекалено голяма.. успех все пак
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Не става ясно за приходи или печалба се говори?
В заглавието се споменават приходи на месец, в текста се говори за печалба - как са съотносими двете, ако е възможно да се уточни?
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Чиста печалба е това.
Защо да е несериозно това, което искам? Смятам, че е нормално да не казвам на всеки за какво става дума след като печалбата е в такъв размер. Който е сериозен ще получи сериозно обяснение какво представлява, защо печалбата е такава и инвестицията е минимална. Не става дума за интернет, макар, че интернет трафика е голяма част от него, защото както казах - с реклама на ден печалбата е примерно толкова, това при 30-50 000 потребители ако се пращат, ако са 100 000 може да е двойно, ако са повече - още. Реално е продукт, който обаче е специфичен, фейсбук трафика не е особено таргетиран, но за това продукта е с огромен процент печалба - хиляди проценти буквално, и дори слаба конверсия генерира никак не малка печалба :)

Понеже има сигурно много въпросителни - искам да поясня, че всичко е законно, но не очаквайте да е бизнес, който ще е цял живот, за да се смята 1 година по еди си колко прави толкова. Това е от този тип - "еднодневки" - хващаш вълната и изкарваш пари, след това му минава модата. Съвсем реално с трафик може да се изкарват и по 5000 лв на ден, за да се избие инвестицията, която искам за минимум време, плюс ако се продава на запад - направо ще изкърти. Но понеже нямаме възможност за чужбина, където това ще е в евро обърнато съм решил да продам потенциала на някой, който ще го оцени.

Един едит: трябва да се има в предвид едно нещо, а именно поведението на потребителите - събота и неделя примерно не са онлайн и трафика пада, което значи, че тези дни няма да е на нивото на работната седмица, за това сметката от 30 дни по 1000 лв. не винаги прави 30 хиляди, все пак всички се занимават с онлайн бизнес и има много тънкости, кога, как, къде, по какъв начин да се рекламира, за да има максимален резултат. Но това е част от ноу-хау-то, което ще получи някой :)

Не е bgshare.
 
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Дори в последния си пост показваш защо е несериозно. Начално обявяваш "приход", сега същата сума се оказва "чиста печалба". И условието да дадеш каквато и да е конкретна информация е някой да ти прати снимка на 30 бона?! Повтарям, така сам си докарваш несериозни коментари.
Все още очаквам отговор на нещата, които попитах. Добавям към тях и въпроса щом сам класифицираш бизнеса като "еднодневка", което е хванала вълната, дали не продаваш нещо в края на жизнения си цикъл. Бъди сигурен, този въпрос ще се постави не само от мен, а и от всеки потенциален инвеститор в продажбата на този, както сам го нарече, потенциал :)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

По принцип приход в случая е 99% печалба, защото разхода е пренебрежимо малък, дори не го водя като статистика. Единствено инвестицията в началото беше рискова, която е поета и се изби, вече няма никакъв разход, за да разграничавам печалбата от прихода.
Разбира се, че няма да кажа на всеки за какво става дума - ако нямаш пари за какво изобщо да говорим?
Не мисля, че е в края, защото още дори не е в пика си, а е в пробна фаза едва ли не, за 2 месеца до сега изобщо чулите или видялите го не са толкова много, щом никой не се сеща дори за какво говоря, ще говоря с конкретни цифри относно продажби и пари при среща и тогава ще се разбере дали има потенциал :)
Хита според мен тепърва предстои, но в момента усещам, че сме на макс, а има много повече потенциал, а за чужбина не говоря, мисля, че в гърция направо ще избие рибата, пък е и близко. Има и купища запитвания от бели страни да продават това, което продавам, но за сега никой не го продава, а смятам, че там пък изобщо не мога дори и да прогнозирам.
Но пак казвам - който разбира и има трафик ще избие парите за две седмици.

Същото както и с предишен бизнес - киви.бг всички ме знаят, продадох го преди бума, защото това беше максимума до който можеше да се развие от мен, предпочетох да го продам на друг, който да го развие, дали успял или не е негов проблем, но сайта беше продаден точно преди бума на сайтовете за групово пазаруване, усещам кога нещо трябва да бъде дадено на друг, който да се възползва.
 
От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Чиста печалба е това.
Защо да е несериозно това, което искам? Смятам, че е нормално да не казвам на всеки за какво става дума след като печалбата е в такъв размер. Който е сериозен ще получи сериозно обяснение какво представлява, защо печалбата е такава и инвестицията е минимална. Не става дума за интернет, макар, че интернет трафика е голяма част от него, защото както казах - с реклама на ден печалбата е примерно толкова, това при 30-50 000 потребители ако се пращат, ако са 100 000 може да е двойно, ако са повече - още. Реално е продукт, който обаче е специфичен, фейсбук трафика не е особено таргетиран, но за това продукта е с огромен процент печалба - хиляди проценти буквално, и дори слаба конверсия генерира никак не малка печалба :)

Понеже има сигурно много въпросителни - искам да поясня, че всичко е законно, но не очаквайте да е бизнес, който ще е цял живот, за да се смята 1 година по еди си колко прави толкова. Това е от този тип - "еднодневки" - хващаш вълната и изкарваш пари, след това му минава модата. Съвсем реално с трафик може да се изкарват и по 5000 лв на ден, за да се избие инвестицията, която искам за минимум време, плюс ако се продава на запад - направо ще изкърти. Но понеже нямаме възможност за чужбина, където това ще е в евро обърнато съм решил да продам потенциала на някой, който ще го оцени.

