Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Статус
Not open for further replies.
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Просто хората, които изкарват добри пари от интернет спряха да пишат и да се обаждат в темите. Форума запада особено откъм пазар. Помня 2011 началото, когато станах активен член и следях постоянно форума какво движение имаше и в темите и в пазара и какви хубави неща се обсъждаха(тематични)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Просто хората, които изкарват добри пари от интернет спряха да пишат и да се обаждат в темите. Форума запада особено откъм пазар. Помня 2011 началото, когато станах активен член и следях постоянно форума какво движение имаше и в темите и в пазара и какви хубави неща се обсъждаха(тематични)

Не е западнал пазара. Просто се появиха хора, които го развалиха. Ако забелязвате, 90% от обявите са "Продавам нещо, но ще ви кажа какво и за колко пари само, ако ми пишете на лично с ЕГН-то си, годишния доход и нотариално заверена снимка на 20 бона."
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

За сметка на това е пълно с разни типажи, като господина с не много добрите познания по български език. Тъжно, ама факт.

За бизнеса, който се продава тук - понеже го знам какъв е, ще кажа - чук е :)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Какво стана? Ще поливаме ли продажбата :)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Не е западнал пазара. Просто се появиха хора, които го развалиха. Ако забелязвате, 90% от обявите са "Продавам нещо, но ще ви кажа какво и за колко пари само, ако ми пишете на лично с ЕГН-то си, годишния доход и нотариално заверена снимка на 20 бона."

А защо ли иска 20 бона снимани? Защото е пълно с хора, които наистина нямат пари да купят сайт по-скъп от 200 лева, но се бутат дето не им е работата и дават акъл защо не бил струвал толкова. Ами толкова му иска, ако има кой да му ги даде значи струва толкова. Аз за какво не се бутам, знам си бюджета, знам от какво разбирам и от какво не, по този начин преценявам дали мога да инвестирам или да си кротувам.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Така добре ли е :)
lv.jpg
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Човекът иска да прави бизнес и му пишат хора, които нямат парите, имат само любопитство. Разбирам го, много е досадно това. Нормално да не дава подробно инфо... и в описанието е дал достатъчно подробности да решите дали имате интерес. Спамерска история. Както по-горе са писали, затова форумът вече не е това, което беше.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Сайта е продаден на потребителя promociqta.com
но за парите няма да коментираме, а и не смятам, че някой трябва да го вълнува щом не са от, а и не са в неговия джоб.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Аиде честито
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Сайта е продаден на потребителя promociqta.com
но за парите няма да коментираме, а и не смятам, че някой трябва да го вълнува щом не са от, а и не са в неговия джоб.

ето това е, браво ;)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

я тема с подобно заглавие ???? http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27654&page=2
харесва ми как 23 годишното приятелче на създателя на темата купува бизнеса..
явно "фен"четата са доста вървежни.

п.с
да имам 3ка по Български преди около 10 години когато го завърших и не ми дреме защото имам отлично говорим и писмен английски език който ми помага да работя в чужбина , но благодаря за нападките много съм засегнат.
късмет с бизнеса и лек ден :)
 
  • Like
Реакции: pst
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

shiyanu не мога да разбера защо ти и няколко друхи от този форум бъркате правенето на сайтове и адсенсе кликовете с бизнес или предриемчеството.

Предриемач е човек който обикновено играе на едро и доста често Vabank.

Предполагам е голям кеф да храниш някого. Но хора не виждали 1000 лв накуп през живота си или работещи на заплата да си играят на гранде предриемачи щото могат да сглобят един сайт с WP или Joomla си е чиста ганьовщина.


Да речем искам да продам собствения си бизнес, предполагаемата му цена е около 250 000 - 300 000 лв. Не бих го направил тук точно заради хора като теб и останлите "професионалисти".

Жалко, защото това е и идеята на форума да бъде място за сериозни хора. За това приканвам Блинки и Куулайс сериозно да обмислят правилата в секция пазар. Вместо да бъде място за добри сделки се е превърнало в някава мерилка за пишки


П.С. Много ми се иска да видя някой от вас дето храните автора как отивате в някой офлайн магазин и се правите на оборотни пред сосбтвеника му относно стоката му :lol:
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Сайта е продаден на потребителя promociqta.com
но за парите няма да коментираме, а и не смятам, че някой трябва да го вълнува щом не са от, а и не са в неговия джоб.

Сайта е продаден на бизнес партнъора ти :lol: ай стига бе.
 
@ krumov не че нещо ама на продавача, на купувача както и на другите потенциални купувачи от темата това им е или им беше преди спада на риича и масови бан в края на ма.. . един от основните бизнес модели в момента - точно адсенс :) с трафик от фейсбук страници и в големи мащаби като за 5к - 10к + на месец... ама който се усетил.... както ми разправяше един от тези пичове :) във фб има 2,5 млн българи той имал 10 млн в страниците а като си помислел колко имали другите.... (ама който проспал лайк джакинга проспал - кивито го написа няколко страници по-назад)

модела е неусойчив както писаха в друга тема да живееш като мафиот, който всеки ден чака да го убият - лафчето е много добро :) (да му ънпублишнат страниците, скапят риича...) ама Г направи същото със сеото... ако не си голям бранд ....

а за оценката на бизнеса - офлайн бизнес се оценява на 3 до 5 годишната си печалба попадала ми е книга от професионален преговарящ в областта - кейс стъдитата бяха с разработени франчайзи в мол на голяма световна верига за пица (устойчив модел) и цени от по 5 милиона паунда... и пак беше отбелязано да се провеяват въпроси като бъдещето на мола... планове за стройтелство на около....

ПП а най изгодно се кешира бизнес на борсата :) стига да е стигнал това ниво...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Сайта е продаден на потребителя promociqta.com
но за парите няма да коментираме, а и не смятам, че някой трябва да го вълнува щом не са от, а и не са в неговия джоб.
Ахахахха, продал си "бизнеса" си на любовницата си?!? :D
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Куулайс друго имах предвит. Мнеия като това: Ахахахха, продал си "бизнеса" си на любовницата си?!? нито са нормнални, нито имат място в подобни теми.

Кой как изкарва пари е негова грижа. Но не е нормално при дадена оферта за продажба банда клакьори да скимтят като улични помияри само защото не им изнася цената.

Даден бизнес или стока струва толкова за колкото може да се продаде което сам знаеш може да варира от 1 лв до безкрайност. Цената се определя от продавача и ако се намери купувач, а в повечето случай се намира е префектно дори да е завишена хилядократно.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Несериозна тема, заслужава несериозни отговори. Също така, не е нормално да се раздават негативен iTrader без да има сделка, практика, която промоцията практикува редовно, все едно сега да ти дам негативен iTrader, защото не ми харесваш, примерно. Кивито и промоцията (бизнес партньори, любовници, аверчета, все тая), правят същото нещо с темите на хората, така че - каквото почукало - такова се обадило. :)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Пределно ясно ми е, че дори и тук нещата са въпрос на селска чест....
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Пределно ясно ми е, че дори и тук нещата са въпрос на селска чест....

Както искаш го наречи. Но и ти не си полезен с мненията си, тип "Дева Мария" :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе