Продава се: Продава се една от най-силните facebook групи за обяви

hking

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Групата е почти 30 000 българи, като всеки ден расте и имам по над 100 заявки за присъединяване. Огромна активност, като в момента си правя експеримент и пускам само избрани обяви, за 5 дни има над 2000 обяви на изчакване.
Подхващам друг сериозен проект и доста трудно да я управлявам и следя.

Моля само за сериозни кандидати т.к групата е на няколко години и с този потенциал за цена под 500лв, дори няма да отговарям на запитвания.

Поздрави!
 
Това дето го казвате няма как да се провери дали е истина. Принципа на създаване на групите не предполага такава дисциплина каквато вие декларирате.
Дали? Ако желеш ми дай 100лв и лично ще ти докажа с клипове броя на постъпилите заявки за присъединияване в продължение на 1 седмица. Ако не са над 100 всеки ден ти връщам парите двойно! По-голямо доказателство от това..... Ако си съгласен пиши ми на лично за доказателството, ако не приятна вечер и моля не спами темата с размисли и страсти. Всяко едно нещо от това, което съм написал мога да докажа на 100% пред сериозен кандидат с кеш!
 
Дали? Ако желеш ми дай 100лв и лично ще ти докажа с клипове броя на постъпилите заявки за присъединияване в продължение на 1 седмица. Ако не са над 100 всеки ден ти връщам парите двойно! По-голямо доказателство от това..... Ако си съгласен пиши ми на лично за доказателството, ако не приятна вечер и моля не спами темата с размисли и страсти. Всяко едно нещо от това, което съм написал мога да докажа на 100% пред сериозен кандидат с кеш!
По-скоро ми сложи най-отгоре за 3 дни една моя произволна обява и ако има продажби ще ти я купя...
 

Горе