Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Статус
Not open for further replies.
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

аааааааа никой не те кара ти го продаваш не аз
п.с
моя грешкя само да добавя.. сега ти видях първото мнение явно аз несъм го видял извинявам се..
значи правиш по 10к на месец минимум = 120 000 на година минимум > но го продаваш за 60к доста логично
може ли да го метнеш сайта да му видим net worth/a
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Значи викаш сайта бил за определен продукт. Доста съмнително. При все, че повечето такива сайтове продава продукти за по 50 до 300лв да кажем, колко продажби правиш месечно, за да изкарваш такива пари? Щом е само за България, колко българи са си купили такова неща и колко още ще имат нужда от него и ще са готови да си го купят.

Какво ги криете тея сайтове, все едно някой ще ви вземе печалбата за милиони. Пусни го сайта да го видим и да разберем за колко сериозна работа става въпрос, пък тогава ни накарай всички да млъкнем и да зяпаме от удивление.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Не знам това със снимката на пари на масата като го прочетох:lol:, не мисля, че така се поднася такава сериозна оферта, а и такива теми за това как се поднася сериозна оферта за продажба във форума са дъвкани яко, а камо ли за такава сума.
Няма ли правила в крайна сметка?
Ако продаваш нещо публикувай го публично кви са тея шикалкавания?
"Продавам кола тя е много хубава и запазена искам и 100 000 евра, ако някой желае да му пратя снимка да снима поне 10 000 евра на масата в хола да видя, че е сериозен", нали се сещате, че това не може да е сериозно:)

Тва е поредната "гениална" идея как да правя милиони, кат си почесвам мадурите в хола, дайте ми 60 хилки и ше ви я споделя.
Е нема такова животно, освен, ако не съм наркобарон де:) и пак не става...
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Почти всички писали тук си нямат никаква идея от онлайн бизнес - 10 к по 12 месеца било равно на 120. Може да е така ако имаш държавна поръчка и всеки месец ти е фиксирано, в онлайн-а няма такова понятие. Един сайт може да струва и 1 милион, а да прави 5 лв. на месец чиста печалба, както и да струва точно толкова, колкото е решил продавача :)
На няколко колеги от форума, за които съм преценил, че са точни съм им казал за какво става дума, няма нужда на всеки втори да му казвам нещо.

ето еконт за последно, щом става дума за продукти, не прави много поръчки, не е и нужно.

ekont.png

@buymore - това с колата си е перфектно като пример, ако нямаш 100 хиляди евро няма нужда изобщо да гледаш такава кола, какво значение дали е ферари или ламбо или не е казано, нали?
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Аз се отписвам от темата шото ше стне балон:)
Успех в продажбата на гениалния продукт за който още никой не се е сетил да го продава.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Почти всички писали тук си нямат никаква идея от онлайн бизнес - 10 к по 12 месеца било равно на 120. Може да е така ако имаш държавна поръчка и всеки месец ти е фиксирано, в онлайн-а няма такова понятие. Един сайт може да струва и 1 милион, а да прави 5 лв. на месец чиста печалба, както и да струва точно толкова, колкото е решил продавача :)
На няколко колеги от форума, за които съм преценил, че са точни съм им казал за какво става дума, няма нужда на всеки втори да му казвам нещо.

ето еконт за последно, щом става дума за продукти, не прави много поръчки, не е и нужно.

Виж файлът 10205

@buymore - това с колата си е перфектно като пример, ако нямаш 100 хиляди евро няма нужда изобщо да гледаш такава кола, какво значение дали е ферари или ламбо или не е казано, нали?


Ква е тази златна кокошка дето продаваш направо искам да я вида
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Почти всички писали тук си нямат никаква идея от онлайн бизнес - 10 к по 12 месеца било равно на 120. Може да е така ако имаш държавна поръчка и всеки месец ти е фиксирано, в онлайн-а няма такова понятие. Един сайт може да струва и 1 милион, а да прави 5 лв. на месец чиста печалба, както и да струва точно толкова, колкото е решил продавача :)
На няколко колеги от форума, за които съм преценил, че са точни съм им казал за какво става дума, няма нужда на всеки втори да му казвам нещо.

