Продава се: Продава се домейн Menu.bg

От: Продава се домейн Menu.bg

И на мен цената ми се струва приемлива. В смисъл не вярвам да бъде проблем за фирма, която се занимава с доставка на храна в някой голям град да даде 2000 лева за домейн. Ако искаш пробвай да се свържеш с такива фирми и им прати оферта. Така има по-голяма вероятност да го продадеш. Успех! ;)
 
От: Продава се домейн Menu.bg

И на мен цената ми се струва приемлива. В смисъл не вярвам да бъде проблем за фирма, която се занимава с доставка на храна в някой голям град да даде 2000 лева за домейн. Ако искаш пробвай да се свържеш с такива фирми и им прати оферта. Така има по-голяма вероятност да го продадеш. Успех! ;)

И аз така ги виждам нещата, а в интерес на истината, вече направих и предложения от теб вариант, но засега няма отговор. Купувач ще се намери, но изглежда ще отнеме повече време, отколкото предполагах, а ако дотогава се подредят нещата и без съм продал домейна, ще последвам съветите на колегите и ще го задържа за бъдеща продажба с по-висока цена или пък някакъв сайт. Въпросните фирми ще се усетят в един момент, че губят трафик и излишни средства за реклама, но тогава нещата ще стоят по друг начин. Както и да е... Благодаря за подкрепата!
 
От: Продава се домейн Menu.bg

по-добре си го запази !!!
Може да го направиш агрегатор за ваучери :)
аз не бих го продал, а бих го пуснал под наем.
СИгурно на ден има милион пъти с търсенето на думата menu
Успех!
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн Menu.bg

....
4. И едва ли съществува по-добра дума за уебсайт за поръчка на храна.
....бъркат двата домейна], което означава огромна безплатна реклама за новия собственик. [/B
..


Ами съществува всъщност примерно hrana.bg, am-am, gladen-sam, ko-shte-qm, qm.бг и може би още 100 по-подходящи :)
'
Те хората освен че бъркат домейните, рядко пишат и директно домейни, обикновено пишат в бара това което са чули/видели в случая "бг меню" и гуугъл им вади най-отгоре сайта дето е налял 10к за seo, а това е ясно, коя фирма може да си го позволи. Името не значи нищо. Да късо е, но има и други къси...

А пича може да му иска и милиони, то искането не е като даването. Тоя домейн струва точно толкова колкото някой е готов да даде за него, към момента - 200 лв.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ами съществува всъщност примерно hrana.bg, am-am, gladen-sam, ko-shte-qm, qm.бг и може би още 100 по-подходящи :)
'
Те хората освен че бъркат домейните, рядко пишат и директно домейни, обикновено пишат в бара това което са чули/видели в случая "бг меню" и гуугъл им вади най-отгоре сайта дето е налял 10к за seo, а това е ясно, коя фирма може да си го позволи. Името не значи нищо. Да късо е, но има и други къси...

А пича може да му иска и милиони, то искането не е като даването. Тоя домейн струва точно толкова колкото някой е готов да даде за него, към момента - 200 лв.

Да, am-am, gladen-sam, ko-shte-qm и qm.bg (?) са много "подходящи"... Става въпрос за нещо съвсем друго, но както и да е, няма смисъл от излишни заяждания...
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ами съществува всъщност примерно hrana.bg, am-am, gladen-sam, ko-shte-qm, qm.бг и може би още 100 по-подходящи :)
'
Те хората освен че бъркат домейните, рядко пишат и директно домейни, обикновено пишат в бара това което са чули/видели в случая "бг меню" и гуугъл им вади най-отгоре сайта дето е налял 10к за seo, а това е ясно, коя фирма може да си го позволи. Името не значи нищо. Да късо е, но има и други къси...

А пича може да му иска и милиони, то искането не е като даването. Тоя домейн струва точно толкова колкото някой е готов да даде за него, към момента - 200 лв.

+1
Много точно казано колега!
 
От: Продава се домейн Menu.bg

по-добре си го запази !!!
Може да го направиш агрегатор за ваучери :)
аз не бих го продал, а бих го пуснал под наем.
СИгурно на ден има милион пъти с търсенето на думата menu
Успех!

Обмислях по едно време и този въпрос, но като че ли съм малко скептично настроен. Пак ще го обмисля. Благодаря и успех и на теб!
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Без да се заяждам искам само да кажа, че коментари като по горния са напълно излишни !
Защо задавате куп глупави въпроси от сорта:
-Кое в домейна е 2к лева
-домейна струва 200 лева и т.н.
Винаги ли като влезете в магазин, питате кое в дадения продукт му прави цената и карате продавача да ви обеснява ?
Човека продава на тази цена ако му харесва на някои купува или подминава... Повечето теми в този форум се разводняват по този начин.
Мисля че администраторите трябва по активно да се включват и да разчистват темите в форума, както и да не се толерират подобни постове.
В повечето от темите коментарите в този форум са "имаш лично, може ли да ми изпратите лично с информация, продава ххх сайт повече инфо на лично, Цена на лично и т.н."
Като препоръка към администраторите да вкарат стрикни правила за форумите
Извинение към автора на темата за страничния пост: wrazlaw
Поздрави!
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Продава се домейн Menu.bg

