Продава се: Продава се домейн Menu.bg

От: Продава се домейн Menu.bg

Междо другото що не пробваш да го продадеш в flippa.com? Пусни му един търг и там се навъртат доста българи пък кои знае домейна е четири буквен а те такива се търсят доста без значение дали ще е български или албански. Провай в пъти е по-голяма вероятността да го продадеш там по-бързо.

Мерси за подсказката. Ще видя за какво става въпрос, защото май не бях попадал на тоя сайт.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Да пробвай с flippa. Сега погледнах наскоро продадените домейни. TheReversePhoneLookupHub.com - $2500, minecraft-skin-viewer.com - $6000 :D Пробвай нищо не губиш. Даже ако питаш мен му вдигни малко цената там. Пиши ако има успех. ;)
 
От: От: Продава се домейн Menu.bg

Да пробвай с flippa. Сега погледнах наскоро продадените домейни. TheReversePhoneLookupHub.com - $2500, minecraft-skin-viewer.com - $6000 :D Пробвай нищо не губиш. Даже ако питаш мен му вдигни малко цената там. Пиши ако има успех. ;)

в този сайт флипа домейна ,който продавам аз ли му определям цената или някакви администратори?
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ти определяш цената.

максималната сума ,която мога да поискам за мой домейн- колко е?колко процента взимат те?
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Такса $9 и 10% комисионна. Няма максимална сума.

мерси
тези 9 долара не са за месец нали
или само за регистрацията е!
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Таксата от $9 е на листване (обява). Може да се каже, че е на месец, защото максималната продължителност на един аукцион е 30 дни.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ако имаш търпение още 5-10 години да го държиш, ще си купиш 1 апартамент с него. Ама повечето хора във форума нямате търпение и не вярвате в това, което притежавате...
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Правилата за домейните се промениха. Поне за .ком .нет и другите основни.
Ако го държиш само така домейна, могат на арбитраж да те го вземат без проблем. Трябва да се развива сайт по тематиката.

За .бг домейните не знам как стоят нещата, но нищо чудно в един момент и те да добавят подобно правило.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Е как ще ми го вземат? Тая тема е обсъждана и преди. Ако имам домейн amazon.net регистриран преди основаването на компанията Amazon, как се предполага, че ще ми го вземат? И да има и да няма съдържание какво значение има.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Е как ще ми го вземат? Тая тема е обсъждана и преди. Ако имам домейн amazon.net регистриран преди основаването на компанията Amazon, как се предполага, че ще ми го вземат? И да има и да няма съдържание какво значение има.

май са променени правилата четох го някъде
затова на всички мои домейни съм сложил по една страница уж строителна фирма с адрес:)
 
От: Продава се домейн Menu.bg

ами във форума има тема точно за това, с линкове към решенията на арбитража.
Но новото правило важи при изтичане на домейна, т.е ако си го купил за 5г, до като не изтече не могат да ти го вземат.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ако имаш търпение още 5-10 години да го държиш, ще си купиш 1 апартамент с него. Ама повечето хора във форума нямате търпение и не вярвате в това, което притежавате...

Вероятно си прав, но понякога се налага да се даде едно, за да се получи друго. Иначе, след като вече 7-8 години си държа 20-ина .bg домейна, значи поне малко вярвам в тях. Търпение да искаш...
 
От: Продава се домейн Menu.bg

ами във форума има тема точно за това, с линкове към решенията на арбитража.
Но новото правило важи при изтичане на домейна, т.е ако си го купил за 5г, до като не изтече не могат да ти го вземат.

номера с адреса и астроителна фирма няма ли да минее
може и организация да напиша
за спасяване на гологлавия балкански охлюв
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Ако имаш търпение още 5-10 години да го държиш, ще си купиш 1 апартамент с него. Ама повечето хора във форума нямате търпение и не вярвате в това, което притежавате...

Не ми се вярва, до тогава така ще е разпределен пазара, че няма да има начин някой нов да навлезе и като гледам всичко се развива на бранд домейни ...
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Домейна си екстра, като не ти дават цената, защо не го развиеш?
Вместо да се занимаваш с доставки на храна, събери традиционните български рецепти и ги публикувай, но само български рецепти.
Всеки който се чуди как се прави една или друга българска манджа ще влиза при теб, а не да се рови в различните кулинарни сайтове.
Това се връзва идеално с името на домейна, а такъв сайт досега не съм срещал или по-точно, попадал.
Така ще имаш трафик, след това вече можеш да му искаш каквато си поискаш висока цена, в зависимост каква доходност ще постигнеш.
 
От: Продава се домейн Menu.bg

Би ли се свързал с мен на top2008 at abv за подробности за домейна?
Благодаря !
 

Горе