Продава се: Продава се ваучер за облачен хостинг - ICN

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.

Заглавието си казва всичко. Търся му 10 лева в paypal. Ако някой има желаещ, може да ми пише и ще се разберем.
Нека да уточня, понеже живея в чужбина и ваучера е тук при мен с купувача, ще се разберем след плащането да изтрия кода и да го пратя под формата на видео клип. Кодът няма да бъде използван никъде другаде или продаден на никой друг!


18406435_1933047750046725_1096164047_o.jpg 18426174_1933047643380069_706951439_o.jpg
 
Последно редактирано:
Говорил съм с ICN, казаха, че ваучера си е мои и мога да правя каквото пожелая с него. И да, не искат да дадат 50лв :D
 
За какъв хостинг е валиден, може ли да платиш за всички планове?
 
За какъв хостинг е валиден, може ли да платиш за всички планове?
Пише, че е валиден за облачен хостинг към нов акаунт. Не го разбирам и аз много точно, защото не ми е ясно - дали ако си направя нов акаунт е валиден или ако искам да си поръчам към вече съществуващият. Ако някой иска да го купи, мога да се обадя и да потвърдя допълнително.
 
Ами питай точно за какъв хостинг може да се ползва и дали може да се ползва в комбинация в код за намаление.
 
Така, ето за какво точно важи - С този ваучер можете да закупите хостинг услуга, като кода, които имате на ваучера ще ви даде отстъпка от 50лв от крайната ви цена - не важи за преподновяване. Пускам го за 7 долара, за да не ви убивам много отстъпката.
 
Свърши вече, договорих се с тях.
 

Горе