Без да се заяждам искам само да кажа, че коментари като по горния са напълно излишни !
Защо задавате куп глупави въпроси от сорта:
-Кое в домейна е 2к лева
-домейна струва 200 лева и т.н.
Винаги ли като влезете в магазин, питате кое в дадения продукт му прави цената и карате продавача да ви обеснява ?
Човека продава на тази цена ако му харесва на някои купува или подминава... Повечето теми в този форум се разводняват по този начин.
Мисля че администраторите трябва по активно да се включват и да разчистват темите в форума, както и да не се толерират подобни постове.
В повечето от темите коментарите в този форум са "имаш лично, може ли да ми изпратите лично с информация, продава ххх сайт повече инфо на лично, Цена на лично и т.н."
Като препоръка към администраторите да вкарат стрикни правила за форумите
Извинение към автора на темата за страничния пост: wrazlaw
Поздрави!

И според мен стоят така нещата, ама това е положението явно...
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ами съществува всъщност примерно hrana.bg, am-am, gladen-sam, ko-shte-qm, qm.бг и може би още 100 по-подходящи

Кое в домейна струва 2к?


Не сте прави в случая. Домейна си е много подходящ за изграждане на бранд, марка. И като такъв и аз мисля, че wrazlaw му иска малко, трябва да сложи още поне една нула.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Домейна е супер. Но на тези пари едва ли тук в този форум някой на тази цена ще се съгласи.Разбирам все пак ти си решаваш за колко пари да го продадеш но по - добре използвай втория начин за продажба като го предложиш на някой фирми.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Домейна е супер. Но на тези пари едва ли тук в този форум някой на тази цена ще се съгласи.Разбирам все пак ти си решаваш за колко пари да го продадеш но по - добре използвай втория начин за продажба като го предложиш на някой фирми.

Хората, които реално проявяват интерес към нещо с по-висока цена във форума не пишат празни приказки в темата, а директно се свързват с продавача на лично, за да уточнят подробности. Форумът е посещаван и от хора с високи цели, просто не се пуска всеки ден сериозен сайт с подобна насоченост. За подобна цена е нужно търпение и търсене на поне няколко канала за продажба, докато се намери таргета. Не бих се учудил ако точно от тук се намери купувач, въпреки целия този спам (извинявам се на колегата и за моя).
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Без да се заяждам искам само да кажа, че коментари като по горния са напълно излишни !
Защо задавате куп глупави въпроси от сорта:
-Кое в домейна е 2к лева
-домейна струва 200 лева и т.н.
Винаги ли като влезете в магазин, питате кое в дадения продукт му прави цената и карате продавача да ви обеснява ?
Човека продава на тази цена ако му харесва на някои купува или подминава... Повечето теми в този форум се разводняват по този начин.
Мисля че администраторите трябва по активно да се включват и да разчистват темите в форума, както и да не се толерират подобни постове.
В повечето от темите коментарите в този форум са "имаш лично, може ли да ми изпратите лично с информация, продава ххх сайт повече инфо на лично, Цена на лично и т.н."
Като препоръка към администраторите да вкарат стрикни правила за форумите
Извинение към автора на темата за страничния пост: wrazlaw
Поздрави!

Това не е сайт за обяви. Това е форум и целта му е именно дискутирането на различни теми. Ако администраторите преценят, че в обявите не трябва да има коментари, да ги забранят. При положение, че са разрешени, нормално е хората да се интересуват и да питат. Избор на продавача е дали ще влезе в дискусията.
 
Домейна е добър. Факт. Но не за препродаване. Ако някой има време/пари да го развие, може да постигне много.
Както автора каза, има незначителни посещения от объркани потребители.
При положение, че във всички браузери, полето за урл е и поле за търсене в гугл, пишейки 'бг меню' или 'bg menu' 'menu bg' винаги изкарва на 1 място сайта bgmenu.com не мисля, че това е фактор за продажба.
Цената е колкото се разбере с купувача.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Не сте прави в случая. Домейна си е много подходящ за изграждане на бранд, марка. И като такъв и аз мисля, че wrazlaw му иска малко, трябва да сложи още поне една нула.


ако беше мой и аз толкова бих му искал?
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Джони, не мога да разбера т'ва сарказъм ли е или сериозно ги пишеш тия работи ; d

напълно сериозно!
навремето се смеехме на pizza.com но човека го продаде за милиони пари!
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Междо другото що не пробваш да го продадеш в flippa.com? Пусни му един търг и там се навъртат доста българи пък кои знае домейна е четири буквен а те такива се търсят доста без значение дали ще е български или албански. Провай в пъти е по-голяма вероятността да го продадеш там по-бързо.
 

Горе