Продава се: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Ти казваш, че ще го вземеш, той казва, че ако му трябваше до сега да го е взел. Значи няма какво да даваш съвети на успял човек в тази ниша.

Аз съвети не давам без пари, а в случая изказвам мнение
А нишата е много голяма и занапред ще се пренасели още повече, пак изказвам мнение
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Съгласен съм и с lqllqlq и с ggg007, както казах смятам,че домейна е хубав но няма да се продаде на тази цена
Малко се учудвам обаче на lqllqlq, защо досега не го е взел този домейн, при положение, че работи в тази ниша
Щото някои хора си мислят, че тези дето с това се занимават са балъци, а те (продавачите) са открили топлата вода. Истината, е че ако на мен или на накои друг от сверата му е трябвал такъв домейн отдавна да го взел.
И както се каза по добрия вариант е да градиш твои бранд...
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

А нишата е много голяма и занапред ще се пренасели още повече

Точно за това е добре докато не е станало, макар вече нещата да вървят на извращения, да си съградил нещо, а това нещо винаги е по-добре да е брандирано, а не само базирано на екзакт мач домейн. Утре минава ъпдейт, посича го защото някой индиец заключен в мазето на гугъл така е преценил да го кодира като преоптимизация и ти духаш супата. И по-лошо - ако това ти е бизнеса - фалираш и отиваш на борсата.

Щото някои хора си мислят, че тези дето с това се занимават са балъци, а те (продавачите) са открили топлата вода. Истината, е че ако на мен или на накои друг от сверата му е трябвал такъв домейн отдавна да го взел.
И както се каза по добрия вариант е да градиш твои бранд...

И с теб съм съгласен. Не за друго, а защото имам домейни с ключова дума, имам и бранд домейн и виждам как се представят на ниво продажби при еднакви други условия. Да, след старта на бранд домейна вървеше бавно, но след 3-тия месец навакса, а сега разликата на ниво продажби е в пъти по-голяма в позитивен аспект.

@bedrijfsbeheer само пак да ти уточня: едни от най-големите по отношение разнообразие предлагани марки и модели магазини, не най-големите като оборот, както може би си го представяш. Най-големите правят 20-30млн годишен оборот, с което аз не бих могъл да се похваля.
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Щото някои хора си мислят, че тези дето с това се занимават са балъци, а те (продавачите) са открили топлата вода. Истината, е че ако на мен или на накои друг от сверата му е трябвал такъв домейн отдавна да го взел.
И както се каза по добрия вариант е да градиш твои бранд...
Едното не пречи на другото. Какво те спря да го вземеш домейна, когато е бил свободен. Не ти казвам да го вземеш сега на тази цена. Ето това не мога да си обясня, пропуснатата възможност, ако си вече в тази ниша или имаш бъдещи намерения. Домейна е хубав и има търсения, а вие все за бранд ми говорите, но кое е по-лесно и няма ли да ви даде и плюсове за изграждането на бранд. Нещата винаги са комплексни, а това е коз, който сте изпуснали, но не знам защо.
Явно потребителят, който го продава нещо ви дразни, но да си говорим истината
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Ние си говорим истината. Потребителя опипва почвата. Както и преди е правил с уикепедиа.бг и други подобни. Не, не е пропусната възможност. При толкова играчи на пазара и все повече появяващи се нима мислиш, че всички са лапни шарани и са проспали възможността?

Освен това леко преувеличено е това с "има търсения". Ти как търсиш: "услуги" или "строителни/хамалски/преводи/доставки услуги" и производните им? И ако ще е "услуги" ми е още по-интересно на какви резултати се надяваш от търсачката?
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Ние си говорим истината. Потребителя опипва почвата. Както и преди е правил с уикепедиа.бг и други подобни. Не, не е пропусната възможност. При толкова играчи на пазара и все повече появяващи се нима мислиш, че всички са лапни шарани и са проспали възможността?

Освен това леко преувеличено е това с "има търсения". Ти как търсиш: "услуги" или "строителни/хамалски/преводи/доставки услуги" и производните им? И ако ще е "услуги" ми е още по-интересно на какви резултати се надяваш от търсачката?