ето еконт за последно, щом става дума за продукти, не прави много поръчки, не е и нужно.

Виж файлът 10205

@buymore - това с колата си е перфектно като пример, ако нямаш 100 хиляди евро няма нужда изобщо да гледаш такава кола, какво значение дали е ферари или ламбо или не е казано, нали?

Може да ти се признае ,че ако не друго поне си като мигла в окото на потребителите :) Казвам го без лоши чувства . Да ти кажа евала . Нямам такива средства да ти купя бизнеса , обаче и на мен ми е страшно интересно какво точно продаваш . Като гледам цените на стоката(е) е 130-160 лева . Абе , това да не са наколенките на Доктор Ливайн , да го ева ?
Като гледам с наложен платеж ви е плащано , добре де ... тази стока която предлагате няма ли си доставна цена . Да не е от сорта на Бай Иван гепа на шефа стоката , ся си я продава сам = чиста печалба . Ако е така , това е престъпен бизнес модел , и ви разбирам , че искате да се отървете от него , за да няма после търсене на хотели 3 метра под земята в Тополи :)
 
От: От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Аз знам какво продава .. от колегиалност към плодчето трябва да ми покажете 5К на масата и ще ви кажа :D

Гледам голям интерес в темата за какво става на въпрос 8) Значи моята оферта към вас е или да се съберете всички любопитковци и да ми кихнете мангизи за да пропея или плодчето да ми плати за да не пропея :lol: :lol: :lol:

Офертата ми е сериозна. Това се нарича шантаж :-o
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Добре де, ако купя идеята и съответно продукта,няма ли да ти стана конкуренция ?
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Почти всички писали тук си нямат никаква идея от онлайн бизнес - 10 к по 12 месеца било равно на 120. Може да е така ако имаш държавна поръчка и всеки месец ти е фиксирано, в онлайн-а няма такова понятие. Един сайт може да струва и 1 милион, а да прави 5 лв. на месец чиста печалба, както и да струва точно толкова, колкото е решил продавача :)
На няколко колеги от форума, за които съм преценил, че са точни съм им казал за какво става дума, няма нужда на всеки втори да му казвам нещо.

ето еконт за последно, щом става дума за продукти, не прави много поръчки, не е и нужно.

Виж файлът 10205

@buymore - това с колата си е перфектно като пример, ако нямаш 100 хиляди евро няма нужда изобщо да гледаш такава кола, какво значение дали е ферари или ламбо или не е казано, нали?
както ти казах стори ми се че тези 10/15к ги правиш за 2 месеца а не за 1 месец.. *после се извиних и го поправих*
anyway..
явно има какво да криеш щом не казваш името на сайта..
Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.
заглавието на темата не отговаря на думите от последният ти пост.* нито на картинката с 12к лева която си фърлил.
първо сайта правил 10/15к на месец.. после имало периодит на пикове и спадове.. а е работил 2 месеца до сега.. как става тоя филм back to the future .. нинам.
@buymore - това с колата си е перфектно като пример, ако нямаш 100 хиляди евро няма нужда изобщо да гледаш такава кола, какво значение дали е ферари или ламбо или не е казано, нали?
отвори 1 сайт дето продават (примерно мобайл.бг) и ми посочи 1 обява дето човека който продава ферарито за 100К евро.. не е написал дори с какви болчета е колата.. нали като продаваш нещо хората трябва да знаят какво продаваш за да изберат твоята оферта пред другите..

п.с
аз ако имам такива доходи.. няма да го продавам ами с печалбата ще си направя верига от такива сайтове > long term печалба.. но какво разбирам аз ?
п.с
ако сайта ти генерираше такива печалби... се някой щеше да е чувал за него...
има прекалено много разногласия в собствените ти думи . както и да е.
може ли да получим цялата не изрязана снимка от тези 12 000 лева дет си ги дал отгоре ? ако толкова държиш продукта да остане скрит , можеш да го закриеш..


tinyurl./po8wvwq ето да не забравя за пича отгоре 5000 нямам но мисля че тези ще стигнат.
добави само com > след tinyurl. че не мога да пускам линкове.

