Продава се: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

sedo

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Домейнът е ПРОДАДЕН!



Продава се домейн: PAMPOROVO.ORG

Идеален за сайт за хотели в Пампорово, портал за Пампорово, туристическа агенция.
Регистриран е в Jump.bg , ще го прехвърля на ваш акаунт в Jump.bg.
Изтича на 16 ноември 2015 г.

цена: по договаряне

За контакт с мен на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

С тоя ORG накрая по-добре го предложи на министерството на туризма, ама като ги знам кви са мърлячи сигурно и това ще опропастят.

Не се шегувам, така и така харчат милиони за глупости, направи си една оферта към тях и дори им опиши как да развият сайта ( специализиран портал за въпросния курорт ) и пращай, може да има някой с власт и без мозък.....
 
  • Like
Реакции: sedo
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

Ще взема наистина да им напиша един подробен проект, знае ли човек... може пък някой милион да се усвои.
 
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

И да не е за каталог на хотели, да бъде информационен блог за Пампорово, с връзка към летище Пловдив, инфо за пистите, с 2 думи всичко....много подробно.

Имам на идея как да изглежда, но това ще е наистина скъп проект и не е за сам човек.

Успех
 
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

Темата е актуална, цената е намалена!
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

ehe, старите ми домейни и Pamporovo и borovetz.. дано успееш да ги продадеш ... единствено имах запитване за Боровец и даваха 100 лв.. :)
 
  • Like
Реакции: sedo
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

Хубави домейна са, стига човек да има наистина възможност да направи полезен сайт на тях :)
 
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

Вдигам темата
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

Ръст от 300% на турски туристи за последните три години отчитат в Пампорово. Това стана ясно от думите на изпълнителният директор на „Пампорово“АД Мариян Беляков по време на среща с представители на туристическия бранш на Турция.
 
От: Продава се домейн за ПАМПОРОВО

Домейнът е регистриран в каталозите на dir.bg, gbg.bg и в няколко тематични категории в start.bg
 

Горе