Един едит: трябва да се има в предвид едно нещо, а именно поведението на потребителите - събота и неделя примерно не са онлайн и трафика пада, което значи, че тези дни няма да е на нивото на работната седмица, за това сметката от 30 дни по 1000 лв. не винаги прави 30 хиляди, все пак всички се занимават с онлайн бизнес и има много тънкости, кога, как, къде, по какъв начин да се рекламира, за да има максимален резултат. Но това е част от ноу-хау-то, което ще получи някой :)

Не е bgshare.
Последен въпрос. Сайта от типа на bgshare ли е ? Това с бгшаре беше само пример
 
От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Последен въпрос. Сайта от типа на bgshare ли е ? Това с бгшаре беше само пример

Не, няма нищо общо и не е адсенс или реклами или нищо от този тип. Реален продукт е. Интернет трафика от подобни сайтове е нужен само за продаване на продукта, до там се изчерпва връзката с тях.
 
От: От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Продава се бизнес с приход за последните два месеца около 10 000-15 000 лв./м.
запомнете тази цифра < говорим за това че е искарал 10/15к за общо 2 месеца (или просто не го е написал коректно > липса на култура на писане.. гг

Възможност за увеличаване на прихода пропорционално на рекламата. Много от Вас имат трафик, с малко реклама печалбата стига до 1000лв. на ден без почти никакъв труд. С купен трафик от форума съм правил 2500 лв. за ден, така, че можете да сметнете и сами.
начи без никаква реклама е 10/15к за 2 месеца > което прави към 5000/7500 на месец
но със "малко реклама" правим по 1000 лева на ден.. това е.. 6 пъти повече печалба > но със някакъв магически закупен трафик се прави по 2500 на ден което е 12.5 пъти повече печалба..

Давам подробности само на лично или на живо. Цената, която искам е 60 000 лв. кеш.
понеже се намираме в 19 век , трябва да ми покажете картинка с 30к "бона" а не лева (някой е гледал много матрицата и се е помислил за нео)

Потенциала е голям, както и е възможна работа в чужбина, като прихода ще се вдигне в пъти гарантирано. Давам пълно ноу-хау и нужните контакти. Всичко е напълно легално.
не се съмнявам ама.. защо продаваш нещо което за 1 година ти прави 5 пъти повече отколкото ти му искаш ???????? виш аз не претендирам за интелигентен човек но това е смешно.
Много ще го сметнат за шега, но ще отговарям само на абсолютно сериозни запитвания, как ще отсея сериозните от несериозните се питате - много просто: пращате ми на лично снимка на минимум 30 к на масата и говорим по бизнес, както и ще преценя човека според форумното му присъствие или по други признаци, защото не ми се занимава с глупости.
с толкова много глупости как очакваш някой да те вземе на сериозно кажи ми.. ? в нашият форум имаше 1 филмар дето търсеше реклама за свойте 3000 лева дет прави на месец от ютуб.. добре се посмяхме..

човек с такава картинка ме кара да отивам да дръпна 1 кредит за 60к и да му ги пратя веднага !


п.с
извинявам се не съм член на вашият форум но 1 приятел ми даде линк и ми стана интересно :)
 
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

@shiyanu
виж сега какво - написал съм всичко ясно - /м. значи на месец, какво не е ясно?

Прочети последния пост - обяснил съм какво значи потребителско поведение, много сте ми интересни с това смятане, 1000 лв. на ден автоматично значи 30 000 на месец, явно си нямате грам представа за интернет бизнеса и от какво зависи той.

Ясно ми е, че нямаш парите, но няма значение.

Къде е проблема да снимаш някакви пари, ето ти миналия месец от това, къде е проблема:



Продаваме го, защото ще финансираме КТБ, къде е проблема? Всеки си прави каквото иска.
Няма какво да ми обяснявате луд ли съм, несериозно ли е или врели некипели, продавал съм сайт тук за половината от тия пари и пак куп разбирачи обясняваха как бил надценен сайта, как съм луд и т.н. - хранете ме, ама седете гладни :D

Поздрави.
 

Прикачени файлове

  • IMG_2010.JPG
    IMG_2010.JPG
    102.4 KB · Преглеждания: 232
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Тоя форум се превърна в битак... Една камара офтопик теми, една камара политически и петъчни теми, една камара теми за блогчета за по 60 лева (с възможен коментар по цената), фейсбук страници, профили, фенове за стотинки...
И когато се появи истински бизнес веднага кокошкарското мислене...

