Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Статус
Not open for further replies.
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

efbet-affileit- даже не знае как се пише правилно афилиейт големия бет365 схемаджия:lol:
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

efbet-affileit- даже не знае как се пише правилно афилиейт големия бет365 схемаджия:lol:

злобей си затова ще жевееш с минумална заплата и от подаяния :)
не ми пречиш малчуган
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

И каква е цената на този метод, ако не е тайна?
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

И каква е цената на този метод, ако не е тайна?

цената е само са сериозни на лично съобщение
не си от тях така че спри със СПАМА !!!!
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

злобей си затова ще жевееш с минумална заплата и от подаяния :)
не ми пречиш малчуган
На минимална пенсия съм, не заплата:(.
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

подобни коментари почвам да ги репортвам
мишка
щом съм зарязал заплата 5800 лв и се занимавам само с това
дали обеднял или забогатял

Що не заложи 5,8к на един мач - след него щеше да си фалирал букито си и да имаш 5,8 милки а на 2-рият мач 5,8 милиарда и на 3-тият 5,8 трилиона ...

Само ако можеш да кажеш как става този коефициент и колко е вероятността да се уцели?

Колко пари искаш за тази "система"?
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Що не заложи 5,8к на един мач - след него щеше да си фалирал букито си и да имаш 5,8 милки а на 2-рият мач 5,8 милиарда и на 3-тият 5,8 трилиона ...

Само ако можеш да кажеш как става този коефициент и колко е вероятността да се уцели?

Само ми е чудно колко пари искаш за тази "система"?
след като не разбираш трябва да спамиш ли ?
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

За по-малко от 10000000000% печалба нема сми.
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

след като не разбираш трябва да спамиш ли ?

Липсата на информация поражда въпроси - викам да питам преди да се преместила темата в спам и теб да са те баннали.
Та колко пари искаш за тази "система"?
 
От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от

Липсата на информация поражда въпроси - викам да питам преди да се преместила темата в спам и теб да са те баннали.
Та колко пари искаш за тази "система"?
това че не мога да карам самолет
не значи че няма пилоти който могат нали :)
това че пуберчетата си губят стотинките не значи че няма такава система :)
 
От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от

това че не мога да карам самолет
не значи че няма пилоти който могат нали :)
това че пуберчетата си губят стотинките не значи че няма такава система :)

Радвам се за теб и пилота ти.
А колко каза, че струва "системата"?
 
От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от

Радвам се за теб и пилота ти.
А колко каза, че струва "системата"?

а написано е че
инфото е на лично съобщения
а не за хейтърчета :)
спами други теми малък
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

...
системата няма как да не е на печалба иначе мача не може да завърши
...

Я че сега видях подробностите в "златната оферта".

Мача не може да завърши а? :)
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Само ми е чудно на колко години си да си направим бърза справка дали имаш средно или не?

Ще издадеш ли фактура за тази "система"?

Щом не казваш цена кажи поне как правиш 1000 коефициент на мач и колко е вероятността за успех - казваш, че е 100%, скоро време не съм чел за вълна на фалирали буките...
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Я че сега видях подробностите в "златната оферта".

Мача не може да завърши а? :)

не
не може да свърши мача :)
досега откакто има този спорт
този вид мач не е свършвал без да е изпълнено това условие :)
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

не
не може да свърши мача :)
досега откакто има този спорт
този вид мач не е свършвал без да е изпълнено това условие :)

Значи още не ти е излязла системата. Ходи се прегледай. А, и на училище се върни.
И не ни занимавай с глупости.
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Значи още не ти е излязла системата. Ходи се прегледай. А, и на училище се върни.
И не ни занимавай с глупости.

ти си прост доста нали ?
не е срамно да си признаеш
казах ти че мача не може да завърши без да е изпълнено условието и залога да е печеливш
за дадената среща :)
всеки един мач от този вид е равен на печалба
ама простите келемца не четат че системата не е проложима за всички мачове
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

всеки един мач от този вид е равен на печалба

Звучи като светия гарал на комарджиите - гарантираш ли, че няма да има нито една загуба, след като всеки мач от този вид е равен на печалба?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе