Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, имам един домейн който изтича след 25 дена. Домейна е fb-mania.info - PR3, идеален за фейбук трикове, уроци, съвети и т.н. Аз самият преди време се занимавах, но сега нямам време.

Мисля, че 40лв. е приемлива цена за домейна.
Който го иска, да пише на ЛС.

Едит: Домейна в момента редиректва към друг мой сайт, ако никой не прояви интерес ще го подновя и ще продължава да си редиректва, затова не пропускайте тази възможност.
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

След проверка на PageRank ми показва следното - PageRank is Fake!
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

грешка грешка грешка (blush)
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

64 синвола от лево на десно от началото на поста :)
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

След проверка на PageRank ми показва следното - PageRank is Fake!
Има нещо такова,при мен се рефрешна от 3-ка на еденица
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

Като го проверявам с прчекер.инфо на мен ми показва Pr3 :mrgreen:
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

След проверка на PageRank ми показва следното - PageRank is Fake!

Не знам как го проверявате този PR... ето го резултата при мен.

Google PageRank Checker - Check Google page rank instantly.jpg
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

Спрях редиректа, проверих и с твоя туул. Домейна си е PR3, а ти изписва "PR is Fake!", защото е редиректвал към adolini.com... предполагам.
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

Спрях редиректа, проверих и с твоя туул. Домейна си е PR3, а ти изписва "PR is Fake!", защото е редиректвал към adolini.com... предполагам.

Точно така се прави fake pagerank, с редирект :) Прочети в гугъл, там си е обяснено добре.
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

Домейна е продаден!
 
От: Продава се домейн PR3 (СПЕШНО)

Спрях редиректа, проверих и с твоя туул. Домейна си е PR3, а ти изписва "PR is Fake!", защото е редиректвал към adolini.com... предполагам.

демек не знаеш че така се мами с паге ранка тъй ли? нивга не си го чувал туй - фащаш един домейн, редиректваш към някъв с паге ранк и кесиш докат захапят туловете. После намираш шаран на който му пробутваш домейна уж с пейдж ранк, мда ама не - като махнеш редиректа домейна си е пълен безранков боклук.

гледам ти в блога говориш за сео, оценка на сайт и т.н.

и викаш идея си нямаш как се прай фалшив ПР?

Ся кое е вярно - че в блога си предлагаш няква шит щото хабер си нямаш от сео или че тука набута някой шаран с 40 лв?
 

Горе