Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

colour

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продава се голяма фейсбук страница на обща тематика, 74% женска аудитория.

Фенове - 180 000+

Всеки фен се е присъединил по желание в страницата, създадена е преди повече от 2 години.

Пишете ми на лично, за подробности. Офертата е за хора с по-голям бюджет, оферти от сорта давам 500 лв нека не ми пишат.

Демографски статистики за феновете:

Capture2.PNG<br /><br /> Домейн Име | URL: www.facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: По договаряне<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 250 000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Кеш, Банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Имам интерес! Пиши ми ЛС. :)
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Отказвам се! Не бих дал 10 000лв. + за страница във Фейсбук. Съжалявам... Не ми е по възможностите : )
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Имам интерес за страница във Фейсбук! Пиши ми ЛС
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Имам интерес.Пиши ми ЛС
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Аз ще получа ли отговор на л.с.-то което писах преди няколко дни??
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Отказвам се! Не бих дал 10 000лв. + за страница във Фейсбук. Съжалявам... Не ми е по възможностите : )
На мен ми я предложи за 20 000лв. на теб за 10к. След като чух и направо нямаше смисъл да му пиша, а сега като гледам и цената е почнала да пада и скоро ще стигне до приемливите 2-3к. Мина времето в което беше трудно да събираш фенове.
 
От: От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

На мен ми я предложи за 20 000лв. на теб за 10к. След като чух и направо нямаше смисъл да му пиша, а сега като гледам и цената е почнала да пада и скоро ще стигне до приемливите 2-3к. Мина времето в което беше трудно да събираш фенове.

Не ми я предложил за 10 000 лв. Просто каза петцифрена сума и предположих, че иска 10 000 лв.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

@netsurfer - пич, много си ми симпатичен, даже мисля, че съм ти давал преди време и положителна репутация. Всеки път като ме питаш за цена, после ми обясняваш, че е много скъпо и не струвало толкова. Уморих се да ти пращам оферти на теб, при положение, че търсиш страници за суми от порядъка на 1000 лв.
Всичко, което си ми обяснил, че не може да се продаде, отдавна е продадено. В момента офертата е ексклузивна с толкова много жени, скоро няма да има друга такава.
 
От: От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

На мен ми я предложи за 20 000лв. на теб за 10к. След като чух и направо нямаше смисъл да му пиша, а сега като гледам и цената е почнала да пада и скоро ще стигне до приемливите 2-3к. Мина времето в което беше трудно да събираш фенове.

Цената не е падала, това си го измисляш ти. За 2000-3000 лв ако ми намирате страници, аз самия бих купил. Но искам качествени, не правени със спам. Защото напоследък само такива виждам тук. А ако толкова лесно се събират фенове, направо ги събирайте, няма какво да си давате парите.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

@netsurfer - пич, много си ми симпатичен, даже мисля, че съм ти давал преди време и положителна репутация. Всеки път като ме питаш за цена, после ми обясняваш, че е много скъпо и не струвало толкова. Уморих се да ти пращам оферти на теб, при положение, че търсиш страници за суми от порядъка на 1000 лв.
Всичко, което си ми обяснил, че не може да се продаде, отдавна е продадено. В момента офертата е ексклузивна с толкова много жени, скоро няма да има друга такава.
Въобще не се сетих, че си ти ботче, щом има балъци, радвам се, но тук няма да намериш такива.
Не знам дали си запознат с рекламната мрежа на фейсбук, но от там един фен излиза под 10 стотинки - реален, таргетиран по пол, възраст и град ... няма как ти да искаш толкова пари за такава страница. Евала, че има балъци ... успех от мен. И е супер, че съм получил положителна репутация от теб с твоя Rep Power 0 ...
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

@netsurfer - пич, много си ми симпатичен, даже мисля, че съм ти давал преди време и положителна репутация. Всеки път като ме питаш за цена, после ми обясняваш, че е много скъпо и не струвало толкова. Уморих се да ти пращам оферти на теб, при положение, че търсиш страници за суми от порядъка на 1000 лв.
Всичко, което си ми обяснил, че не може да се продаде, отдавна е продадено. В момента офертата е ексклузивна с толкова много жени, скоро няма да има друга такава.

Aз давам такава ексклузивна оферта, над 300 000 фена само за 40 000 лева! Веднага я давам без да се замисля ...

attachment.php

Screen Shot 2012-04-14 at 4.28.23 PM.png
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Прав си за репутацията, може да не съм допринесъл много :) Иначе кажи на хората колко време ще им трябва с платена реклама да съберат 200 000 фена.

Да умножим 200 000 Х 0,08 стотинки платена реклама = 16 000 лв, отделно над година ще мине време, отделно трябва да се пускат интересни неща в страницата ежедневно, тоест трябва да се наеме човек за това.

Не съм чул някой с платена реклама да е събрал 200 000 фена, давате примери за страници с 30 000-40 000 фена, събирани по половин година.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Прав си за репутацията, може да не съм допринесъл много :) Иначе кажи на хората колко време ще им трябва с платена реклама да съберат 200 000 фена.

Да умножим 200 000 Х 0,08 стотинки = 16 000 лв, отделно над година ще мине време, отделно трябва да се пускат интересни неща в страницата ежедневно, тоест трябва да се наеме човек за това.

Аз лично не съм чул някой с платена реклама да е събрал 200 000 фена, давате примери за страници с 30 000-40 000 фена, събирани по половин година.
Не се излагай :))
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Има си правила във форума, ако искаш си отвори тема за твоята страница, не е тук мястото. И искам да се намери 1 човек да каже какво невярно съм казал по-горе, защото май съм по-запознат от всички, които се включихте в темата.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

@netsurfer - май ти търсиш балъци да им купиш страниците, нали много лесно се правят, защо си отворил тема, че купуваш. Най-евтиния вариант е да си платиш на Фейсбук, според теб. Ами плати си, не лъжи хората да им купуваш за жълти стотинки. Какво като имаш страница с 300 000, истинско чудо е, че още я има твоята страница с толкова лош администратор като теб. Само спамиш хората с някакви простотии.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Абе нещо сте се объркали с цените май. :) Като гледам и аудиторията е предимно тинейджъри до 24 г., какви хиляди, кви пет лв??? Никакво значение няма дали имаш 5к,50к,500к фена, като това са просто зяпачи и деца. Бъдете малко по-сериозни с офертите.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Абе нещо сте се объркали с цените май. :) Като гледам и аудиторията е предимно тинейджъри до 24 г., какви хиляди, кви пет лв??? Никакво значение няма дали имаш 5к,50к,500к фена, като това са просто зяпачи и деца. Бъдете малко по-сериозни с офертите.

Ама и ти много ги разбираш нещата :))
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Аз ги гледам от другата страна - дали ще се върне такава инвестиция. Добре знаеш, че 1000 таргетирани и потенциални клиенти е повече от 500к зяпачи :)
 

Горе