Продава се блог!

truestory

New Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте. Продавам блог на дартс тематика. Бях изключително "надъхан" да го развия, но не винаги става това, което искаме. Сайтът се класира добре в гугле по доста ключови думи, но има около 10 уникални на ден, защото не съм писал статии за блога от доста време. По едно време имаше над 50 на ден, но откакто спрях да пиша посетителите намаляха. Идеята ми беше да продавам Дартс и стрелички за дартс като афилиейт, но така и не я реализирах. Сайтът е събмитнат в директории, както и някои статии са минати през социални мрежи. Всички статии са уникални. За желаещите ще изброя всички ключови думи, които класират сайта в гугле.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://darts-bg.blogspot.com/<br /><br />Приблизителна Цена: 15 лв.<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Епай<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продава се блог!

Блогът вече е продаден, благодаря на всички, които са проявили интерес.
 

Горе