Продава се домейн - engine.bg

Liliq85

Active Member
Привет,
Пускам за продан домейна engine.bg - беше взет да бъде сайт на автосервиз, но в последствие отпадна.
Домейнът е много подходящ да бъде блог на автотематика със списък сервизи и промоции / услуги предлагани от тях. Може да бъде онлайн магазин за авточасти, както и куп други неща в тази сфера.
Регистриран е преди около 1 месец.

Цена 300лв
 
Това е по-добро от миналата тема : ) . Може да се направи каталог на сервизи и после на mobile APP стига да има пари в идеята. Със сигурност най-идиотското нещо за такъв домейн би било да се съсипе с wordpress blog с цел SEO
 
Здравей, Лили. Мисля, че имам проблеми с моя двигател, имаш ли свободен час за утре или до края на тази седмица? Бих искал да дойда в твоя сервиз? Дочух че си много добра от други колеги шофьори, супер разбирач! :)ПС: Продавам DVIGATEL.BG :)
 
Н
Това е по-добро от миналата тема : ) . Може да се направи каталог на сервизи и после на mobile APP стига да има пари в идеята. Със сигурност най-идиотското нещо за такъв домейн би било да се съсипе с wordpress blog с цел SEO
Двамата с теб ще бачкаме в сервиза, а Лили ще ни бъде шефка?! :)
 
Здравей, Лили. Мисля, че имам проблеми с моя двигател, имаш ли свободен час за утре или до края на тази седмица? Бих искал да дойда в твоя сервиз? Дочух че си много добра от други колеги шофьори, супер разбирач! :)ПС: Продавам DVIGATEL.BG :)
хубав да го регна ли че е свободен :)
 

Горе