да няма после някой убоден от невидимия сайт а ти си на почивка на хавайте :????? :D
лек и оборотен.
 
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

За какво изобщо да ти обяснявам нещо точно на теб, личи си, че нямаш нито желание, нито пари.

Който ми допада и реша да му кажа, ще му кажа за какво става дума, аз съм продавача - аз решавам на кого да дам информация, на кого - не. Щом съм преценил, че ще е така, значи има защо. Има защо да крия сайта, да. Не е блог на wp с 200 посещения нали?

За какво ми е да си говоря празни приказки с теб или някой друг, който нито има пари, нито има трафик да предложи за партньорство, нито ми вдъхва доверие, сещаш ли се?

Едно мога да кажа - такива като теб, които си мислят, че много разбират и винаги обясняват на някого как не се правило или как се правило, винаги пропускат възможностите. Така някои пропуснаха груповото пазаруване, така пропуснаха фб лайкджака, така ще пропуснат и това - такъв е живота, не може за всички всичко :) Свиквай
 
Последно редактирано:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

За какво изобщо да ти обяснявам нещо точно на теб, личи си, че нямаш нито желание, нито пари.
1. не знам дали има човек който да няма желание .
2. пари имам под формата на земя която мога да продам.
3. а за едно си прав.. не бих въртял бизнес с човек който забравя какво е написал преди 2 3 часа.
Значи, хора, които ми писаха като Dimitrov74, redrum, promociqta.com и т.н. които са сериозни и имаха какво да предложат им разказах подробно за какво говоря, даже с някои ще работим заедно и ще изкараме малко пари, пък ти ми обяснявай някакви глупости, като ми разбиваш и анализираш поста ред по ред
значи нищо не те спира да споделиш и с другите.. смисъл тези момчета които си посочил явно не са купили "сайта" защото темата още е отворена.
Който ми допада и реша да му кажа, ще му кажа за какво става дума, аз съм продавача - аз решавам на кого да дам информация, на кого - не. Щом съм преценил, че ще е така, значи има защо. Има защо да крия сайта, да. Не е блог на wp с 200 посещения нали?
.намери ми 1 обява на човек който предлага предмет без да дава визуална информация за него > игри/филми/музика/коли/акаунти-на игри /сайтове и т.н
всеки когато продава нещо показва какво точно продава...

Едно мога да кажа - такива като теб, които си мислят, че много разбират и винаги обясняват на някого как не се правило или как се правило, винаги пропускат възможностите. Така някои пропуснаха груповото пазаруване, така пропуснаха фб лайкджака, така ще пропуснат и това - такъв е живота, не може за всички всичко Свиквай
не съм твърдял че разбирам от бизнес.
дейността с която се занимавам, когато си ровя из нета пред компютъра е на съвсем друг принцип.

п.с
горе на снимката има 9 милиона долара не стигат ли за линк към сайта ти ? :<
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Това не го обърнахте на битак, а и аз не знам на какво. Защо се заяждате с човека не мога да разбера. Като не дава информация, той сам гони потенциалните си купувачи, смисъл негова работа си е.

Евала че въртиш бизнес, макар че аз съм твърдо против "еднодневките", не може да се разчита на такъв тип дейност за изкарване на стабилни доходи.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Че какво пък сигурно има в днешно време? Ако си на заплата и утре те уволнят? Еднодневките са за хората с нюх, правят бързо едни пари и това е. Лично познавам човек направил изключително добре сума за кратко време от онези глупави гривни пауър баланс. И шитна сайта си точно преди да приключи бума, като това, че някой го е купил си е негов проблем. Всеки има глава на раменете си да преценява, кога и какво да купи. Аз не подкрепям идеята за искане на снимка с пари и т.н.но не осирайте темата. Който има пари директно ще търси контакти с него и без да снима пари.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Това е показателна тема. как не трябва да се продава? Не исках да се заяждам в първия пост, но ако бизнесът Ви носи тези приходи няма смисъл от продажба. Направете го международен. Печелете докато можете и не го продавайте.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Той е човека зад бизнеса, ако иска да го продава, ако иска да го затрива. Да подчертая, че нямам абсолютно никакви взаимоотношения с кивито. Не сме работили никога дори заедно, но имам добро впечатление от сайтовете и скрипта му за груповото пазаруване.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Изключително интересна тема...самия аз си направих регистрация само за да се включа и ще следя развитието й с удоволствие :)