По какви думи са те намирали в гугъл
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Не е нужно да ми казваш всичко, само ми кажи за търсене на 'видеонаблюдение'
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Едното не пречи на другото. Какво те спря да го вземеш домейна, когато е бил свободен. Не ти казвам да го вземеш сега на тази цена. Ето това не мога да си обясня, пропуснатата възможност, ако си вече в тази ниша или имаш бъдещи намерения. Домейна е хубав и има търсения, а вие все за бранд ми говорите, но кое е по-лесно и няма ли да ви даде и плюсове за изграждането на бранд. Нещата винаги са комплексни, а това е коз, който сте изпуснали, но не знам защо.
Явно потребителят, който го продава нещо ви дразни, но да си говорим истината

Ами това, че .bg домейн нещо за сателит не върви. .com .net .org са регистрирани отдавна и се ползват точно за това. Отделно брандовете вече са доста напред и само това, че домейна ти е videonabludenie, няма да ти помогне особено...
Между другото videonabludenie.net e регистриран 2011 година. .com и .org са паднали и някои ги е купил да ги продава... Защо според теб, този които е регистрирал .нет не е регистрирал и .bg?

И последно сега направих справка оригиналния домейн е регистриран 2014 година от една от фирмите той е videonabludenie.bg домейна които се продава има една буквичка в повече videonabliudenie.bg
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Айде обяснете го този бранд, да не аз да не го разбирам
Значи, като се настроите срещу някой и на можете да мислите адекватно
Питах как ви наимрат в търсачката вашите сайтове за видеонаблюдение
,
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Айде обяснете го този бранд, да не аз да не го разбирам
Значи, като се настроите срещу някой и на можете да мислите адекватно
Питах как ви наимрат в търсачката вашите сайтове за видеонаблюдение
,

То тоя домейн даже е имал 1 буква в повече. Браво на glndrk, че го забеляза, май всички го пропуснахме. Сега цената изглежда още по-абсурдна.
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

След като и ти го отбеляза като 'спецялист', вече няма съмнение, ама да беше пробвал с резултатите от търсенето, 'спецялисте'
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

След като и ти го отбеляза като 'спецялист', вече няма съмнение, ама да беше пробвал с резултатите от търсенето, 'спецялисте'

Никой не съм отбелязал за специалист, ако правилно сващам какво искаш да кажеш. Ако ми натякваш за правописна грешка, 100 пъти съм казвал, че българския не ми е добър и не ми пука, че не е добър.

Но да искаш 1000 лева за домейн, който има екстра буква си е смешно, какво ме спира да взема videonabludIenie.bg вместо videonablIudenie.bg. Пак същата работа, ако става въпрос, само за търсачки.

Макар и да не знам нищо за тази ниша, съм сигурен че средното LTV-то на 1 клиент си заслужава да се избира бранд пред аматьорски домейн, само и само за да се ранква по-добре.
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Не е нужно да се спори. Всеки има мнение, а тук сме хиляди (най-малко). Ако всеки си казва мнението ....
Всеки има право да продава както намери за добре. Не ми харесва цената - подминавам.
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Никой не съм отбелязал за специалист, ако правилно сващам какво искаш да кажеш. Ако ми натякваш за правописна грешка, 100 пъти съм казвал, че българския не ми е добър и не ми пука, че не е добър.

Но да искаш 1000 лева за домейн, който има екстра буква си е смешно, какво ме спира да взема videonabludIenie.bg вместо videonablIudenie.bg. Пак същата работа, ако става въпрос, само за търсачки.

Макар и да не знам нищо за тази ниша, съм сигурен че средното LTV-то на 1 клиент си заслужава да се избира бранд пред аматьорски домейн, само и само за да се ранква по-добре.

Аз ти казвам че не ми харесва цената, но това е изписването за видеонаблюдение на латиница, а Гугъла си знае работата
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

колеги пазара, много се раздвижи. Тази цена може да се каже, че е в ниския ценови сектор.

Къде се раздвижи пазара на .бг домейни ли, дай информаиця
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Само да не се окаже, че се е раздвижил от единия в другия крачол :lol:
 
От: Продава се домейна VIDEONABLIUDENIE.BG

Защото аз поне не виждам да се е раздвижил пазара на .бг домейни, но може да не съм разбрал
 

Горе