Продава се домейн + идеята за развитието на сайта/приложението

bassta

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, имах една идея за сайт и купих домейна, но време да я доразвия не ми остава така или иначе. Става въпрос за http://opravdania.com/ - домейнът е платен до 11-aug-2014 . Идеята е сайт, в който да можеш да си намираш оправдания, измислил съм дота хитър начин на подреба и категоризиране, + това съм събрал доста уникални оправдания. Евентуално ще може да се направи и mobile приложение ( примерно ровиш си за оправдания защо закъсняваш, защо не можеш да дойдеш или т.н. ) Това е в основни линии идеята, мога да помогна доста с насоки за развитието ( ако някой реши, че си заслужава ). Автор съм на няколко viral сайта/кампании, примерно su-stories , harabeishio , и няколко други, референции при които давам само при поискване. В идеята има доста хляб и съм измислил още доста неща, които тук няма как да споделя, но определено биха изритали всяка конкуренция за подобен сайт. При интерес, пишете на лично.
 
От: Продава се домейн + идеята за развитието на сайта/приложението

Добре е да дадеш и цена, всеки да си прецени дали си заслужава да ти пише лс-та
 
От: Продава се домейн + идеята за развитието на сайта/приложението

Здрасти, 50 кинта за домейна и вече е до уговаряне според степента на допълнителна помощ. Поздрави, Ицо!
 

Горе