Вариант 1 - темата и "продукта" са тотален фейк и целта е просто да се генерира трафик именно в самия форум. Възможно е автора да се е хванал на бас или да е нает да вдига трафик и го прави сравнително умело

Вариант 2 - темата и "продукта" са напълно реални. Тук мили деца автора ви даде не малко жокери и ако прочетете само неговите мнения накуп, току виж ви изникне някаква идея
Кодови думи: почти никакъв труд; продава се основно в работно време; изпраща се по еконт с наложен платеж (тук дадената картинка може да бъде изцяло преправяне на Paint, нооо да не издребняваме)

И тук аз започвам да разсъждавам...кое е това нещо...дето не изисква много разход и много труд... с цел да не наруша маркетинговата стратегия на автора няма да споделя нещата, които ми идват на ум, а само че реално слънцето, въздуха и водата са лесно намерим ресурс и цената им е нищожна.
От друга страна ако се продава основно в работно време, то има нещо специфично в него...и не мисля че е за работата или офиса, а по-скоро трябва да е по-дискретно...

До автора: имаш интересна маркетингова стратегия, не знам дали си учил или случайно си нацелил основния принцип на маркетинга. Мисля, че ако прочетеш няколко неща би могъл да се откажеш от продажбата и просто да си потърсиш партньори, с които да развиете "бизнеса" до максимума му и да извлечете максимално много ползи.

Успех!
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

mixteriak e умен, схваща за какво става дума и защо така съм решил да направя темата.
ipcho - не знам дали си продал нещо, но аз съм търговец от години, продавал съм всичко, и мога да кажа, че ме бива, много ме бива в това :) То се вижда какъв интерес предизвиках с тази тема. Значи добре съм си написал домашното и е пример как се продава :)

Партньори се намериха. Както казах - който има какво да предложи вече ми предложи и дори се разбрахме. Ще помоля да ми пишат само хора, които имат:

1) Много трафик, фейсбук страници > 2-3 милиона фена, потребители или както искате ги бройте. Ако трафика е от чужбина - изобщо оптимален вариант (но да е Европа)
2) Желание и пари в брой.

Предлагам следното:
- Партньорство. Докарваме хора, купуват стоката/продукта, делим парите.
- Продажба на сайта + ноу-хауто + контактите + продукта.


galinstefanov - точен пример, и аз може би го познавам и той продаваше такива гривни и ми е разправял, там ставаше дума за такива печалби, но на ден, не на месец. Това е най-точното описание, което мога да дам и за това. Който иска да пробва шанса - да заповяда.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Ние се бяхме включили в манията преди време по Fingerboard (малките скейтбордове за пръсти) на запад се счупваха да ги поръчват. Близо 2 месеца продавахме тая простотия. В БГ още не бяха чували за тях. Направихме добра пара, ама изведнъж секна. После продадехме 2 чувала изграчки на един шмекер, дето ни ги взе на цената за която ги бяхме купили.
Предполагам, че и тук става въпрос за нещо подобно. Важното е да хванеш вълната, щото тогава стоката на едро е най-евтина. Има десетки такива "модерни" глупости за които се харчат западните тийнове.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Здравей, интересува ме обявата ти, но естествено не държа 30 бона на мен пред бюрото и още по-ясно е, че няма да ходя да ги дръпна от сметката за да ти ги покажа... Предполагам по-голяма сериозност от това да се видим на живо няма, особено, ако ти е удобно да минеш през моя офис, който струва повече от 30 бона, ако трябва ще те повозя и на колата ми - тя също в момента струва там някъде и накрая ще те заведа в банката, ако искаш да погледнеш баланс на сметка:) Ако това е приемливо за теб, хващай лаптопа и идвай при мен, на лични ще ти пусна адреса, ако си заинтересован. В София съм, работя от 9 до 17ч. Разбира се и след 17 може , но не и преди 9 :) Чакам включване от теб.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе