Продава се онлайн магазин

От: Продава се онлайн магазин

Няколко въпроса: По колко продажби правиш седмично? Колко % печалба имаш от продажба? И от къде ще вземам стоката ако ти закупя сайта?

Можеш да ми пишеш ЛС, ако не искаш да бъде публично. :)
 
От: Продава се онлайн магазин

Няколко въпроса: По колко продажби правиш седмично? Колко % печалба имаш от продажба? И от къде ще вземам стоката ако ти закупя сайта?

Можеш да ми пишеш ЛС, ако не искаш да бъде публично. :)

и аз зададох същите въпроси и засега не съм получил отговор
 
От: Продава се онлайн магазин

Прати ми и на мене ЛС. Ако може да кажеш какви разходи има по сайта, по колко продажби правиш средно, от къде ги взимаш пшродуктите :)
 
От: Продава се онлайн магазин

Здравей и аз ще очаквам повече подробности отностно продажбите и цената.

Имам и друго запитване. Продаваш само сайта или целия бизнес?
 
От: Продава се онлайн магазин

Аз пък нямам интерес,не ми пращай:)
 
От: Продава се онлайн магазин

Здравейте всеки ме пита колко продажби има магазина на месец - по принцип това е глупав въпрос "По колко продажби правиш на месец" всеки може да ви заблуди на този въпрос (стига да иска) ще се накликат фиктивни продажби и всеки може да ви заблуди - .....аз ви показвам на какви думи излиза магазина в Google - от там вие трябва да си направите преценка, проучване, дадената стока търси ли се от хората (демек има ли хляб в тоя бизнес) - сайта е на 6 месеца, ..от 3 месеца е направена оптимизация и собственика иска да го продаде тъй като няма възможност вече да се занимава с това

...това мога да ви дам като информация което мога да ви го разгласа публично, на други всъпроси, ще ви пиша ЛС
 
Последно редактирано:
От: Продава се онлайн магазин

Интересувам се от условията за продажба на онлайн магазина.
Какво е цената и какво влиза в нея?Доставчиците както и разходите по подръжката на магазина
нямам право на лични за това пиша тук отговорите чакам на лични.
Поздрави.
 

Горе