Продава се онлайн игра

pavkata266

Banned
Рейтинг - 0%
0   0   0
Моля , някой администратор да заключи темата! Благодаря
 
Последно редактирано:
От: Продава се онлайн игра

pavkata266 е лъжец!!!!!!!!
Не купувайте нищо от такива хора! Случайно видях темата тук и случайно се указа че и сайта и домейна са мои!
Моля някой админ да изтрие темата!
 
От: Продава се онлайн игра

абе вие го обърнахте тука на тотален селски тарикатлък. единият с 11 мнения, другият пък с едно. Алооо админите да вземете да ги резнете тия двама селяпахи ли?
 
От: Продава се онлайн игра

То за това си има правила при продажбите. Реалния собственик да сложи снимката на предприемача (която се слага при продажба) някъде на сайта и да даде линк.
 
От: Продава се онлайн игра

Еми за това си има правила при продажба и всеки купувач трябва да ги знае и да провери как стоят нещата преди да купи.
 
От: Продава се онлайн игра

Ама вие верно го обърнахте на теенпроблем. Имам някакво пропуснато позвъняване в скайп от "GrandMasterSexy".... Тоя сайт и 5 лв. за мен не струва. 10 регистрирани (от които 9 са фейк а 10 е на собственика сигурно). Аман от теенуебмастери па макар били и Гранд Мастери и секси при това...
 
От: Продава се онлайн игра

А сега алексчо ще помоля да прочете http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35779 и да сложите линка щом го продавате, пък било то само самата система.
 
От: Продава се онлайн игра

Пак ти казвам, прочети темата http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35779 , сложи кода някъде в сайта и дай линк да видим твоя ли е или не.
 
От: Продава се онлайн игра

Ейййй, че някой длъжен ли е да ти върви от тема на тема дебнейки кой как къде и що срал? Кво значи "моля да се изчисти спама" Ти нещо абонамент ли си плати тука, заплати за модератори ли плашащ... незнам аз как си вервате, че някой изобщо нещо ви е длъжен
Най-лесното и простото (ама за тия с мозък) е да не пишете глупости, тогава няма да ви се спами у темите :)

Иначе какуса със собствеността за мен е ясен - пак недоразбрали се "съдружници".
 
От: Продава се онлайн игра

ххахах голям филм :) На сайта вече е изтипосано едно съобщение, че не се продава(във форума) и че става въпрос за измамници, кои са те май си и личи :)
 

Горе