Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Статус
Not open for further replies.
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Коефицента на всеки залог поотделно надхвърля ли 2?
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Коефицента на всеки залог поотделно надхвърля ли 2?

бет 365 дава 3.25 коеф за *********

и се започва трябва да прецените колко баланс имате в акаунта
1-ви залог 1 лв коеф - 3.25 губи
2-ри залог 2 лв коеф 3.25 губи
3-ти залог 4 лв коеф 3.25 губи
4-ти залог 8 лв коеф 3.25 губи
5-ти залог 16 лв коеф 3.25 губи
6-ти залог 32 лв коеф 3.25 коеф печели

общ залог от всичко : 63 лв
печалба: 32 лв * 3.25 коеф = 104 лв
сметката: 104 - 63 лв = 41 лв чиста печалба
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Звучи като светия гарал на комарджиите - гарантираш ли, че няма да има нито една загуба, след като всеки мач от този вид е равен на печалба?

на какъв език трябва да го напиша
че от дадения вид среща
няма във света да е завършила среща без да е изпълнено условието
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Докато си чешеш пръстите тука, и обясняваш колко сме прости, можеше да изкараш една торба пари с твоята система-хризантема...
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

бет 365 дава 3.25 коеф за *********

и се започва трябва да прецените колко баланс имате в акаунта
1-ви залог 1 лв коеф - 3.25 губи
2-ри залог 2 лв коеф 3.25 губи
3-ти залог 4 лв коеф 3.25 губи
4-ти залог 8 лв коеф 3.25 губи
5-ти залог 16 лв коеф 3.25 губи
6-ти залог 32 лв коеф 3.25 коеф печели

общ залог от всичко : 63 лв
печалба: 32 лв * 3.25 коеф = 104 лв
сметката: 104 - 63 лв = 41 лв чиста печалба

Ох поредният лузър с Мартингейл ...

Само за спорта от 6 мача си вкарал 63 лв и вадиш печалба от 41 лв или 65%, къде са 100000%?

Кажи на вашите да ти намалят джобните с 50% и разликата да я дават за учител по математика ...
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Докато си чешеш пръстите тука, и обясняваш колко сме прости, можеше да изкараш една торба пари с твоята система-хризантема...

докъто си чешите пръстите
ако имаше въпросният вид среща можеше да се изкарат пари
казано е в обявата че срещитите не са всеки ден
определен вид са
ама кой да чете
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Ох поредният лузър с Мартингейл ...

Само за спорта от 6 мача си вкарал 63 лв и вадиш печалба от 41 лв или 65%, къде са 100000%?

Кажи на вашите да ти намалят джобните с 50% и разликата да я дават за учител по математика ...
кой е казал че са 6 мача ?
1 мач
6 залога :)
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

на какъв език трябва да го напиша
че от дадения вид среща
няма във света да е завършила среща без да е изпълнено условието

Добре прати ми на ЛС колко искаш!
А щом си така сигурен, в договора за покупка искам да имам клауза за застраховка - ако загуби 1 мач или нямам 100к% на 1 мач, искам жилището на вашите, в което живееш да ми се прехвърли на мое име, искам да е нотриално заверено тяхното волеизявление и от този момент на сетне нотриалният акт да отиде в банка от топ 5 като това да служи като банков акредитатив.
Давам ти 4 цифрена сума за "системата" ти!
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Добре прати ми на ЛС колко искаш!
А щом си така сигурен, в договора за покупка искам да имам клауза за застраховка - ако загуби 1 мач, искам жилището на вашите, в което живееш да ми се прехвърли на мое име, искам да е нотриално заверено тяхното волеизявление и от този момент на сетне нотриалният акт да отиде в банка от топ 5 като това да служи като банков акредитатив.
Давам ти 4 цифрена сума за "системата" ти!
не си интересен
но все пак като си толкова отворен за такъв вид застраховка ти давам и вилата
на 2 етажа 2 допълнителни постройки 3 гаража и така нататак
като си много оборотен
но е за 5 цифрена сума !!!!!
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

кой е казал че са 6 мача ?
1 мач
6 залога :)

Аха. А какво става ако загубиш залога 32 и спечелиш само залога 1? Мача вече може да приключи, а ти си 60 лв. назад.

Върни се в училище.
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Аха. А какво става ако загубиш залога 32 и спечелиш само залога 1? Мача вече може да приключи, а ти си 60 лв. назад.

Върни се в училище.

олелелеле прост изчезни
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

олелелеле прост изчезни

Нема да изчезна, щото се забавлявам. :)

Я сега обясни, как в един мач можеш да заложиш 6 пъти за едно и също нещо?
 
От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от

не си интересен
но все пак като си толкова отворен за такъв вид застраховка ти давам и вилата
на 2 етажа 2 допълнителни постройки 3 гаража и така нататак
като си много оборотен
но е за 5 цифрена сума !!!!!
Няма проблем, само ми прати сканирано нотариална от панелката на вашите в която живееш, после дай това което ме оферираш, пък ако си пич бутни и самолета си.
 
От: От: От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба

Нма проблем, само ми прати сканирано нотариална от панелката на вашите в която живееш, после дай това което ме оферираш, пък ако си пич бутни и самолета си

панелката е къща :)
също на 2 етажа :)
ай гласи чантата и утре да си бодър за училище
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Нема да изчезна, щото се забавлявам. :)

Я сега обясни, как в един мач можеш да заложиш 6 пъти за едно и също нещо?

може да се заложи и 10 пъти ако се стигне :)
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Значи вече ти го казаха ама...

Заложи къщата на два етажа при някой лихварин, и ставай милионер. Кво се мъчиш да не светкаш нас балъците тука, да правим пари?
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Значи вече ти го казаха ама...

Заложи къщата на два етажа при някой лихварин, и ставай милионер. Кво се мъчиш да не светкаш нас балъците тука, да правим пари?

мене не ма мисли за финанси
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Тая система я слагам на един хостинг, купувам й домейн давам ти едни минимум 10 бона (5 цифрена сума) и АКО си докарам трафик и балъци, успея да ги задържа, че и да се множат като пилци, ще почна да печеля ли?
Колкото повече балъци, повече печалба предполагам? След колко години глад и инвестиции за трафик и поддръжка ще мога да си избия първият милион инвестирани стотинки и да живея в двуетажна вила? Ако са повече от 18, забрави..
 
От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

мене не ма мисли за финанси

Щом па имаш некви финанси, научи всички да обират лошите букмейкъри безплатно. Що искаш пари за супер-дупер системата?
 
От: От: Продава се разработена система за футболни залози със 100000% печалба от мач

Нема да изчезна, щото се забавлявам. :)

Я сега обясни, как в един мач можеш да заложиш 6 пъти за едно и също нещо?

Гол от 1 до 10 минута, ако губи - удвояваш, после така от 11 до 20 ... :p

Пък, ако свършат като Реал - Сити, пускаш бъбрека на търг и продължаваш....? :shock:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе