Продава се международна страница с 198 264 фена.

blue77

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се международна страница с 198 264 фена. Феновете са главно от САЩ, Великобритания и Австралия. Цената е приемлива и подлежи на коментар. Приемам плащане чрез epay, paypal и по-банков път.
За повече информация ЛС и skype blue7772.<br /><br /> Домейн Име | URL: facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 650<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500 000<br /><br />Импресии на Месец:: 700000<br /><br />Регистрирани Потребители: 198264<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: epay, paypal и по-банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

имам интерес. прати ми ла ЛС страницата да я видя.
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

Прати и на мен повече инфо и цена !
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

СУПЕР НЕКОРЕКТЕН!!!
ИСКАХ ДА ПУСНЕ ЕДИН ПРОБЕН ЛИНК, ПУСНА ГО В ОКОЛО 20 ДРУГИ СТРАНИЦИ ЗА ДА НАПРАВИ НЯКАКЪВ ТРАФИК И ДА МЕ ИЗЛЪЖЕ!!!

И КАК РАЗБРАХ ЛИ? - Пуснах му линка през бит.ли и 90% от посещенията бяха от БГ, а в демографията на страницата, която ми изпрати няма БГ фенове, после пак ме излъка като ми показа една малка страница с 2000 фена в която бил пуснал линка и можел да ми продаде двете за 600 лева, обаче там си пишеше откъде е шернал линка и в крайна сметка го беше шернал в около 20 малки страници :))
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

Дай да я видим страницата. Колко пари и иска? Страничката за дора ли е? :lol:

Да, тя е. Видях ти линка в домейн.еу. Тая страница трябва да си луд да я купиш, който я администрира е пълен идиот, защото я спами с български линкове като ненормален с някакви приложения. И страничката е умряла, нищо че е голяма.

п.п. blue77 има червена ряпа от мен, най-малкото защото администрира около 200 хилядна страница като пълен селяндур :lol:
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

Тъпото е, че аз и така щях да я купя, разбира се не за тази цена, ама да се опитва така да ме излъже ... някой щеше да се хване сигурно, хубаво, че такива линкове ги пускам през бит.ли и си личи :)
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

По някакво стечение на обстоятелствата съм и фен на тази страница и преди време започна да спами като луда с български линкове. Пък не е българска. И ми беше чудно кой ги прави тия магарии :D Това за бит.ли е добра идея, ще си го запиша :)
 
От: Продава се международна страница с 198 264 фена.

Би ли ми изпратил повече информация на ЛС.
 

Горе