Продава се домейн bulgariadesign.com

cloxy

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
bulgariadesign.com

Домейнът е регистриран на 21.01.2008г. и оттогава е индексиран в Гугъл с уникален текст на него по темата "уеб дизайн". Предплатен е за една година напред до 21.01.2012. Подходящ за предлагане на услуги по уеб дизайн и изграждане на сайтове.

Цена: 160 лв.

За контакти: office(a)cloxy.com или на лично съобщение.
 
От: Продава се домейн bulgariadesign.com

Няма кой да се навие,пусни го под 100лв ;)
 
От: Продава се домейн bulgariadesign.com

Моето скромно мнение е,че домейна си заслужава парите които му търси.Даже се чудя на "специалистите" в тази област които не осъзнават значимоста на този домейн а после ревът,че няма работа.Домейна намалява в пъти работата по Сеото на сайта и парите за реклама (поне това съм научил тук в този форум) и ми е много чудно как никой него е вземал още.С една поръчка се избива и домейна и всичко по него а той ще докара клиент със сигурност.Успех на продавача и този който го купи.
 
От: Продава се домейн bulgariadesign.com

Нова цена - 100 лева. Толкова ми е струвал домейнът до момента. 60 USD backorder + таксите за подновяване. Даже съм под реалната цена с няколко лева.
 
От: Продава се домейн bulgariadesign.com

Нова цена - 100 лева. Толкова ми е струвал домейнът до момента. 60 USD backorder + таксите за подновяване. Даже съм под реалната цена с няколко лева.
хахахахахахахаха .. колко му бил струвал "домейнЪТ" до момента. Абе мислех си, че "бизнесменитЪе", които винаги гледаха да са на кяр, останаха в 90-те.. Ама съм се излъгал.....
 

Горе