Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Аз ги гледам от другата страна - дали ще се върне такава инвестиция. Добре знаеш, че 1000 таргетирани и потенциални клиенти е повече от 500к зяпачи :)

Зависи по какъв начин монетизираш и да ти кажа отвреме на време си купуват ... пускам им рядко грабо и има продажби
А цена от 20к лева е супер несериозна, защото няма начин да се избие в близките няколко години по никакъв начин освен ако не продаваш наркотици и компаньонки :))
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Така де, така и аз това думам. Ама понеже ти подпали чергата, реших и аз да дам своя дан. :)
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Страницата се продава като аудитория, не като работещ бизнес модел. Линкчета не се занимавам да продавам, ако го погледнем от приход, значи трябва да я подаря тази страница. Много ясно, че парите няма да се избият за 2 дни. Не мога да гарантирам нищо такова, това си зависи от стратегията и контактите на купувача, до каква степен е навътре в нещата. Може човека да иска да продава банер реклама на сайта си, кой е казал, че трябва линкчета и оферти от Грабо да се продават. Офертата е само и единствено за аудиторията в страницата.
Аз и за 500 лв да я дам, това отново не е гаранция, че няма да я купи някой смотаняк, който и тях няма да може да избие.
 
От: От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Страницата се продава като аудитория, не като работещ бизнес модел. Линкчета не се занимавам да продавам, ако го погледнем от приход, значи трябва да я подаря тази страница. Много ясно, че парите няма да се избият за 2 дни. Не мога да гарантирам нищо такова, това си зависи от стратегията и контактите на купувача, до каква степен е навътре в нещата. Може човека да иска да продава банер реклама на сайта си, кой е казал, че трябва линкчета и оферти от Грабо да се продават. Офертата е само и единствено за аудиторията в страницата.
Аз и за 500 лв да я дам, това отново не е гаранция, че няма да я купи някой смотаняк, който и тях няма да може да избие.

И потенциала ... потенциала :)))
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

ок да речем ти дам 30 бона с какво ще ми помогнат твоите женки на моя бизнесм,като продавам само тънкописци известна марка.Аз на фасето изобщо не вервам!
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

ок да речем ти дам 30 бона с какво ще ми помогнат твоите женки на моя бизнесмкато продавам само тънкописци известна марка

Цената е по-договаряне. И не е 30 бона.

Ако продаваш само тънкописци, няма да ти помогнат с много и тази страница не я препоръчвам за теб. В случая нишата с тънкописците е специфична и ограничава възможносите за използване на страницата. По-скоро ако имаш сайт с интересни новини или актуални материали, може много повече да ти помогне.
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

Давам ти 3 000лв ако си съгласен ми пиши :) Това са ми възможностите повече няма как да дам и като гледам и няма и кой да ти даде повече.. засега! :)
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

ПРАТИ МИ НА ЛС СТРАНИЦАТА И ЦЕНА....))))
 
От: Продава се голяма Фейсбук страница със 74% жени фенове

На мен господина ми прати цена от 20 000 лв. Според мен е адски много. Направо трябва да съм луд, за да дам толкова пари за българска страница, но успех с продажбата :)
 

Горе