Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Ако може и на мен едно ЛС
Благодаря
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Не беше зле да се уточни по конкретно за какъв бизнес иде реч. Когато говорим за ОНЛАЙН бизнес си мислим, че преките доходи от него са именно от ОНЛАЙН услуги: сайтове, реклама, афилет...
Споменавам това, защото често виждам обяви: Продавам онлайн бизнес за 10К - сайт (50 унита), реклама - N/A, афилет - N/A и тн, стока - 9800, осигурени доставчици и прочие :) Което принципно няма нищо общо с онлайн бизнеса, а чисто и просто офлайн бизнеса ползва онлайн приложения за продажба (дропшипинга е друг случай)

Случаят подобен ли е? Тоест тези 10-на К от продажба на стоки ли е?
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Прати някакви подробности поне дали е он/оффлайн и още нещо допълнително.
моля )
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Съжалявам за забавения отговор. Реших да не продавам бизнеса.
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Съжалявам за забавения отговор. Реших да не продавам бизнеса.
Ей на това му се вика простотия, да ти кажа. Или наличие на прекалено много фантазия и свободно време.
Направо мяза на броене на дивите зайци. То бива разигравания, номера, трохи информация през ден, нещо май съвсем решихте да се гъбаркате.
Какво ме подразни - първо, това не са на баба ти кюлотите, дето си ги пуснал за 15 лева в аукро, че само ей така да подметнеш, че продаваш нещо. Не стана ясно това печалба ли е, приходи от дейността ли са, онлайн ли е, офлайн
Второ - тая интрига с декларацията за конфединциалност за тебе ЛС ли значи?
И трето - можеше в началото да споменеш, че не е много сигурна работата, че се колебаеш, че има срокове някакви, нещо може да не си на кеф някой ден и просто ей така да се откажеш.

Научете се как се прави бизнес бе хора!
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Още като видях обявата за този "печеливш" бизнес си помислих, че нещо не е наред. Не е наред най-вече това, че се пуска за продажба сайт за 150 000 лева. Първо, такава голяма сделка не се случва чрез форум, второ - само сериозна фирма с голям капитал би тръгнала да инвестира в нещо подобно, особено като може и да има риск, трето - нямаше никаква подробна информация за сайта, а както казва тео няма никаква конфединциалност в това да ти се даде информацията на лични съобщения.

Човека, пуснал тази обява просто се е шегувал - предполагам, че е имал много време, за да прави такива неща. Допускам дори, че никой не е получил подробна информация за този бизнес
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

бе кой нормален ще изхрчи толкоз пари за обява във форум бе? Баси тъпнята! За кво ли избщо коментирам...
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

е като няма да продава, поне някой от получилите лс-та нека сподели кой е тоя сайт? направо се изяждам от интерес кво е тва и къде е далаверата :D
бъдете добри хора:Д
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

ти не беше ли тоя с куците оферти в темата на Е-бизнес за дропшипинг-а ?
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

И в крайна сметка някой разбра ли за кой сайт става на въпрос
 
От: Продава се печеливш онлайн бизнес (10к/м)

Аз също се интересувам от името на сайта. Нямаше да питам, но не ми хареса как беше отменена обявата. Иска ми се да ти дам червена ряпа, но няма единственно защото имаш бизнес за 10к/м в който най-вероятно си вложошил не малко труд, а такива хора ги уважавам!
 

Горе