Разбирам ви, че сте големи предприемачи, ама бизнеса може да е малко повече от 2 лева за линк и от редбул с уиски в дискотеката.
Основно към shiyanu, който е с 1 мнение и е регистриран този месец...

Съжалявам, че и аз съм в офтопика. Успех на testkiwi с продажбата. Ако стане сделка се похвали.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

От скоро съм тук и обикновено само чета,тук там си купувам по нещо,но ми хареса поста на колегата"bizz".
Хубав форум,още по хубави теми и най хубавото е че има доста хора които разбират от онлайн бизнес а и не само,но те не спамят по всяка тема или по всяко кисело грозде.
Чудя се ...повечето от вас са интелигентни хора,защо е това?Манталитет български или нещо по сериозно?
Дано не съм прав!!!
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

така нарочно не коментирах следващият му странен пост за да има за какво да си лафим и в последствие.
така според господин кивито
По принцип приход в случая е 99% печалба, защото разхода е пренебрежимо малък, дори не го водя като статистика. Единствено инвестицията в началото беше рискова, която е поета и се изби, вече няма никакъв разход, за да разграничавам печалбата от прихода.
Разбира се, че няма да кажа на всеки за какво става дума - ако нямаш пари за какво изобщо да говорим?
Не мисля, че е в края, защото още дори не е в пика си, а е в пробна фаза едва ли не, за 2 месеца до сега изобщо чулите или видялите го не са толкова много, щом никой не се сеща дори за какво говоря, ще говоря с конкретни цифри относно продажби и пари при среща и тогава ще се разбере дали има потенциал
така да си полафим за това мнение
1. си казал че си работил на > 10/15к общо за 1 месец
2. в това мнение си казал че за 2 месеца ползване.. си е избил парите.. така о.к ..
аз до колкото разбирам ( смисъл не съм много умен човек 100-120 iq.. най много ) работил си само 2 месеца >? после обаче мяташ че си имал периоди в които с малко реклама си правил по 1000 на ден.. после си имал периоди.. дето с повече реклама си правил по 2500 на ден ? кога са били тези периоди ? преди или след 2та месеца където си направил 10/15к на месец < тука нещо се оплиташ
Хита според мен тепърва предстои, но в момента усещам, че сме на макс, а има много повече потенциал, а за чужбина не говоря, мисля, че в гърция направо ще избие рибата, пък е и близко. Има и купища запитвания от бели страни да продават това, което продавам, но за сега никой не го продава, а смятам, че там пък изобщо не мога дори и да прогнозирам.
Но пак казвам - който разбира и има трафик ще избие парите за две седмици.
Другото което ми е мега съмнително > вече развит бизнес.. тамън си отключва потенциала.. и е готов да ти вади поне >( според твойте сметки ) 12 пъти х месеца х 10/15к ти излизат двойно > 120к.. и вместо да го продаваш да изчакаш 1 година и догодина.. да го продадеш примерно 2но.. на 120к .. защото вече ще е по "развит"
Същото както и с предишен бизнес - киви.бг всички ме знаят, продадох го преди бума, защото това беше максимума до който можеше да се развие от мен, предпочетох да го продам на друг, който да го развие, дали успял или не е негов проблем, но сайта беше продаден точно преди бума на сайтовете за групово пазаруване, усещам кога нещо трябва да бъде дадено на друг, който да се възползва.
това има лесно да се погледне :D
siteworthtraffic > kiwi.bg
п.с
аз ако съм на теб бих сменил тая снимка на бандит от профила си.


п.з
Основно към shiyanu, който е с 1 мнение и е регистриран този месец...
всъшност съм регистриран от днес ..
 
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Абе малко са странни сметките на продавача , но ако в бг правиш по 2500 лева на ден - евала , да не си депутат ?
Това да не е някакъв скрипт за гласуване с чужди карти в пленарната зала ? Хахаха .
Ще е интересно да ни светнеш , нас , простосмъртните , как да ги бараме и ние тия кинти , и от какъв зор ти е да го продаваш тоя велик бизнес , като по твойте сметки всеки месец пипаш по 30-40 бона ?
Ходи на една дълга почивка и като се върнеш все едно някой ти го е купил .
Егати и инноваторите . Евала .
 
От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Не ми се коментира ред по ред, нито ми се обяснява нещо на някого, така че да разбере всеки всичко, който има това, което търся и има какво да предложи в замяна, ще ме намери дори и да напиша точно един ред, че продавам възможност само, и ще се разберем, било то за продажба, партньорство, или просто да обменим идеи. С другите няма какво да си кажем, просто защото нямаме какво да си говорим.
Можете да спрете да се карате един друг също, няма смисъл. Дайте да си помагаме, така ще има за всички.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе